Тури по Україні
Тури по Україні
Індивідуальні
На власному авто

Еко-ферма "Бабині кози" та БІОпарк "Золотий фазан"

Ціна від
500 грн
Тип туру
Автобусний
Виїзд з
Київ
Маршрут
Галайки
Вишківське
Тривалість туру
1 день
Про подорож
Програма туру
Вартість

До цього туру можна приєднатись на своєму авто.  Для туристів які обрали пакет "На своєму авто", ми забезпечуємо інфолист з детальним описом програми туру та маршрутом,  зручне місце збору недалеко від початку екскурсійної частини маршруту, супровід представником фірми, рації для оперативного зв’язку під час руху.

Поїхали з нами в гості до веселих кізок! Ми зустрічаємось біля станції метро "Оболонь" та вирушемо у нашу подорож о 9 годині.  

На нас чекає цікава екскурсія по еко-фермі "Бабині кози". Власники ферми займаються розведенням кіз молочної зааненської породи. Тут Ви матимете змогу продегустувати під келих вина та, за бажанням, придбати смачний сир молодих сортів. Сири дуже смачні та натуральні. Обов'язково заплануємо вільний час, тому не забудте взяти з собою бутерброди та термос з чаєм або кавою.

Далі ми відвідаємо БІОпарк "Золотий фазан", де побачимо різноманітних тварин та пернатих мешканців. Не забудте взяти з собою бутерброди - ми обов'язково заплануємо вільний час.

Повертаємось у Київ орієнтовно о 18 годині.   

ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Козина ферма "Бабині кози"

У селі Галайки Тетіївського району Київської області знаходиться унікальна козяча ферма "Бабін кози". Тут вирощують наймолочнішу і найнеобхіднішу в сільському господарстві породу кіз - зааненскую, родом зі Швейцарії. Крім вирощування і розведення тварин, на базі ферми працює сироварня. На ній виробляють кілька сортів козячого сиру. Під час захоплюючої екскурсії Ви продегустуєте свіже молоко, витримані сири, вино та чай.

БІОпарк "Золотий фазан"

БІОпарк "Золотий Фазан" – облаштована територія, площею більше 10 га, з двома озерами, на якій, у злагоді між собою та людиною, проживає безліч тварин та птахів. Тут Ви побачите до 30 видів різноманітних тварин, від маленьких невгамовних мавп до величезних "кораблів пустелі" — верблюдів. Не залишить нікого байдужим різноманітність пернатих мешканців, всього близько 100 найменувань птахів! У вольєрах поважно ходять та забавно пританцьовують страуси; по стежках, разом з Вами будуть прогулюватися павичі, пелікани, чорні і білі лебеді, казарки та інші водоплавні. І, нарешті, у Вас буде можливість увійти в величезний вольєр, у якому в мирі та злагоді живуть 5 видів павичів, 20 видів фазанів, 9 видів папуг, безліч голубів, журавлів, цесарок, горлиць… всіх і не згадаєш!

ТРИВАЛІСТЬ ВАРТІСТЬ
1 день 860 грн ("Все включено")
1 день 500 грн ("На своєму авто")
Ціни можуть змінюватись! Перед бронюванням уточняйте вартість у менеджера!
Що входить у вартість
  • Транспортне обслуговування по маршруту (пакет "Все включено")
  • Супровід представником фірми
  • Екскурсійне обслуговування
  • Вхідні квитки на ферму "Бабині кози"
  • Вхідні квитки до БІОпарку "Золотий фазан"
  • Страхування (пакет "Все включено")
  • Рації для оперативного зв’язку під час руху (пакет "На своєму авто")
Додатково оплачується
  • Особисті витрати