Тури по Україні
Тури по Україні
Корпоративні

Запорізький вояж

Ціна від
5250 грн
Тип туру
Автобус
Виїзд з
Запоріжжя
Маршрут
Запоріжжя
Мелітополь
Тривалість туру
4 дня
3 ночі
Про подорож
Програма туру
Вартість

На вас чекає неперевершана подорож запорізьким краєм - краєм козацької слави, цікавої історії, чудових краєвидів, цікавих музеїв.

Під час оглядової екскурсії ви  побачите основні визначні пам'ятки міста: проспект Соборний - одну з найдовших вулиць Європи та центральну артерію міста, своєрідний музей під відкритим небом - "Фонтан Життя" на пл. Маяковського, годинник закоханих на бульварі Шевченка, а також греблю ДніпроГЕСу - шедевр промислової архітектури та символ індустріального Запоріжжя.

zaporizhzhya-3

Ви відвідаєте о. Хортиця - одне з чудес України, унікальний природний та історичний оазис в серці промислового міста, завітаєте на справжню Запорізьку Січ, побачите театралізовану виставу Запорізьких казаків, насолодитеся прогулянкою на теплоході по Дніпру вздовж Набережної через шлюз. 

 

 

В один із днів на вас чекають одне з природних чудес України - Історико-культурний заповідник "Кам'яна Могила", а також зворушливі тварини та страуси на страусиній фермі.

 
1 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Оглядова екскурсія

Під час екскурсії ви побачите головний проспект Запоріжжя, пл. Маяковського, парк "Веселка", бул. Шевченка, о. Хортиця, панорама ДніпроГЕС. Відвідаєте оглядовий майданчик, з якого відкривається прекрасний вид на Дніпровську гідроелектростанцію. З верхньої частини греблі відкривається панорамний вид на колиску українського козацтва – о. Хортиця, оточений скелястими острівцями та залишками Дніпровських порогів.

Прогулянка на теплоході по Дніпру Маршрут № 3

Річковий вокзал "Дубовий гай" - вздовж лінії Набережної - шлюз - Запорізький річковий порт (тривалість 1 год. 30 хв.).

Ботанічний сад

Запорізький міський дитячий ботанічний сад – це фантастичний парк-пам'ятка садово-паркового мистецтва, який завжди приносить екскурсантам незабутні враження і приємний відпочинок. Ботанічний сад було засновано в 1958 році, а на сьогодняшній день він входить до складу природно-заповідного фонду України. Школярів ботанічний сад приваблює можливістю відвідувати різні екологічні гуртки. Оранжереї ботанічного саду в будь-який час року заворожують гостей неімовірною красою екзотичних рослин – це "Зимовий сад", "Кактусарій", "Лимонарій" та інші.

2 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Пішохідна екскурсія о. Хортиця

Історико-культурний комплекс "Запорозька Січ"

Так хто ж такі були запорозькі козаки? Розбійники або степові лицарі? Чому кошового при вступі на "посаду" посипали землею? Хто такі гречкосії та навіщо вони приручали видр? На нашій екскурсії вас чекає багато цікавих фактів та відкриттів. Наша Січ – це узагальнений образ  столиці Вольностей Війська Запорозького Низового. До вашої уваги представлені  житло та господарські будівлі козаків, побут та звичаї запорожців. Як дорослі, так і діти відкриють для себе щось нове та цікаве з історії нашого краю. І тільки тут ви відчуєте дух козацької доби. Байдужим не залишиться ніхто!

Кінний театр "Запорозькі козаки"

У південній частині острова Хортиця, біля "Музею судноплавства", ви можете подивитися виступи Кінного театру "Запорозькі козаки". Яскраві виступи артистів не залишать байдужими навіть найвибагливіших гостей: майстерне виконання трюків на конях, що біжуть, красені вершники в козацькому обмундируванні, ігри, танці та пісні - це незабутнє видовище.

3 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ (заміська екскурсійна програма)
Історико - культурний заповідник "Кам'яна Могила"

Десятки тисяч туристів прагнуть відвідати унікальний пам'ятник первісного мистецтва - Кам'яну Могилу, що розташована у заплаві річки Молочна, поблизу селища Мирне Мелітопольського району Запорізької області. На Кам’яній Могилі сконцентроване доісторичне скельне мистецтво, датування якого охоплює проміжок часу від палеоліту до середньовіччя. Комплекс петрогліфів, виявлених на пам’ятці, перевищує тисячу одиниць і відзначається різноманітністю образів і стилів їх виконання. Фактично кожна історична спільність, що мешкала у Північному Причорномор’ї, зафіксувала на плитах Кам’яної Могили власну ідеологію та мистецьку традицію.

Страусина ферма "Страус-Юг"

Ферма займається виведенням великих птахів з 2002 року. За цей час тут встигли випробувати та обрати найсучасніші методи, ґрунтовані на технологіях і досвіді світових експертів. Екскурсія проводиться найцікавішими місцями, і повірте, подивитися є на що. Величезні загони, розташовані на декількох гектарах, приручені птахи, які не бояться людей. Вони точно знають, що відвідувачі принесли їм щось смачненьке і тому охоче підходять до огорожі.

4 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Музей ретро-автомобілів і військової техніки "Фаетон"

В експозиції музею знаходяться унікальні експонати минулого століття: військова техніка періоду Другої світової війни, невіддільна частина історії міста – "ЗАЗ - 965 А" - в народі іменований "Запорожець" 1964 року випуску і багато інших шедеврів епохи. Також в музеї представлена колекція матеріалів з історії Другої світової війни: газети, ордени, медалі, нагрудні знаки, відмінності радянської та німецької армій.

ГРУПА (ЧОЛ) 50 
4 дня / 3 ночі 5250 грн
Ціни можуть змінюватись! Перед бронюванням уточняйте вартість у менеджера!
Що входить у вартість
  • Екскурсійне обслуговування згідно програми туру
  • Вхідні квитки
  • Проживання в готелі "Театральний" (номери категорії "Стандарт")
  • Харчування (3 сніданки, 3 обіди, 3 вечері)
  • Супровід представником фірми
  • Страховка
Додатково оплачується
  • Особисті витрати