Правила в’їзду та перебування

Правила в’їзду до місця тимчасового перебування та перебування там

Останнє оновлення: 10.02.2019 р.

Посадка в автобус/потяг
Посадка в автобус/потяг планується заздалегідь і здійснюється керівником групи. Здійснювати посадку в автобус/потяг необхідно швидко і організовано.

Потяг
Перевезення залізничним транспортом здійснюється ПАТ “Укрзалізниця” згідно Правил перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України, затверджених наказом Міністерства транспорту та зв’язку України 27.12.2006 № 1196. Порядок обслуговування громадян залізничним транспортом затверджений постановою Кабінету міністрів України від 19.03.1997 року № 252.

Дорога
1. Необхідно мати на увазі, що під час автобусного перевезення можливе виникнення різних обставин, які завжди вносять свої корективи та затримки в дорозі, а саме: транспортні пробки, затори, аварії на дорогах.  

2. По дорозі передбачені спеціальні санітарні та технічні зупинки, які автобус робить кожні 3-4 години. Тривалість зупинок регламентується перевізником (15 хв. – 45 хв). Зупинки, як правило, здійснюються в місцях, де туристи можуть придбати чай або каву.

3. Під час руху автобуса не дозволяється ходити по салону. Не можна відволікати водіїв під час руху. Усі питання туристів вирішить керівник групи. Крісла автобуса можуть відкидатися назад і розсуватися в сторони. Для цього збоку і внизу крісла є важелі. Під час стоянок крісла необхідно повернути в початкове положення, винести накопичене сміття.

4. Курити в автобусі категорично забороняється. При стоянці на автозаправних станціях особам, які курять, слід перебувати на безпечній відстані від паливних резервуарів і паливороздавальних колонок.  

5. Перед відправленням автобуса з кожної стоянки треба зайняти своє місце, звільнивши прохід по салону. Це дозволить керівникові групи швидше переконатися в присутності всіх туристів і прискорить відправлення.  

6. Заборонено спізнюватись до посадки на автобус. Екскурсійні автобуси дуже часто мають обмежений час для зупинок, сідати треба швидко і організовано. Це заощадить час туристів для екскурсій. Завжди необхідно бути взаємно ввічливими.

Керівник групи
1. Туристичну фірму на маршруті представляє керівник групи. Він уповноважений вирішувати всі адміністративні та організаційні питання.

2. Точний час від’їздів з міст, екскурсій, сніданку, додаткову програму оголошує керівник групи. Саме цей час є обов’язковим. У разі запізнення туриста до призначеного часу автобус очікує деякий час, після чого рухається далі по маршруту. Туристи, які спізнились, наздоганяють групу самостійно за свій рахунок.  

3. У програмах турів вказано орієнтовний час прибуття та проведення екскурсій. В деяких випадках можуть бути невеликі затримки, про що керівник групи проінформує всю групу. Якщо турист у чомусь сумнівається, треба звернутись за допомогою до керівника групи