Туры по Украине
Тури по Україні
Корпоративні

Запорізький край: Гуляйполе та Оріхів

Цена от
435 грн
Тип тура
Автобусний
Выезд из
Запоріжжя
Маршрут
Комишуваха
Гуляйполе
Оріхів
Продолжительность тура
1 день
О путешествии
Программа тура
Стоимость

 Під час подорожі Ви відвідаєте Миитинську фортецю та побуваєте в Свято-Єлисаветинському жіночому монастирі.

На вас чекають Гуляйполе - місце таке багате на події та видатні особистості, що буквально кожна вулиця - історія, а також місто Оріхів.

Повернення у Запоріжжя орієнтовно о 21 годині.

Екскурсійне обслуговування
Залишки Микитинської фортеці

Залишки Микитинської фортеці у вигляді ровів, що утворюють у плані восьмигранну зірку, – це все, що збереглося від оборонних редутів XVIII століття, які були частиною Дніпровської лінії. Дата споруди цього оборонного редуту – 1771 рік. Своєю назвою фортеця зобов’язана генералу-фельдмаршалу Микиті Юрійовичу Трубецькому. Як і інші зміцнення Дніпровської лінії, Микитинська фортеця створювалася для відбиття ворожих нападів. Вона складалася з бастіонів із капонірами в кількості восьми штук, сухого рову і головного валу. Спочатку планувалося будівництво більш складної схеми зміцнення, але закінчення війни і приєднання південних українських земель до Росії спростили завдання. Солдати, призвані на оборону фортеці, після закінчення військових дій залишалися у цій місцевості і населяли нові землі, утворивши селище Комишуваха.

Свято-Єлисаветинський жіночий монастир
Стоимость посещения
Другие условия: добровільна пожертва

Свято-Єлисаветинський жіночий монастир - другий жіночий монастир Запорізької Єпархії, названий на честь Великої Княгині Єлисавети. Головною святинею монастиря є ікона Божої Матері "Всецариця", яка володіє даром зцілень від онкологічних недуг та інших хвороб. Ікона є точним списком з чудотворної ікони Божої Матері "Всецариця", яка знаходиться на Святій Горі Афон в грецькому Ватопедському монастирі. 

Обзорная экскурсия по Гуляйполю
Во врмя экскурсии вы познакомитесь с центром города, застроенным архитектурными сооружениями к. IX - н. XX в.в. Все эти здания хранят историю бурных событий, связанных с революционной деятельностью легендарного анархиста, главаря повстанческого движения на юге Украины Нестора Махно.
Родовой дом Нестора Махно
Двор и дом семьи Махно открыт для посещений. Это по прежнему жилая одноэтажная побеленная хата. На территории двора находится памятник Н. Махно.
Гуляйпольский краеведческий музей
Гуляйпольский краеведческий музей расположен в историческом здании бывшего банка в центре города Гуляйполе. Экспозиция музея состоит из 9 разделов с фондом 17 тыс. экспонатов, которые рассказывают о древнейшей истории этих земель, эпохе запорожского казачества, быте крестьянского и мещанского жилища, ремеслах Гуляйпольского края и др. Самая интересная часть экспозиции рассказывает о жизни и деятельности прославленного анархиста, предводителя Революционной повстанческой армии Нестора Махно. В частности, представлена легендарная тачанка – изобретенная махновцами подвижная огневая точка на конной тяге. Во дворе установлен памятник тачанке.
Знайомство з м. Оріхів
ГРУПА (ЧОЛ) 22 + 0
1 день 435 грн
Цены могут отличаться! Перед бронированием уточняйте у менеджера!
Що входить у вартість
  • Транспортне обслуговування
  • Екскурсійне обслуговування згідно програми туру
  • Вхідні квитки
  • Супровід представником фірми
  • Страховка
Дополнительно оплачивается
  • Пожертва в монастирі
  • Обід
  • Оренда альтанок