Тури по Україні
Тури по Україні
Індивідуальні
На власному авто

Парк "Острів Сакури" та еко-ферма "Бабині кози"

Ціна від
400 грн
Тип туру
Автобусний
Виїзд з
Київ
Маршрут
Галайки
Володарка
Тривалість туру
1 день
Про подорож
Програма туру
Вартість

До цього туру можна приєднатись на своєму авто.  Для туристів які обрали пакет "На своєму авто", ми забезпечуємо інфолист з детальним описом програми туру та маршрутом,  зручне місце збору недалеко від початку екскурсійної частини маршруту, супровід представником фірми, рації для оперативного зв’язку під час руху.

Поїхали з нами в гості до веселих кізок! Ми зустрічаємось біля станції метро "Оболонь" та вирушемо у нашу подорож о 9 годині.  

На нас чекає цікава екскурсія по еко-фермі "Бабині кози". Власники ферми займаються розведенням кіз молочної зааненської породи. Тут Ви матимете змогу продегустувати під келих вина та, за бажанням, придбати смачний сир молодих сортів. Сири дуже смачні та натуральні.

Далі ми відвідаємо парк "Острів Сакури". Кожна зона парку відтворює якісь незвичні природні куточки, має окремі локації. На території висаджено близько 3,5 тисяч різноманітних дерев, кущів і квітів. Звичайно тут багато сакур. Це дерево неймовірно красиве в період свого цвітіння, але впіймати момент краси напрочуд важко. Сакура цвіте дуже швидко і кожного року в різний час, в залежності від погодних умов. 

Обов'язково заплануємо вільний час, тому не забудте взяти з собою бутерброди та термос з чаєм або кавою.

Повертаємось у Київ орієнтовно о 18 годині.   

ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Козина ферма "Бабині кози"

У селі Галайки Тетіївського району Київської області знаходиться унікальна козяча ферма "Бабін кози". Тут вирощують наймолочнішу і найнеобхіднішу в сільському господарстві породу кіз - зааненскую, родом зі Швейцарії. Крім вирощування і розведення тварин, на базі ферми працює сироварня. На ній виробляють кілька сортів козячого сиру. Під час захоплюючої екскурсії Ви продегустуєте свіже молоко, витримані сири, вино та чай.

Парк "Острів сакури"

Парк розміщений на річці Рось, неподалік від міста Біла Церква. На території парку висаджено близько 3,5 тисяч різноманітних дерев, кущів і квітів. Звичайно тут багато сакур. Це дерево неймовірно красиве в період свого цвітіння, але впіймати момент краси напрочуд важко. Сакура цвіте дуже швидко і кожного року в різний час, в залежності від погодних умов. В парку окрім живих сакур є також штучні. Тобто, коли б ви не приїхали, ви завжди зможете побачите як виглядає сакура в період свого цвітіння. Особливістю парку є велика кількість цікавих інсталяцій. Більшість споруд збудовані у східному стилі, з характерними пагодами, які так притягують погляд своєю незвичністю. 

ТРИВАЛІСТЬ ВАРТІСТЬ
1 день 740 грн ("Все включено")
1 день 400 грн ("На своєму авто")
Ціни можуть змінюватись! Перед бронюванням уточняйте вартість у менеджера!
Що входить у вартість
  • Транспортне обслуговування по маршруту (пакет "Все включено")
  • Супровід представником фірми
  • Екскурсійне обслуговування
  • Вхідні квитки на ферму "Бабині кози"
  • Вхідні квитки до парку "Острів Сакури"
  • Страхування (пакет "Все включено")
  • Рації для оперативного зв’язку під час руху (пакет "На своєму авто")
Додатково оплачується
  • Особисті витрати