Тури по Україні
Тури по Україні
Корпоративні

Запорізький вояж 2 дні

Ціна від
1590 грн
Тип туру
Автобус
Виїзд з
Запоріжжя
Маршрут
Запоріжжя
Тривалість туру
2 дня
1 ніч
Про подорож
Програма туру
Вартість

На вас чекає неперевершана подорож запорізьким краєм - краєм козацької слави, цікавої історії, чудових краєвидів, цікавих музеїв.

Під час оглядової екскурсії ви  побачите основні визначні пам'ятки міста: проспект Соборний - одну з найдовших вулиць Європи та центральну артерію міста, своєрідний музей під відкритим небом - "Фонтан Життя" на пл. Маяковського, годинник закоханих на бульварі Шевченка, а також греблю ДніпроГЕСу - шедевр промислової архітектури та символ індустріального Запоріжжя.

zaporizhzhya-3

Ви відвідаєте о. Хортиця - одне з чудес України, унікальний природний та історичний оазис в серці промислового міста, завітаєте на справжню Запорізьку Січ, побачите театралізовану виставу Запорізьких казаків, насолодитеся прогулянкою на теплоході по Дніпру вздовж Набережної через шлюз. 

 

 

1 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Оглядова екскурсія

Під час екскурсії ви побачите головний проспект Запоріжжя, пл. Маяковського, парк "Веселка", бул. Шевченка, о. Хортиця, панорама ДніпроГЕС. Відвідаєте оглядовий майданчик, з якого відкривається прекрасний вид на Дніпровську гідроелектростанцію. З верхньої частини греблі відкривається панорамний вид на колиску українського козацтва – о. Хортиця, оточений скелястими острівцями та залишками Дніпровських порогів.

Історико-культурний комплекс "Запорозька Січ"
Вартість відвідування
Діти: 50 грн
Дорослі: 100 грн
Екскурсія для групи до 30 чол.: 550 грн

Так хто ж такі були запорозькі козаки? Розбійники або степові лицарі? Чому кошового при вступі на "посаду" посипали землею? Хто такі гречкосії та навіщо вони приручали видр? На нашій екскурсії вас чекає багато цікавих фактів та відкриттів. Наша Січ – це узагальнений образ  столиці Вольностей Війська Запорозького Низового. До вашої уваги представлені  житло та господарські будівлі козаків, побут та звичаї запорожців. Як дорослі, так і діти відкриють для себе щось нове та цікаве з історії нашого краю. І тільки тут ви відчуєте дух козацької доби. Байдужим не залишиться ніхто!

Козацький бойовий герць
Вартість відвідування
Діти: 60 грн
Дорослі: 100 грн

Біля ІКК "Запорізька Січ" історичні реконструктори відомого в Україні колективу "Січові козаки" пропонують туристам інтерактивні програми, показують козацькі поєдинки, на власному прикладі виступають живими носіями запорозьких традицій.

2 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Музей історії зброї
Вартість відвідування
Діти: 20 грн
Дорослі: 40 грн
Екскурсія для групи до 30 чол.: 100 грн

Приватна колекція музею налічує понад 4 тис. екземплярів. Тут є зброя, що брала участь, якщо не в троянській війні, то в інших війнах того періоду і на тій території. Серед іншого, зброя половців і шведів, шотландців і індусів, народів Африки та Кавказу, скіфів і сарматів, російська зброя часів козацтва, та зброя козаків, а також озброєння першої й другої світових воєн. Багата колекція не залишить байдужим жодного відвідувача.

Прогулянка на теплоході по Дніпру Маршрут № 1
Вартість відвідування
Діти: 180 грн
Дорослі: 200 грн

Запорізький річковий порт - шлюз - вздовж о-ва Хортиця (новим руслом Дніпра) - річковий вокзал "Дубовий гай" (тривалість 2 год.).

ГРУПА (ЧОЛ) 15 + 3 25 + 3 50
2 дня / 1 ніч 1890 грн 1700 грн 1590 грн
Ціни можуть змінюватись! Перед бронюванням уточняйте вартість у менеджера!
Що входить у вартість
  • Екскурсійне обслуговування згідно програми туру
  • Проживання в готелі "Театральний" (номери категорії "Стандарт")
  • Харчування (1 сніданок, 2 обіди)
  • Супровід представником фірми
Додатково оплачується
  • Вхідні квитки на рекомендовані об'єкти
  • Особисті витрати