Туры по Украине
Тури по Україні
Індивідуальні

Клон Клон Клон Клон Клон Клон Клон Клон Clone of Clone of Clone of Clone of Обзорная экскурсия в Запорожье

Цена от
350 грн
Тип тура
Автобусный
Выезд из
Киев
Маршрут
Рудня-Замисловицька
Коростень
Продолжительность тура
1 день
О путешествии
Программа тура
Стоимость

Во время обзорной экскурсии по городу вы познакомитесь с историей города и увидите основные достопримечательности проспект Соборный - одна из самых длинных улиц Европы, центральную артерию города, своеобразный музей под открытым небом, «Фонтан Жизни» на пл. Маяковского - памятник жертвам Чернобыльской катастрофы.

1

2

3

Во время обзорной экскурсии по городу вы познакомитесь с историей города и увидите основные достопримечательности проспект Соборный - одна из самых длинных улиц Европы, центральную артерию города, своеобразный музей под открытым небом, «Фонтан Жизни» на пл. Маяковского - памятник жертвам Чернобыльской катастрофы.

Часы влюбленных на бульваре Шевченко - музыкальные часы, которые каждый час проигрывают отрывок мелодии из песни «Когда весна придет ...», цветные фонтаны и гранитные скульптурные композиции, памятник воинам-интернационалистам, стелу в честь работников металлургической промышленности, плотина ДнепроГЭСа - шедевр промышленной архитектуры, символ индустриального Запорожья, а также о. Хортица - одно из чудес Украины, уникальный природный и исторический оазис в сердце промышленного города.

4

5

6

ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Геологічний заказник "Камінне Село"

"Камінне Село" - одне із найзагадковіших місць сили, Камінне село, являє собою скупчення великих валунів на площі 15 га. Розташований у лісовому масиві на території Замисловицького лісництва. Найчастіше оперують декількома гіпотезами виникнення урочища. Згідно з однією, 20 тис. років тому валуни були принесені льодовиком зі Скандинавії, за іншою гіпотезою вони являють собою залишки підніжжя древніх повністю зниклих гір, оголені льодовиком від ґрунтових нашарувань. Також існує версія, що розташування каменів нагадує розміщення домів у селищах, а розміри деяких з них відповідні розміру будинків. Звідси виникає легенда, яка оповідає про багате село і жадібних хазяїв, що їх покарав Господь і перетворив їхнє село на кам’яні брили. За іншою легендою урочище – це місце, де Господь бився із темними силами. Вірити у домисли чи ні – кожен вирішує для себе сам. Але деякі камені дійсно нагадують сільські будинки, серед яких можна знайти "школу" і "церкву". Особливо вирізняється валун зі "слідами Бога", на якому можна помітити сліди людської ступні. Багато хто вірить, що цей камінь має особливу енергетику і здатний виконувати бажання. Камінне Село – маловідоме але надзвичайно цікаве місце сили, з яким пов'язані численні легенди та повір'я місцевих жителів. Люди кажуть, що будь-яка дрібничка знайдена тут, камінець, шишка або гілочка, матиме захисну силу.

Військово-історичний комплекс "Скеля"
Стоимость посещения
Другие условия: за дод. плату

Об'єкт "Скеля" в Коростені – це колишній секретний підземний командний пункт Коростенського укріпрайону №5, який входив до так званої "Лінії Сталіна", побудований в 1936 р. на основі системи природних і штучних печер в гранітній скелі. Також він відомий як "Бункер Сталіна". У разі війни звідси планувалося здійснювати командування Південно-Західним фронтом. Об'єкт так і не використовувався за призначенням. Об'єкт "Скеля" вразить будь-якого відвідувача, що побував всередині приміщення: підземний тунель довжиною 156 метрів, в якому розміщено понад 30 кімнат, пролягає на 40 метрів під землею (це два метри бетону, 18 метрів моноліту граніту і 20 метрів грунту) здатний витримати будь-який атомний вибух. В кімнатах бункера облаштовані унікальні експозиції: єдиний в Україні музей протигазів, де можна побачити протигаз для коня, виготовлений ще під час Першої світової війни; протигаз для корови, дитячий протигаз. Чимало експонатів з часів Чорнобильської катастрофи - наприклад, захисна дитяча камера, в якій можна врятувати дитину від радіаційного забруднення. Також в музеї є прекрасна колекція військових знахідок - зброя, особисті речі солдат, снаряди (є навіть агітаційний!), макети ДОТів.

ГРУППА (ЧЕЛ) 0 + 0
1 день 700 грн ("Все включено")
1 день 350 грн ("На своєму авто")
Цены могут отличаться! Перед бронированием уточняйте у менеджера!