Тури по Україні
Тури по Україні
Корпоративні

Срібне кільце Полтавщини

Ціна від
1950 грн
Тип туру
Автобус
Виїзд з
Запоріжжя
Маршрут
Полтава
Диканька
Великі Будища
Опішня
Тривалість туру
2 дня
1 ніч
Програма туру
Вартість
Екскурсійне обслуговування
Оглядова екскурсія Полтавою
Під час екскурсії ви побачете Круглу площу, Монумент Слави, Хрестовоздвиженський монастир, Білу альтанку, Успенський собор, Сампсоніївську церкву та інше.
Хрестовоздвиженський монастир

Хрестовоздвиженський монастир — православний жіночий монастир розташований у Полтаві. Він є цінною пам’яткою історії та архітектури козацького (українського) бароко. Монастир був заснований у 1650 році поблизу міста на мальовничій горі, з ініціативи й на кошти полтавського полковника Мартина Пушкаря, Івана Іскри та іншої козацької старшини, а також міщан за дозволом тодішнього Київського митрополита, відомого церковного діяча й письменника Сильвестра Косова. Головна споруда монастиря - мурований бароковий собор Воздвиження, є архітектурною домінантою не лише монастирського ансамблю, але й Полтави та околиць. Собор має оригінальну систему декору фасадів.

Гоголівська Диканька
Тут знаходиться Миколаївська церква з усипальнею сім'ї канцлера Російської імперії - Кочубеїв.
Рекомендовані об'єкти
Музей Історії Полтавської битви
Вартість відвідування
Діти: 20 грн
Дорослі: 40 грн
Екскурсія для групи до 25 чол.: 200 грн

В музеї зібрані матеріали не тільки з історії Полтавської битви, а й 21-річної Північної війни, у вир якої були втягнуті Московією Польща, Данія, Швеція, Україна, Туреччина. В дев’яти експозиційних залах представлені безцінні історичні реліквії: холодна і вогнепальна зброя, медалі, монети, живописні полотна, портрети, ікони, гравюри, бойові прапори, обмундирування, старовинні книги, карти, грамоти та інші історичні документи 1-ї половини XVIII століття.

Садиба І.П.Котляревського
Вартість відвідування
Діти: 20 грн
Дорослі: 30 грн
Екскурсія для групи до 10 чол.: 150 грн

Меморіальний комплекс у Полтаві на основі садиби, де 1769 року народився засновник нової української літератури І. П. Котляревський. Садиба-музей, яка є філією Полтавського літературно-меморіального музею І. П. Котляревського, розташовується поряд з Успенським собором, що на однойменному майдані, на названій на честь письменника Івановій горі.

Музей важкої бомбардувальної авіації
Вартість відвідування
Діти: 100 грн
Дорослі: 200 грн
Екскурсія для групи до 30 чол.: 300 грн

Музей важкої бомбардувальної авіації - філія Національного військово-історичного музею України. Музей складається з паркової зони (де розміщенні "Алея прапорів ЗСУ", "Алея Героїв 184-го гвардійського ВБАП", "Алея зенітно-артелерійського озброєння"), експозиції в приміщенні (13 залів що розповідають про історію та світову значимість важкої бомбардувальної авіації у Полтаві) та відкритої стоянки авіаційної техніки (тільки тут знаходиться унікальний, єдиний у світі музейний експонат – літак Ту-160 "Білий лебідь" за класифікацією НАТО – "Блекджек" та єдиний в Україні літак Ту-95МС за класифікацією НАТО – "Ведмідь"), а також літаки: Ту-22М3, Ту-22, Ту-16, Ту-134УБЛ, Су-15, Ан-2 гвинтокрили: Мі-8 та Мі-2.

Перша галушкова мануфактура "Комора" (майстер-клас)
Вартість відвідування
Діти: 115 грн
Дорослі: 115 грн

Етнографічний майстер-клас з приготування легендарної галушки познайомить Вас з: історією виникнення галушкової страви; історією борошна: розповіді про різні способи його виготовлення, застосування та роль в українській обрядовості; технологією виготовлення кисляка та його корисними властивостями; секретами замішування тіста, формування та приготування галушки; таємницею приготування соусу до галушок та як українці урізноманітнювали страву. А на завершення Ви зможете спробувати галушки, що приготували!

Музей українського весілля с. Великі Будища (до 20 осіб)
Вартість відвідування
Діти: 7 грн
Дорослі: 10 грн
Екскурсія для групи до 20 чол.: 450 грн

Селище Великі Будища стало всесвітньо відомим завдяки фільму "Соняшники", за участю Софі Лорен, який знімали саме тут. Також ви відвідаєте Музей українського весілля, де можна не тільки побачити стародавню весільну церемонію, а й самому стати учасником обряду.

Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному (екскурсійний маршрут № 1)
Вартість відвідування
Діти: 120 грн
Дорослі: 240 грн
Екскурсія для групи до 18 чол.: 200 грн

Під час відвідування маршруту № 1 на вас чекають багато цікавих об'єктів. 1. Національна галерея монументальної глиняної скульптури, парк глиняних скульптур, оглядові вежі з мальовничими краєвидами, яскраві фотозони, буяння квітів, єдина в Україні колекція настінних панно, майстер-класи з гончарства та мальовки, пізнавальні історико-біографічні фільми, захоплюючі розповіді екскурсоводів і їх колоритний образ. 2. Садиба філософа й колекціонера опішненської кераміки Леоніда Сморжа - розмаїття традиційної опішненської кераміки, унікальна збірка вишиванок, колекція стародавніх ікон, найпотаємніші факти з життя відомого українського естета, вишукані скульптурні композиції. 3. Меморіальний музей-садиба гончарської родини Пошивайлів - однієї з найдавніших в Україні гончарських династій! Вишукана опішненська кераміка, родинні фото, недоторканний інтер’єр, неповторна мистецька аура. 4. Меморіальний музей-садиба гончарки Олександри Селюченко - захоплююча розповідь про творчу долю майстрині, найбагатша колекція глиняної іграшки, збережений, як за життя господині, інтер’єр, краса подвір’я й спів птахів здивують. 5. Центр розвитку духовної культури, зали якого мають чим дивувати своїх гостей! Змінні експозиції захоплять Вашу уяву й перенесуть з минулого в сучасне, з сучасного в майбутнє. Це – портал між народним і академічним, між фентезі й дійсністю, між прекрасним і химерним. 6. Музей мистецької родини Кричевських - унікальна архітектурна споруда, архівні матеріали славнозвісного автора дизайну національного герба України – тризуба, засновника українського архітектурного стилю, живописця Василя Кричевського, живопис, глиняні скульптури, креативні ковані шедеври, єдина у світі Стіна гончарної слави України, майстер-клас з орнаментальної мальовки та багато інших приємних несподіванок!

Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному (екскурсійний маршрут № 2)
Вартість відвідування
Діти: 60 грн
Дорослі: 120 грн
Екскурсія для групи до 18 чол.: 200 грн

Це один із найбільших спеціалізованих керамологічних музеїв світу, аналогів якому немає у Європі. Заснований 1986 року, Музей-заповідник нині володіє унікальною колекцією, що налічує понад 60 тисяч одиниць збереження. На екскурсійному маршруті № 2 запрошуємо насолодитися неперевершеними творами давньої й сучасної кераміки. Ви маєте можливість ознайомитися з найбільшою в Європі колекцією садово-паркової монументальної глиняної скульптури (понад 300 робіт), де можна побачити справжніх гігантів (вище 5 метрів). Авторами робіт є найкращі художники-керамісти України, близького й далекого зарубіжжя (Білорусі, Молдови, Росії, Грузії, Азербайджану, Казахстану, Польщі, Сербії, Хорватії, Туреччини, Іспанії, Бразилії, США). Вам сподобаються незвичайні мешканці КЕРАМленду – території, де можна зустріти жирафа, що їсть хмари, зграйку веселих каченят, мамонтеня й пса-лавку, вітродуйчика й здивованих риб.

ЕтноЕкоСадиба-музей "Лялина Світлиця"
Вартість відвідування
Діти: 100 грн
Дорослі: 100 грн

Вас чекає яскраве знайомство з полтавськими традиціями і звичаями, старовинні рецепти і унікальна етнографічна подорож у часі! І все це - в традиційній полтавській хаті, вік якої вже давно перевалив за 100 років! Хата ця сповнена сюрпризів і унікальних речей з історією, яку нам повідає Хранителька і Берегиня - Олена Щербань.

Майстер-клас в "Лялиній Світлиці"
Вартість відвідування
Діти: 120 грн
Дорослі: 120 грн

У садибі проводяться майстер-класи зі створення ляльок-мотанок, мотузкових коників, різдвяних дідухів, обрядового печива "Миколайчик", різдвяних пряників, а ще - гастрономічні заняття з приготування традиційних Полтавський страв.

Обід в "Лялиній Світлиці"
Вартість відвідування
Діти: 250 грн
Дорослі: 250 грн

3 вида борща в горщиках (з м'ясом,з рибою, вегетаріанський), качана каша, галушки

Ринок гончарних виробів

На ринку гончарних виробів ви зможете придбати сувеніри та товари народного промислу з кераміки. 

ГРУПА (ЧОЛ) від 15 осіб
2 дня / 1 ніч 1950 грн (Готель)
Ціни можуть змінюватись! Перед бронюванням уточняйте вартість у менеджера!
Що входить у вартість
  • Автобусне обслуговування
  • Екскурсійне обсулговування згідно програми туру
  • Проживання в готелі
  • Харчування (1 завтрак, 2 обіди)
  • Супровід представником фірми
  • Страховка
Додатково оплачується
  • Вхідні квитки на рекомендовані об'єкти
  • Додаткове харчування