Тури по Україні
Тури по Україні
Індивідуальні

Замок "Радомисль" та Коростишівський каньйон

Ціна від
340 грн
Тип туру
Автобус
Виїзд з
Київ
Маршрут
Радомишль
Коростишів
Тривалість туру
1 день
Про подорож
Програма туру
Вартість

До цього туру можна приєднатись на своєму авто.  Для туристів які обрали пакет "На своєму авто", ми забезпечуємо інфолист з детальним описом програми туру та маршрутом,  зручне місце збору недалеко від початку екскурсійної частини маршруту, супровід представником фірми, рації для прослуховування екскурсії та оперативного зв’язку під час руху.

Запрошуємо Вас в цікаву подорож! Ми зустрічаємось біля станції метро "Житомирська" та вирушемо у тур о 9 годині.

Спочатку ми відвідаємо архітектурну та історико-культурну перлину поліського краю - "Замок-музей Радомисль". Прогуляємось дивовижним ландшафтним парком, подихаємо цілющим повітрям та побачимо Музей української домашньої ікони та старожитностей "Душа України", який налічує понад 5000 предметів християнського мистецтва ХVII – XX ст. з усіх регіонів України та майстер-шоу у "Папірні". 

А далі на нас чекає Коростишівський каньйон. Пейзаж навколо каньйону незвичайний, береги покриті ялинами та березами. Вода в озері прозора смарагдового кольору, тому що немає піску і мулу.

Ми повернемось у Київ орієнтовно о 18 годині.   

ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Історико-культурний комплекс "Замок-музей Радомисль"

"Замок Радомисль" розташований у місті Радомишль в гирлі річки Мика, на березі озера. Замок дивовижний тим, що з усіх боків виглядає по-різному. Він має площу більше 2500 кв. м і три крила, з'єднаних 8-ми поверховою вежею. Архітектура будови вражає тим, що Замок не має фундаменту - він побудований на природній гранитній скелі, що ввійшла у глиб землі та оточений довкола водою. Ця особливість пояснює потужну, позитивну енергетику Замку. Повітря тут має особливо цілющі властивості. Два водоспаду - один з них прямо біля підніжжя замку, створюють в повітрі високу концентрацію аероіонів. Хвойні ліси, що оточують Радомишль, очищають повітря, насичуючи його киснем та ефірними маслами. Тут зупиняється час. Тут не дивишся на годинник і відчуваєш себе загубленим у віках. І відчуваєш гармонію з внутрішнім та зовнішнім світом. Тут на вас чекає екскурсія Музеєм української домашньої ікони та старожитностей "Душа України", який налічує понад 5000 предметів християнського мистецтва ХVII – XX ст. з усіх регіонів України та майстер-шоу у "Папірні".

Коростишівський каньйон
Це затоплений гранітний кар’єр за один кілометр від міста Коростишів. Всього є два кар’єри. Маленький кар’єр, який прозвали каньйоном та великий кар’єр, який розташовується безпосередньо в місті. Але саме малий кар’єр користується найбільшою популярністю. Граніт у Коростишеві почали добувати ще в 19 столітті. Каньйон має форму підкови з озером всередині. Навколо озера стоять гранітні скелі та росте ліс. Коростишівський каньйон – це неймовірно гарне місце, яке зачаровує своєю красою. Ліс, скелі та озеро разом утворюють єдину цілісну композицію. Але найбільше вражають гранітні скелі. Вони мають пристойну висоту і там навіть тренуються скелелази.Також радимо обійти кар’єр навколо, бо гарно там всюди.
ТРИВАЛІСТЬ ВАРТІСТЬ
1 день 625 грн ("Все включено")
1 день 340 грн ("На своєму авто")
Ціни можуть змінюватись! Перед бронюванням уточняйте вартість у менеджера!
Що входить у вартість
  • Транспортне обслуговування по маршруту (пакет "Все включено")
  • Екскурсійне обслуговування згідно програми
  • Вхідні квитки
  • Супровід представником фірми
  • Страхування (пакет "Все включено")
  • Рації для прослуховування екскурсії та оперативного зв’язку під час руху (пакет "На своєму авто")
Додатково оплачується
  • Особисті витрати
  • Харчування