Тури по Україні
Тури по Україні
Корпоративні
Новорічні та різдвяні тури

Різдвяна казка стародавнього Львова

Ціна від
1100 грн
Тип туру
Поїзд
Виїзд з
Запоріжжя
Маршрут
Львів
Славське
Плав'є
Тривалість туру
2 дня
1 ніч
3 дня
2 ночі
Програма туру
Вартість
ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Пішохідна оглядова екскурсія "Старий Львів"

Під час екскурсії ви дізнаєтеся історію стародавнього міста, побачите Площу Ринок, порохову вежу, Успенський собор, Латинську катедру, Вірменський собор, ринок сувенірів "Вернісаж", пам'ятник Т. Г. Шевченку та інше.

Пішохідна оглядова екскурсія Австрійською частиною міста

Проспект Свободи, Університет ім. І. Франка, собор Св. Юра, Національний університет "Львівська Політехніка"

ФАКУЛЬТАТИВНІ ЕКСКУРСІЇ
Факультативна екскурсія "Кришами Львова"
Вартість відвідування
Діти: 140 грн
Дорослі: 140 грн

Під час екскурсії ви отримаєте чудову нагоду піднятися на наймиловидніші дахи львівських будівель та насолодитися чудовим краєвидом, розпізнати найстаріші львівські будинки, ви побачите зовсім інший Львів та зробите дивовижні фото.

Факультативная экскурсия "Львов – город кофе"
Вартість відвідування
Діти: 150 грн
Дорослі: 150 грн
РЕКОМЕНДОВАНІ ОБ'ЄКТИ
Різдвяні гуляння
Вартість відвідування
Інші умови: за дод. плату
Пропонуємо вам на вибір відвідати: різдвяну вечерю, різдвяне шоу "Коли янголи спускаються з небес", Свято "Пампуха", традиційні різдвяні гуляння в Шевченківському гаю "Спалах Різдвяної зірки" або святкове богослужіння в соборах Львова.
Будинок вчених "Шляхетське казино"
Вартість відвідування
Діти: 20 грн
Дорослі: 40 грн

Це один з найвишуканіших дворянських інтер'єрів Львова і місце зйомок багатьох відомих фільмів. Ви пройдете місцем заїзду кінних екіпажів, оглянете внутрішнє подвір’я будинку, що служило майданчиком для паркування карет, зайдете до середини розкішного палацу.

Зоологічний музей
Вартість відвідування
Діти: 5 грн
Дорослі: 10 грн
Екскурсія для групи до 15 чол.: 85 грн

Зоологічний музей у Львові є одним із найстаріших університетських музеїв Європи. Фонди Музею зоології презентують тваринний світ усіх акваторій земної кулі та усіх континентів, наукові колекції музею налічують понад 178 тис. експонатів, близько 10 тис. з яких формують експозицію.

Львівський історичний музей
Вартість відвідування
Діти: 30 грн
Дорослі: 50 грн
Екскурсія для групи до 20 чол.: 100 грн

Один з найстаріших і найбагатших музеїв України й вміщує понад 300 000 експонатів. Усі пам'ятки та експонати Львівського історичного музею розміщені в декількох будівлях. Його експозиція знайомить з історією міста Львова і галицьких земель від прадавніх часів до наших днів

Музей історичних коштовностей
Вартість відвідування
Діти: 30 грн
Дорослі: 50 грн
Екскурсія для групи до 20 чол.: 100 грн

Невелика, але дуже симпатична виставка "Пам’ятки золотарства в музейній скарбниці" дозволяє оглянути історичні цінності Львова, серед яких церемоніальні ключі міста, сакральні коштовності, дорогоцінний посуд та ювелірні прикраси з колекції Історичного музею у Львові. Все це гарно представлено в інтер’єрі ренесансного палацу, що носить ім’я Роберта Бандінеллі. Будинок потрапив до нього у власність у 17 ст. від іншого італійця як посаг за наречену. Саме тут у 1629 р. почала працювати перша львівська пошта.

Італійське подвір’я
Вартість відвідування
Діти: 5 грн
Дорослі: 10 грн
Екскурсія для групи до 15 чол.: 30 грн

Однією з найвизначніших пам’яток цивільної ренесансної архітектури ХVІ ст. в Україні є кам’яниця Корнякта на пл. Ринок. Творець будинку архітектор Петро Барбон, італієць за походженням, поєднав у ньому форми італійського ренесансу з місцевими старовинними традиціями будівництва. Подвір’я має прекрасну акустику. Тут проводяться концерти камерної музики, знімаються фільми.

