Тури по Україні
Тури по Україні
Корпоративні

Батьківщина Нестора Махно та заповідник "Гайчур"

Ціна від
560 грн
Тип туру
Автобус
Виїзд з
Запоріжжя
Маршрут
Гуляйполе
Пологи
Гайчур
Тривалість туру
1 день
Про подорож
Програма туру
Вартість

 Під час подорожі на вас чекають Гуляйполе - місце таке багате на події та видатні особистості, що буквально кожна вулиця - історія, а також Пологівщина - столиця запорізької керамики.

Також завітаємо до Гайчурського заповідника, де можна побачити тварин, що живуть в своєму середовищі проживання на площі в 286 га. та гарно провести час.

Повернення у Запоріжжя орієнтовно о 22 годині.

Екскурсійне обслуговування
Оглядова екскурсія Гуляйполем

Під час екскурсії ви познайомитеся з центром міста, забудованим архітектурними спорудами к. IX - н. XX ст Всі ці будівлі зберігають історію бурхливих подій, пов'язаних з революційною діяльністю легендарного анархіста, ватажка повстанського руху на півдні України Нестора Махно.

Родинний маєток Нестора Махно
Вартість відвідування
Діти: 35 грн
Дорослі: 35 грн

Двір і будинок сім'ї Махно відкрито для відвідувань. Це як і раніше житлова одноповерхова побілена хата. На території двору знаходиться пам'ятник Н. Махно.

Гуляйпільський краєзнавчий музей
Вартість відвідування
Діти: 35 грн
Дорослі: 35 грн

Гуляйпільський краєзнавчий музей розташований в історичній будівлі колишнього банку в центрі міста Гуляйполе. Експозиція музею складається з 9 розділів з фондом 17 тис. експонатів, які розповідають про найдавнішу історію цих земель, епоху запорізького козацтва, побут селянського і міщанського житла, ремесла Гуляйпільського краю та ін. Найцікавіша частина експозиції розповідає про життя і діяльності прославленого анархіста, ватажка революційної повстанської армії Нестора Махна. Зокрема, представлена ​​легендарна тачанка - винайдена махновцями рухома вогнева точка на кінній тязі. На подвір'ї встановлено пам'ятник тачанці.

Художньо-керамічна майстерня "ДОБРА ГЛИНА"
Вартість відвідування
Діти: 40 грн
Дорослі: 40 грн

Художньо-керамічна майстерня "Добра глина" заснована подружжям Віктора та Лариси Нагурних у 1998 році. Вони об’єднали навколо себе талановитих майстрів, створивши потужний творчий колектив. Результатом їхньої сумлінної діяльності є незліченна кількість робіт: посуд, настінні тарілі, сувеніри, садово-паркова скульптура, пласти. Вся продукція виконана в кращих традиціях українського народу та вражає різноманітністю авторських орнаментів. Неповторний посуд Нагурних використовувався навіть для зйомок художніх стрічок "Тарас Бульба", "Інтерни", "Останній москаль". А керамічні свищики пологівських майстрів занесені до "Каталогу українських народних музичних інструментів", виданого у Німеччині. Роботи родини Нагурних знані як в Україні, так і далеко за її межами.

Гайчурскій заповідник
Вартість відвідування
Діти: 60 грн
Дорослі: 60 грн

Унікальний зоопарк під відкритим небом. Територія в 286 га представлена різноманітними ландшафтами: первозданні полиново-злакові та чагарникові степи, штучні лісові масиви, річка, штучні озера. Тут в природних умовах живуть рідкісні види тварин: кінь Пржевальського, бізон північноамериканський, муфлон європейський, козуля, лань, олень благородний, кулан і інші.

ГРУПА (ЧОЛ) 25
1 день 560 грн
Ціни можуть змінюватись! Перед бронюванням уточняйте вартість у менеджера!
Що входить у вартість
  • Транспортне обслуговування
  • Екскурсійне обслуговування згідно програми туру
  • Супровід представником фірми
  • Страховка
Додатково оплачується
  • Вхідні квитки
  • Обід