Тури по Україні
Тури по Україні
Індивідуальні

Подольскі передзвони із Києва

Ціна від
2160 грн
Тип туру
Автобусний
Виїзд з
Київ
Маршрут
Кам'янець-Подільський
Бакота
Китайгород
Хотин
Тривалість туру
3 дня
2 ночі
Про подорож
Програма туру
Вартість

До цього туру можна приєднатись на своєму авто.  Для туристів які обрали пакет "На своєму авто", ми забезпечуємо інфолист з детальним описом програми туру та маршрутом,  зручне місце збору недалеко від початку екскурсійної частини маршруту, супровід представником фірми, рації для оперативного зв’язку під час руху.

Ми вирушаємо в нашу подорож з Південного вокзалу м. Києв о 06:00 ранку .

Навесні міста оживають в прикрасах, ароматах і легендах!
Королівський Кам'янець вже дожидається гостей. Вони от-от пройдуться старовинною бруківкою через міст і аж до замку. Десь тут починається магія.

А попереду, ще таємнича Хотинська фортеця, затоплене село Бакота та Свято-Михайлівський скельно-печерний монастир.
Пориньте з нами у насолоду дивовижною прироодою!

Ми повернемося у Київ орієнтовно о 23:00.

1 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Оглядова екскурсія Кам'янець-Подільським
Оглядова екскурсія Кам'янець-Подільським: фортифікаційний комплекс Старого Кам'янця, культові споруди Кам'янця XII-XIX ст, Старий і Новий замки
Кам’янець-Подільський замок

Один із найвідоміших замків в Україні. Його перші фортифікаційні об’єкти було закладено в кінці XIІ – першій половині ХІІІ ст. Стара фортеця складається з 11 веж, які з'єднані оборонними стінами, на території розташовані казарми і осадовий колодязь. Зі Старої фортеці три рази з в'язниці втік народний герой Устим Кармелюк. Папська вежа, в якій він перебував, тепер носить його ім'я, там влаштовано виставку. У Східному бастіоні розміщено експозицію легкої метальної зброї. Стара фортеця часто є декорацією для численних фестивалів та історичних реконструкцій.

2 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Екскурсія в Бокоту (весна - літо)
Бакота - затоплене село в Кам'янець-Подільському районі. Місцевість вражає чарівними пейзажами, загадковими знахідками і унікальним скельним монастирем. Сьогодні Бакотою називають місця уздовж берега Дністра, розташовані поруч із залишками монастиря. Мальовнича природа і романтичний імідж цих місць приваблюють багатьох паломників і мандрівників
Прогулянка на катері
Запрошуємо вас на дивовижну прогулянку по Дністру з відвідуванням скельного монастиря
Свято-Михайлівський скельно-печерний монастир (весна - літо)
Свято-Михайлівський скельно-печерний монастир знаходиться на схилі Білої гори на висоті 70 м в обриві берега. Скоріш за все монастир виник в 11-12 столітті. Швидше за все велика частина монастиря була зруйнована монголо-татарами, а також зсувами і обвалами, які сходили з верхньої частини гори. На сьогоднішній день основними спорудами монастиря є 3 печери і розміщені в два яруси ніші, а також 19 гробниць, вирубаних в підлозі.
Китайгород
Село Китайгород має не лише цікаву назву, а й надзвичайно мальовничі околиці. Воно розкинулося на крутому березі річки Тернава, яка звивається тут, наче змія, і приймає у себе води маленької річечки Окунь. А ще тут розташовується всесвітньо відома пам'ятка природи – геологічне Китайгородське відслонення. Його унікальність в тому, що тільки тут можна спостерігати повний розріз силурійських відкладів (силур – третій період палеозойської ери, тривав біля 25 млн років). Це єдиний в Європі і один з найповніших подібних розрізів у світі. Досліджуючи його, вчені з усього світу зробили низку важливих відкриттів.
3 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Хотинська фортеця

Хотинська фортеця XI-XIX ст. – чудовий зразок середньовічної оборонної архітектури України, один з найзначніших пам'ятників архітектури Буковини. У корпусі казарм відкриті музейні експозиції: історія артилерії, облогові знаряддя, нумізматика, картинна галерея. На території працює сувенірна крамниця.

ТРИВАЛІСТЬ ВАРТІСТЬ
3 дня / 2 ночі 3160 грн* ("Все включено")
3 дня / 2 ночі 2160 грн* ("На своєму авто")

* Ціна дійсна при комплектації групи не менше 15 осіб. Знижка для дітей 60 грн. 

Ціни можуть змінюватись! Перед бронюванням уточняйте вартість у менеджера!
Що входить у вартість
 • Зустріч педставником фірми на Південному  вокзалі м. Київ (пакет "Все включено")
 • Транспортне обслуговування по маршруту (пакет "Все включено")
 • Екскурсійне обслуговування згідно програми туру
 • Супровід представником фірми
 • Вхідні квитки
 • Прогулянка на катері
 • Проживання в готелі ****, 2-3-х містні номери (боулінг, сауна, басейн у вартості)
 • Сніданок - шведський стіл
 • Страховка (пакет "Все включено")
 • Рації для оперативного зв’язку під час руху (пакет "На своєму авто")
Додатково оплачується
 • Додаткове харчування
 • Доплата за одномісне розміщення
 • Особисті витрати