Музей-аптека "Під чорним орлом"
Вартість відвідування
Діти: 10 грн
Дорослі: 30 грн

Найдавніша з існуючих у Львові аптек. Відкрита ще в 1735 р військовим фармацевтом Наторпом, аптека переходила від одного власника до іншого, виконуючи свою благородну місію. Продовжує вона активно служити людям і в наш час, ставши державною аптекою. Тепер в ній можна придбати готові лікарські препарати. Продаються тут і пам'ятні сувеніри.

Музей "Арсенал"
Вартість відвідування
Діти: 30 грн
Дорослі: 50 грн
Екскурсія для групи до 20 чол.: 100 грн

Цей експозиційний відділ Львівського історичного музею був відкритий 18 травня 1981 в приміщенні колишнього Міського арсеналу - пам'ятки архітектури XVI ст.На сьогоднішній день в музеї зброї розташована експозиція холодної та вогнепальної зброї, колекція військових орденів, колекція гармат та гарматних ядер, елементи військової форми різних часів і народів, лицарські обладунки. Експонати цього музею представляють більше 30 країн світу.

Музей європейського мистецтва в Палаці Потоцьких
Вартість відвідування
Діти: 20 грн
Дорослі: 90 грн
Екскурсія для групи до 15 чол.: 60 грн

Найрозкішніший палац Львова, побудований для польських магнатів Потоцьких за проектом французького архітектора Людвіга де Верні за участі польського архітектора Ю. Цибульського. Збереглися інтер'єри в стилі короля Людовика XVI. Зокрема, на першому поверсі розміщені парадні зали для прийому гостей, в оформленні яких широко використана ліпнина, позолота, кольоровий мармур, розпис. Зараз приміщення займає Музей європейського мистецтва.

Музей етнографії та художнього промислу
Вартість відвідування
Діти: 20 грн
Дорослі: 60 грн

Єдиний музей етнографії в Україні. Тут представлені пам'ятки матеріальної та духовної культури українців, господарські знаряддя, народні художні промисли ХІХ ст. початку ХХ ст. Колекція музею налічує 17 фондових колекцій, в яких зібрані понад 83 тисячі предметів.

Майстер-клас з шоколаду в Музеї етнографії та художнього промислу
Вартість відвідування
Діти: 38 грн
Дорослі: 38 грн
Майстер-клас від Львівської Майстерні шоколаду
Вартість відвідування
Діти: 300 грн
Дорослі: 300 грн
Музей історії релігії
Вартість відвідування
Діти: 30 грн
Дорослі: 50 грн
Екскурсія для групи до 20 чол.: 60 грн

Сьогодні колишній Музей атеїзму – єдиний в Україні та один з небагатьох у світі, де зібрані матеріали з історії світових і національних релігій. У фондах налічується понад 50000 одиниць зберігання. Серед них є такі, які мають унікальну культову, художню та історичну цінність. Зокрема, велика збірка ікон XVI-XIX ст., велика колекція Біблій.

Музей меблів і фарфору
Вартість відвідування
Діти: 20 грн
Дорослі: 40 грн

Це єдиний подібний музей в Україні. Фонд музею налічує 5000 екземплярів і 680 зразків меблів. Серед експонатів музею меблів, відвідувачі можуть побачити залізні ґрати, мідний посуд, дзвони та багато іншого. У музеї розміщені 11000 експонатів з фарфору, фаянсу і художнього скла. Тут представлені вироби зі всього світу і різних епох – з 18 століття до сьогодення.

Музей скла
Вартість відвідування
Діти: 10 грн
Дорослі: 20 грн

Музей створений для презентації широкому колу громадськості історії розвитку скла на території західно-українських земель від княжих часів до середини ХХ ст., а також колекції сучасних творчих робіт. Експозиція Музею скла складається з двох тематичних розділів: "Історичне скло" та "Сучасне скло".

Підземелля Єзуїтського костела
Вартість відвідування
Діти: 30 грн
Дорослі: 50 грн

У підземеллі Єзуїтського костелу можна побачити багато раритетних артефактів, залишки княжих стін XIV ст., фрески 1740-х і найцінніший експонат - саркофаг із написом, який засвідчує, що був приготований для архієпископа Львівського Миколи Вижицького.

