Тури по Україні
Тури по Україні
Індивідуальні
На власному авто

Український Стоунхендж - Камінне Село

Ціна від
350 грн
Тип туру
Автобусний
Виїзд з
Київ
Маршрут
Рудня-Замисловицька
Коростень
Тривалість туру
1 день
Про подорож
Програма туру
Вартість

До цього туру можна приєднатись на своєму авто.  Для туристів які обрали пакет "На своєму авто", ми забезпечуємо інфолист з детальним описом програми туру та маршрутом,  зручне місце збору недалеко від початку екскурсійної частини маршруту, супровід представником фірми, рації для оперативного зв’язку під час руху.

Ми вирушаємо в подорож від станції метро "Оболонь" о 7 годині.  

На нас чекає цікава екскурсія по урочищу "Камінне Село". "Камінне Село" овіяне легендами й таємницями, адже історія появи валунів серед щільного лісу достеменно невідома, ми почуємо декілька гіпотез його виникненя. А в яку саме вірити, кожен обере для себе сам. Урочище впевнено можна віднести до пам’яток природи України, які варто побачити. Ця місцина славиться не лише своєю живописністю, а й містичною атмосферою.

Не забудте взяти з собою бутерброди та термос з чаєм або кавою. Повертаємось у Київ орієнтовно о 22:30.    

ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Геологічний заказник "Камінне Село"

"Камінне Село" - одне із найзагадковіших місць сили, Камінне село, являє собою скупчення великих валунів на площі 15 га. Розташований у лісовому масиві на території Замисловицького лісництва. Найчастіше оперують декількома гіпотезами виникнення урочища. Згідно з однією, 20 тис. років тому валуни були принесені льодовиком зі Скандинавії, за іншою гіпотезою вони являють собою залишки підніжжя древніх повністю зниклих гір, оголені льодовиком від ґрунтових нашарувань. Також існує версія, що розташування каменів нагадує розміщення домів у селищах, а розміри деяких з них відповідні розміру будинків. Звідси виникає легенда, яка оповідає про багате село і жадібних хазяїв, що їх покарав Господь і перетворив їхнє село на кам’яні брили. За іншою легендою урочище – це місце, де Господь бився із темними силами. Вірити у домисли чи ні – кожен вирішує для себе сам. Але деякі камені дійсно нагадують сільські будинки, серед яких можна знайти "школу" і "церкву". Особливо вирізняється валун зі "слідами Бога", на якому можна помітити сліди людської ступні. Багато хто вірить, що цей камінь має особливу енергетику і здатний виконувати бажання. Камінне Село – маловідоме але надзвичайно цікаве місце сили, з яким пов'язані численні легенди та повір'я місцевих жителів. Люди кажуть, що будь-яка дрібничка знайдена тут, камінець, шишка або гілочка, матиме захисну силу.

Військово-історичний комплекс "Скеля"
Вартість відвідування
Інші умови: за дод. плату

Об'єкт "Скеля" в Коростені – це колишній секретний підземний командний пункт Коростенського укріпрайону №5, який входив до так званої "Лінії Сталіна", побудований в 1936 р. на основі системи природних і штучних печер в гранітній скелі. Також він відомий як "Бункер Сталіна". У разі війни звідси планувалося здійснювати командування Південно-Західним фронтом. Об'єкт так і не використовувався за призначенням. Об'єкт "Скеля" вразить будь-якого відвідувача, що побував всередині приміщення: підземний тунель довжиною 156 метрів, в якому розміщено понад 30 кімнат, пролягає на 40 метрів під землею (це два метри бетону, 18 метрів моноліту граніту і 20 метрів грунту) здатний витримати будь-який атомний вибух. В кімнатах бункера облаштовані унікальні експозиції: єдиний в Україні музей протигазів, де можна побачити протигаз для коня, виготовлений ще під час Першої світової війни; протигаз для корови, дитячий протигаз. Чимало експонатів з часів Чорнобильської катастрофи - наприклад, захисна дитяча камера, в якій можна врятувати дитину від радіаційного забруднення. Також в музеї є прекрасна колекція військових знахідок - зброя, особисті речі солдат, снаряди (є навіть агітаційний!), макети ДОТів.

ТРИВАЛІСТЬ ВАРТІСТЬ
1 день 700 грн ("Все включено")
1 день 350 грн ("На своєму авто")
Ціни можуть змінюватись! Перед бронюванням уточняйте вартість у менеджера!
Що входить у вартість
  • Транспортне обслуговування по маршруту (пакет "Все включено")
  • Супровід представником фірми
  • Екскурсійне обслуговування
  • Страхування (пакет "Все включено")
  • Рації для оперативного зв’язку під час руху (пакет "На своєму авто")
Додатково оплачується
  • Особисті витрати
  • Вхідні квитки