Тури по Україні
Тури по Україні
Корпоративні

Херсонщина вражає: вино, пустеля, гори

Ціна від
1670 грн
Тип туру
Автобус
Виїзд з
Запоріжжя
Маршрут
Нова Каховка
Веселе
Олешки
Херсон
Станіслав
Тривалість туру
2 дня
1 ніч
Про подорож
Програма туру
Вартість

​Ми вирушемо із Запоріжжя у нашу подорож  о 7 годині.  

Ми відвідаємо Нову Каховку та завітаємо на екскурсію в виноробне господарство "Князя Трубецького", побачемо погреби, де зберігаються цінні колекції вин і почуємо захоплюючу розповідь про історію виноробного господарства. Всіх охочих запросимо на дегустацію чудових вин. Ну а далі - прогулянка Олешківськими пісками - найбільшою пустелею Европи.

Другий день ми розпочнемо з екскурсії Херсоном. А наостанок відвідаємо так званий Херсонський гранд-каньйон з його унікальним поєднанням рельєфів та неперевершенним морським краєвидом!

Повернення у Запоріжжя орієнтовно о 00:00.

1 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Оглядова екскурсія по м. Нова Каховка
Виноробне господарство Князя П.М. Трубецького
Вартість відвідування
Діти: 250 грн
Дорослі: 350 грн

Екскурсія "Виноробним господарством князя П.М. Трубецького" занурює гостей в дивовижний світ виноробства. Тут ви дізнаєтеся, як виробляється вино і зможите доторкнутися до магії цього воістину чарівного процесу. Під час екскурсії Ви на власні очі побачите весь процес виробництва, ознайомитеся з новітніми досягненнями виноробства та побачите сучасне обладнання від провідних європейських виробників. Екскурсовод проведе вас у історичні погреби і розкаже історію "Виноробного господарства князя П.М. Трубецького", покаже всі цінні колекції та проведе дегустацію.

Показати зображення
Національний Природний Парк "Олешківські піски"
Вартість відвідування
Діти: 25 грн
Дорослі: 50 грн
Екскурсія для групи до 12 чол.: 720 грн
Інші умови: діти до 14 років

Олешківські піски – унікальний куточок Херсонського краю. Це те, за чим їдуть туристи. Це – неймовірне видовище, здатне захопити і здивувати водночас. Ви відвідаєте цікаву екскурсію, де фахівці Парку проведуть вас екологічними стежками серед високих барханів, забезпечать відпочинок у березовому гайку серед нескінченного піщаного моря. А цікаві легенди та романтичні історії рідного краю, де природа створила експеримент з поєднання рідкісних ландшафтів, флори та фауни, які належать до різних природних зон, додасть незабутніх вражень до вашої незвичайної подорожі.

Показати зображення
2 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Оглядова екскурсія Херсоном
Місто з багатим минулим, що налічують десятки унікальних історичних, архітектурних і природних шедеврів, зберігає пам'ять про видатних людей, що творили його історію славу і культуру.
Ландшафтний заказник "Станіславський"

Херсонський гранд-каньйон, Херсонські гори, Станіславський мис – такі назви цій місцевості дають туристи, яким вдалося побувати у ландшафтному заказнику "Станіславський". Саме унікальне поєднання рельєфів стало причиною для охорони цієї території. Херсонський гранд-каньйон утворює поєднання степових ділянок та схилів з лісовими породами, які переходять у прибережну акваторію. Тут зливаються воєдино два лимани – Бузький і Дніпровський. А, якщо піднятися на вершину каньйону, вам відкриється чудову морська панорама.

ГРУПА (ЧОЛ) 15 + 1
2 дня / 1 ніч 1670 грн
Ціни можуть змінюватись! Перед бронюванням уточняйте вартість у менеджера!
Що входить у вартість
  • Транспортне обслуговування по маршруту із Запоріжжя
  • Екскурсійне обслуговування згідно програми туру
  • Проживання
  • Харчування (1 сніданок)
  • Супровід представником фірми
  • Страхування
Додатково оплачується
  • Вхідні квитки на рекомендовані об'єкти
  • Додаткове харчування