Підземелля Домініканского собора
Вартість відвідування
Діти: 30 грн
Дорослі: 50 грн

У тутешніх підземеллях в XVI столітті знайшла притулок красуня княжна Гальшка Острозька, і до сих пір там можна побачити келію монаха-аскета і зал катувань, а також експозиції, створені спеціально для того, щоб уявити історію Домініканського монастиря наочніше. Але найбільше вас вразять самі підземні інтер'єри та їх атмосфера.

Ратуша
Вартість відвідування
Діти: 20 грн
Дорослі: 50 грн

Львівська Ратуша - адміністративний будинок у центральній частині Львова. З 65 метрової вежі відкривається приголомшливий вид на центр міста і околиці.

Порохова вежа

Одна з небагатьох збережених до сьогодні пам'яток фортифікаційного будівництва у Львові. Вона входила до третьої лінії оборони міста. Її збудували з каміння старого Міського арсеналу. Порохова вежа входила до зовнішньої системи оборони середньовічного міста, що складалася з валів і розміщених на них башт. У мирний час служила для зберігання зерна.

Личаківський цвинтар
Вартість відвідування
Діти: 30 грн
Дорослі: 50 грн

Один з найстаріших в Європі, заснований в 1786 році. Це справжній музей-некрополь, де на площі 40 га налічується понад 3000 кам'яних надгробків, більшість з яких є історико-культурними пам'ятками.

Музей народної архітектури та побуту "Шевченківський гай"
Вартість відвідування
Діти: 50 грн
Дорослі: 70 грн
Екскурсія для групи до 20 чол.: 300 грн

Це музей під відкритим небом. Його територія в 60 га умовно розділена на шість етнографічних зон: бойківську, лемківську, гуцульську, буковинську, подільську, волинсько-подільську. На території Шевченківського гаю знаходиться більше 120 пам'ятників архітектури із західних областей України, з них 6 - церкви. Найстаріший експонат - селянська хата 1749 року.

Органный зал
Вартість відвідування
Діти: 70 грн
Дорослі: 70 грн

Львівський органний зал — один із трьох найбільших концертних майданчиків Львова, який може одночасно вмістити близько 300 глядачів. Саме тут знаходиться один з найбільших органів Східної Європи, який збережений у первісному вигляді з часу свого будівництва (понад понад 80 років тому).

Стадіон "Арена"
Вартість відвідування
Діти: 50 грн
Дорослі: 100 грн
Інші умови: від 8 осіб

"Арена Львів" – один із найбільших та найсучасніших стадіонів у Європі, що на найвищому рівні прийняв Євро-2012 та став місцем проведення матчів Ліги Чемпіонів, Ліги Європи та Прем´єр Ліги України з футболу. Під час екскурсії ви відвідаєте ігрову зону, конференц-зал, блок футболістів (роздягальні, душові та масажні кімнати), флеш-зону, лави запасних, медіа-трибуни, фан-сектори, ВІП-зону (ресторан і скай-бокси) та зал історії стадіону. Серед "родзинок" екскурсії можливість посидіти на місці відомого футболіста Рональдо, приміряти футболку з автографом Андрія Шевченка, подивитись на 3D-макет стадіону.

Екскурсія Театром опери та балету С. Крушельницької
Вартість відвідування
Діти: 50 грн
Дорослі: 100 грн

"Великий театр" - справжний витвір мистецтва, який став окрасою не тільки Львова, а й усієї Європи, він вражає своєю архітектурною довершеністю, красою залу, вишуканістю оформлення. Під час екскурсії ви також побачите фойє, дзеркальний зал, глядацький зал. Дізнаєтеся історію назви "Великий театр".

Вистава в Театрі опери та балету
Вартість відвідування
Інші умови: від 100 грн./ос.
Вистава в Театрі ім. М. Заньковецької
Вартість відвідування
Інші умови: від 60 грн./ос.
Аквапарк "Пляж"
Вартість відвідування
Інші умови: 170/260 грн. з ос. - 2 години; 250/350 грн. з ос. - повний день, за дод. плату

Один з найбільших аквапарків Західної України. Екстремальні гірки різної висоти та рівня складності, 5 басейнів, 6 барів, веселі аніматори, розіграші та призи – розважайтеся та оздоровлюйтеся. Тут завжди +30 (2 години або повний день).

