Страхування

Порядок забезпечення обов’язкового та/або добровільного страхування

Останнє оновлення: 10.02.2019 р.

  1. Страхування туристів (медичне та від нещасного випадку) є обов’язковим і забезпечується суб’єктами туристичної діяльності на основі угод із страховиками. Туристи вправі самостійно укладати договори на таке страхування. Якщо інше не обумовлене в договорі на туристичне обслуговування (підтвердженні замовлення), медичне страхування для подорожей в межах України (внутрішній туризм) здійснюється туристами самостійно.
  2. Договором страхування повинні передбачатися надання медичної допомоги туристам і відшкодування їх витрат при настанні страхового випадку безпосередньо в країні (місці)
    тимчасового перебування.
  3. Обов’язкове (медичне та від нещасного випадку) страхування здійснюється один раз на весь період туристичної подорожі.
  4. За вимогою туриста за додаткову плату можуть бути забезпечені страхування інших ризиків, пов’язаних із здійсненням подорожі.
  5. За бажанням туриста за додаткову плату з ним може бути укладено угоду про страхування для покриття витрат, пов’язаних з анулюванням договору на туристичне обслуговування з ініціативи туриста, або угоду про страхування для покриття витрат, пов’язаних з передчасним поверненням до місця проживання при настанні нещасного випадку або хвороби.