Тури по Україні
Тури по Україні
Індивідуальні
На власному авто

Парк природи "Беремицьке" та Еко-ферма "Диво"

Ціна від
570 грн
Тип туру
Автобусний
Виїзд з
Київ
Маршрут
Беремицьке
Сираї
Тривалість туру
1 день
Про подорож
Програма туру
Вартість

До цього туру можна приєднатись на своєму авто.  Для туристів які обрали пакет "На своєму авто", ми забезпечуємо інфолист з детальним описом програми туру та маршрутом,  зручне місце збору недалеко від початку екскурсійної частини маршруту, супровід представником фірми, рації для оперативного зв’язку під час руху.

Ми вирушемо у нашу подорож о 8 годині від станціі метро Мінська. 

Ми відвідаємо унікальний парк природи "Беремицьке" на півдні Чернігівської області. Не забудте взяти з собою бутерброди - ми обов'язково заплануємо вільний час. 

Далі на нас чекає еко-ферма "Диво", де побудована диво-сироварня, в якій виготовляють смачну, виключно натуральну молочну продукцію з високоякісного коров’ячого молока. Звісно, продегустуємо різні види сирів під келих білого вина.

Ми повернемось у Київ орієнтовно о 18 годині.   

ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Парк природи "Беремицьке"

Парк природи «Беремицьке» - природоохоронний об’єкт на півдні Чернігівської області розташований на лівому березі р. Десни. Був відкритий для відвідувачів 13 жовтня 2017 року. Під час екскурсії парком на вас чекає відвідання конюшень, де можна не лише покататись верхи, але й дізнатись історію кожної породи, особливості утримання та розведення коней. В MiniZoo ви познайомитесь з найменшими тваринами з різних куточків світу, дізнаєтесь про умови їх утримання, і, навіть, матимете можливість придбати деякі з них. В Музеї «Диких котів» ви побачите представників роду котячих, що проживають на теренах України.Окрім відвідування зазначених атракцій, на вас чекає знайомство з тваринами, що проживають в численних левадах парку. Особливої уваги заслуговують воли Сірої Української породи, історія їх одомашнення та унікальні особливості. Родзинкою екскурсії стане відвідування лосеволєра, де проживають врятовані працівниками парку лосі.

Рекомендуємо взяти бутерброди, термос з чаєм, або інші напої.

Еко-Ферма "Диво"

Основний напрямок діяльності еко-ферми - виробництво молочної продукції. Під час екскурсії ви дізнаєтеся про особливості виробництва різних сирів і побачите, як і де відбувається кожен процес приготування. Родзинкою програми стане дегустація 9 видів сирів під келих білого вина.

ТРИВАЛІСТЬ ВАРТІСТЬ
1 день 800 грн* ("Все включено")
1 день 570 грн* ("На своєму авто")

* Знижка для дітей 80 грн.  

Ціни можуть змінюватись! Перед бронюванням уточняйте вартість у менеджера!
Що входить у вартість
  • Транспортне обслуговування по маршруту (пакет "Все включено")
  • Екскурсійне обслуговування за маршрутом
  • Супровід представником фірми
  • Екскурсія по природному парку природи "Беремицьке"
  • Вхідні квитки на еко-ферму "Диво"
  • Страхування (пакет "Все включено")
  • Рації для оперативного зв’язку під час руху (пакет "На своєму авто")
Додатково оплачується
  • Особисті вирати