РЕКОМЕНДОВАНІ ГІРСЬКОЛИЖНІ КУРОРТИ (на вибір)
Гірськолижний курорт "Славське" (автобус)
Вартість відвідування
Екскурсія для групи до 16 чол.: 4500 грн
Славське – карпатський гірськолижний курорт на гірському хребті Бескиди в долині річок Опір і Славка неподалік гори Тростян. Це один з найпопулярніших гірськолижних курортів України. Його історія почалася ще в 30-х роках, коли були побудовані перші підйомники. Сьогодні в Славському тренується олімпійська збірна, добре розвинена інфраструктура, є декілька трас європейського значення. Підйом на гору Тростян вантажівкою (30 грн./ос. в 1 сторону).
Гірськолижний курорт "Славське" (електричка)
Вартість відвідування
Діти: 35 грн
Дорослі: 35 грн
Славське – карпатський гірськолижний курорт на гірському хребті Бескиди в долині річок Опір і Славка неподалік гори Тростян. Це один з найпопулярніших гірськолижних курортів України. Його історія почалася ще в 30-х роках, коли були побудовані перші підйомники. Сьогодні в Славському тренується олімпійська збірна, добре розвинена інфраструктура, є декілька трас європейського значення. Підйом на гору Тростян вантажівкою (30 грн./ос. в 1 сторону).
Гірськолижний комплекс "Плай" (рекомендуємо)
Вартість відвідування
Екскурсія для групи до 16 чол.: 5000 грн

Гірськолижний комплекс "Плай" діє з 2007 року. Довгі траси різних рівнів складності, сучасні крісельні підйомники, розвинена інфраструктура, доглянуті схили, наявність сучасної системи штучного засніження – невід’ємні переваги курорту.

РЕКОМЕНДОВАНІ ІГРИ-КВЕСТИ
Гра-квест "Про що мовчать леви"
Вартість відвідування
Інші умови: від 160 - 400 грн./ос.
в залежності від кількості осіб

В ході динамічної гри Вас чекають пригоди, знайомство з містом, загадки і головоломки, пов'язані з історією і життям міста, а також Ви дізнаєтеся про що мовчать львівські леви ... Тривалість 1,5 - 2 години.

Квест у центрі Середньовічного Львова
Вартість відвідування
Інші умови: за дод. пл. від 975 грн./група до 15 осіб

Тривалість 1 година.

Квест – інтерактивна екскурсія "Підкорювачі Княжого Граду"
Вартість відвідування
Інші умови: від 470 грн./ос.
в залежності від кількості осіб

Це пізнавальна інтерактивна екскурсія середньовічним Львовом, під час якої учасники ознайомляться з історією, звичаями, традиціями середньовічного міста. Під час екскурсії учасники зможуть брати активну участь в процесі екскурсії: отримають майстер-клас бою у лицарів; стануть глядачами середньовічних танців, а також відвідають лабораторію алхіміка. Тривалість 5 - 6 годин.

Квест Піратський "У пошуках скарбів" – подарунка!
Вартість відвідування
Інші умови: від 550 грн./група 15 ос. (без пірата)
від 850 грн./група 15 ос. (з піратом)

Учасникам доведеться виконати завдання щоб відшукати частини карти, за допомогою якої вони відшукають головний скарб - подарунок. Тривалість 1 година.

