Тури по Україні
Тури по Україні
Корпоративні

Запорізький край: Гуляйполе та Оріхів

Ціна від
435 грн
Тип туру
Автобус
Виїзд з
Запоріжжя
Маршрут
Комишуваха
Гуляйполе
Оріхів
Тривалість туру
1 день
Про подорож
Програма туру
Вартість

 Під час подорожі Ви відвідаєте Миитинську фортецю та побуваєте в Свято-Єлисаветинському жіночому монастирі.

На вас чекають Гуляйполе - місце таке багате на події та видатні особистості, що буквально кожна вулиця - історія, а також місто Оріхів.

Повернення у Запоріжжя орієнтовно о 21 годині.

Екскурсійне обслуговування
Залишки Микитинської фортеці

Залишки Микитинської фортеці у вигляді ровів, що утворюють у плані восьмигранну зірку, – це все, що збереглося від оборонних редутів XVIII століття, які були частиною Дніпровської лінії. Дата споруди цього оборонного редуту – 1771 рік. Своєю назвою фортеця зобов’язана генералу-фельдмаршалу Микиті Юрійовичу Трубецькому. Як і інші зміцнення Дніпровської лінії, Микитинська фортеця створювалася для відбиття ворожих нападів. Вона складалася з бастіонів із капонірами в кількості восьми штук, сухого рову і головного валу. Спочатку планувалося будівництво більш складної схеми зміцнення, але закінчення війни і приєднання південних українських земель до Росії спростили завдання. Солдати, призвані на оборону фортеці, після закінчення військових дій залишалися у цій місцевості і населяли нові землі, утворивши селище Комишуваха.

Свято-Єлисаветинський жіночий монастир
Вартість відвідування
Інші умови: добровільна пожертва

Свято-Єлисаветинський жіночий монастир - другий жіночий монастир Запорізької Єпархії, названий на честь Великої Княгині Єлисавети. Головною святинею монастиря є ікона Божої Матері "Всецариця", яка володіє даром зцілень від онкологічних недуг та інших хвороб. Ікона є точним списком з чудотворної ікони Божої Матері "Всецариця", яка знаходиться на Святій Горі Афон в грецькому Ватопедському монастирі. 

Оглядова екскурсія Гуляйполем

Під час екскурсії ви познайомитеся з центром міста, забудованим архітектурними спорудами к. IX - н. XX ст Всі ці будівлі зберігають історію бурхливих подій, пов'язаних з революційною діяльністю легендарного анархіста, ватажка повстанського руху на півдні України Нестора Махно.

Родинний маєток Нестора Махно

Двір і будинок сім'ї Махно відкрито для відвідувань. Це як і раніше житлова одноповерхова побілена хата. На території двору знаходиться пам'ятник Н. Махно.

Гуляйпільський краєзнавчий музей

Гуляйпільський краєзнавчий музей розташований в історичній будівлі колишнього банку в центрі міста Гуляйполе. Експозиція музею складається з 9 розділів з фондом 17 тис. експонатів, які розповідають про найдавнішу історію цих земель, епоху запорізького козацтва, побут селянського і міщанського житла, ремесла Гуляйпільського краю та ін. Найцікавіша частина експозиції розповідає про життя і діяльності прославленого анархіста, ватажка революційної повстанської армії Нестора Махна. Зокрема, представлена ​​легендарна тачанка - винайдена махновцями рухома вогнева точка на кінній тязі. На подвір'ї встановлено пам'ятник тачанці.

Знайомство з м. Оріхів
ГРУПА (ЧОЛ) 22 + 0
1 день 435 грн
Ціни можуть змінюватись! Перед бронюванням уточняйте вартість у менеджера!
Що входить у вартість
  • Транспортне обслуговування
  • Екскурсійне обслуговування згідно програми туру
  • Вхідні квитки
  • Супровід представником фірми
  • Страховка
Додатково оплачується
  • Пожертва в монастирі
  • Обід
  • Оренда альтанок