РЕКОМЕНДОВАНІ ЗАМІСЬКІ АВТОБУСНІ ЕКСКУРСІЇ
Заміська екскурсія Жовква – Крехів
Вартість відвідування
Екскурсія для групи до 16 чол.: 3000 грн
Інші умови: вхідні квитки за дод. плату
Під час екскурсії, ви відвідаєте маленьке містечко Жовква, яке за кількістю пам’яток мало не на першому місці серед малих міст Львівщини. Місто Жовква збудоване за концепцією "ідеальних міст" доби Ренесансу. Суть концепції полягала у створенні збалансованої планувальної структури міста — кожному архітектурному об’єктові відводилося певне розміщення відносно інших. Також ви побачите Крехівський монастир св. Миколая Отців Василіан, заснованний у 1613 р. і виконувавший роль оборонної споруди. Нині комплекс Крехівського монастиря має форму неправильного п'ятикутника: мури, келії, чотири вежі (одна з них – дзвіниця) та в'їзна брама. Перлиною монастиря, безперечно, є кам'яна церква, зведена у 1721 - 1737 роках.
Заміська екскурсія "Замки Львівщини"
Вартість відвідування
Діти: 80 грн
Дорослі: 330 грн
Екскурсія для групи до 16 чол.: 3940 грн
Під час екскурсії ви ознайомитеся з фортифікаційними будівлями Львівщини, історією фортифікацій, історією Галичини, до якої так чи інакше мають пряме відношення оборонні споруди. Олеський замок - один з найстаріших на Західній Україні, який зберігся з ХIII ст. Був резиденцією польських королів і «колискою» Яна III Собеського. Підгорецький замок - один з найвідоміших замків України, є видатною пам'яткою пізньоренесансної архітектури. Золочівський замок - побудований в 1630-х рр. на зразок цитаделі з бастіонами. Належав в ХVII-ХVIII ст. польським магнатам Собеським і Радзивилів. У дворі замку знаходиться великий палац і унікальний «китайський» палац, аналоги якого знаходяться в Санкт-Петербурзі та Берліні.
Заміська екскурсія "Карпатський трамвайчик"
Вартість відвідування
Діти: 100 грн
Дорослі: 200 грн
Екскурсія для групи до 16 чол.: 4700 грн

Краєзнавчо-екскурсійна подорож вузькоколійною залізницею проходить надзвичайно мальовничим маршрутом по найгарніших та найекологічніших місцях Карпат. Ви зможете милуватися чарівною природою Горганських скель, Мізунських водоспадів, річок, повітряних мостів.

Бубнище – Гошівський монастир
Вартість відвідування
Екскурсія для групи до 16 чол.: 4800 грн
Інші умови: (вхідні квитки за дод. плату)

Екскурсія до Скель Довбуша - скельний печерний комплекс, що розкинувся на площі в 100 га. Скелі Довбуша здавна вражають людей своїми фантастичними формами, їх називають Карпатськими Сфінксами. Група скельних останців висотою до 80 м розкидана посеред буково-смерекового лісу поблизу села Бубнище. Масив скель пісковика утворився більше 70 млн. років тому на дні теплого моря. Недалеко від Скель Довбуша розташоване село Гошів, відомий своїм монастирем і чудотворною іконою Матері Божої. Перша історична згадка про монастир у Гошеві датована 1570 роком.

Заміська екскурсія Меденичі – Кам'янка – Сколе – Коростів – Урич
Вартість відвідування
Екскурсія для групи до 16 чол.: 5000 грн
Під час заміської екскурсії ви зможете відвідати зоопарк "Лімпопо" - справжній оазис екзотики в Західній Україні, де на Вас чекає захоплююча та пізнавальна подорож до світу диких тварин. Також побуваєте в національному природному парку "Сколівські Бескиди", де побачите геологічну пам'ятку природи водоспад Кам'янка. Вас чекає Державний історико-культурний заповідник "Тустань" зі скельним комплексом в с. Урич, а також дерев'яна церква св. Параскеви (1874 р.) в с. Коростів.
ГРУПА (ЧОЛ) від 15 осіб від 10 осіб
2 дня / 1 ніч 1640 грн (Готель) 1730 грн (Готель)
2 дня / 1 ніч 1100 грн (Хостел) 1200 грн (Хостел)
3 дня / 2 ночі 3020 грн (Готель) 3150 грн (Готель)
3 дня / 2 ночі 1975 грн (Хостел) 2115 грн (Хостел)
Тип квитка Плацкарт Купе
Дитячий 735 грн 1120 грн
Дорослий 860 грн 1420 грн
Ціни можуть змінюватись! Перед бронюванням уточняйте вартість у менеджера!
Що входить у вартість
  • Екскусійне обслуговування згідно програми туру (робота гіду у всі дні туру)
  • Проживання в хостелі / готелі
  • Харчування (1 сніданок, 1 обід - для туру 2 дні; 2 сніданки, 2 обіди - для туру 3 дні)
  • Страховка
Додатково оплачується
  • Проїзд залізницею
  • Вхідні квитки в рекомендовані об'єкти
  • Проїзд громадським транспортом у Львові
  • Користування витягами
  • Прокат гірськолижного спорядження