Тури для школярів
Тури для школярів
Тури для школярів із Запоріжжя

Яремче - Івано-Франківськ - Чернівці

Ціна від
2055 грн
Тип туру
Поїзд
Виїзд з
Запоріжжя
Маршрут
Яремче
Івано-Франківськ
Чернівці
Яблуниця
Тривалість туру
3 дня
2 ночі
Програма туру
Вартість
ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Пішохідна екскурсія "Яремче — перлина Карпат"
Невелике гірське місто Яремче - це перлина Карпат з дивовижними пейзажами, з унікальним водоспадом «Пробій» на річці Прут, рестораном "Гуцульщина", великим сувенірним ринком, на якому можна придбати як маленькі колоритні карпатські дрібнички, так і предмети декору з гуцульської символікою.
Автобусно-пішохідна екскурсія Івано-Франківськом

Під час захоплюючої екскурсії Івано-Франківськом ви побачите та познайомитеся з історичною частиною міста (площа Шептицького, пам'ятник Діві Марії, палац Потоцьких, площа Ринок, сквер А.Міцкевича, пам’ятник на Валах, Синагога, Катедральний собор, міська ратуша) та багатьма іншими цікавими об’єктами.

Оглядова екскурсія Чернівцями
Чернівці - одне з найкрасивіших міст України, що розкинулося на берегах Прута, найбільші патріоти воліють величати "маленьким Парижем". Його образ формували покоління видатних зодчих, втілюючі архітектурні смаки свого часу. Чарують унікальні за гармонійністю споруди кафедрального собору Святого Духа, Вірменської церкви, костелу Святійшого Ісусового Серця, залізничного вокзалу, міської ради та міського театру. З часів феодалізму стоїть Миколаївська церква (1607р.) - пам’ятка дерев’яної архітектури, Вознесенська дерев’яна церква (XVII ст.) з дзвінницею та Георгієвська церква (1766р.) з давніми фресками на внутрішніх стінах. А перлиною Чернівців є унікальна за гармонійністю споруда колишньої резиденції митрополитів Буковини та Далмації (автор - чех Йозеф Главка), збудованої у 1864-1882 р.р. Нині це головний корпус Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича, занесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО у 2011 році.
РЕКОМЕНДОВАНІ ОБ'ЄКТИ
Екскурсія в Чернівецький університет
Вартість відвідування
Діти: 20 грн
Дорослі: 80 грн

При університеті є ряд дослідницьких установ: ботанічний сад, заснований 1877 році, біологічна дослідницька база у Жучці, лабораторії фізики напівпровідників і термодинаміки, експериментальний рибзавод, сейсмічна і метеорологічна станції, 4 музеї – зоологічний, ботанічний, геологічний та історії університету. Наукова бібліотека університету налічує 11 відділів

Полонина Перці (екскурсія)
Вартість відвідування
Діти: 250 грн
Дорослі: 350 грн

На Вас чекає фірмова екскурсія Полониною Перці з дегустацією сирів та наливок для дітей узвару, а також музичний майстер-клас від музикантів. Екскурсовод зустрічає групу, проводить по всіх локаціях та розповідає полонинську легенду, екскурсія дає можливість поринути у світ Гуцульщини , та відчути колорит на МК від музикантів 
тривалість 1,5 год)

Полонина Перці + 2 спуски на сноутюбі
Вартість відвідування
Діти: 120 грн
Дорослі: 120 грн

В самому серці українських Карпат знаходиться унікальна гуцульська полонина "Перці", де на 15 гектарах розташований т.з. "Гуцульський Діснейленд": тут можна прогулятися стежками і подихати чистим карпатським повітрям, скупатися в купелях молодості, зайти в гості до мольфара, дізнатися більше про українських повстанців у "Криївці", зачекінитися у фотозонах, накупити повні торби сувенірів та еко-продуктів у "Вурдамаркеті". На ґречних ґаздів і ґаздинь чекають столітні гуцульські хати із старовинними речами побуту, де народні майстри проводять майстер-класи із гончарства, ліжникарства, ковальства, килимарства, бісероплетіння, ляльки-мотанки, різбярства та навіть перший у світі майстер-клас із лежання на сіні. Всі бажаючі мають можливість побачити, як народжується справжній сир у хаті-стаї, скуштувати автентичні гуцульські страви на вогні, послухати, як файно грають троїсті музики у "Хатулі Folk", одягнутися, як справжні гуцул і гуцулка у "ФешнХат". Арт-ґрунь "Полонина Перці" розташована на висоті понад 1000 метрів, між Чорногірським та Ґорґанським хребтами, з неї як на долоні видно найвищу вершину Карпат – Говерлу, стрімкий Петрос, кам’янисті Хом’як і Синяк, хребет Свидовець із знаменитими Близницями. Запрошуємо вас із друзями поринути в атмосферу автентики, природи та хорошого настрою.

Полонина Перці (майстер-класи)
Вартість відвідування
Діти: 170 грн
Дорослі: 170 грн
Інші умови: за попереднім записом

Запрошуємо Вас відвідати майстер-класи з плетіння різдвяних ялинок, віночків, ковальство, писанка, ліпка сирних коників 

Полонина Перці (катання на сноутюбах - 1 спуск)
Вартість відвідування
Діти: 30 грн
Дорослі: 30 грн

Запрошуємо на найшвидшу ґринджоло-трасу. Подаруйте радість собі та дітям

Гарячі діжки на Полонині Перці (2 години)
Вартість відвідування
Екскурсія для групи до 4 чол.: 1600 грн
Інші умови: 2 години

На Вас чекає гуцульське luxury SPA серед смерекового лісу

Баня на Полонині Перці (2 години)
Вартість відвідування
Екскурсія для групи до 4 чол.: 1000 грн
Інші умови: 2 години

На Вас чекає гуцульське luxury SPA серед смерекового лісу

ГРУПА (ЧОЛ) 15 + 1 15 + 2 10 + 1 10 + 2
3 дня / 2 ночі 2055 грн 2225 грн 2380 грн 2640 грн
Тип квитка Плацкарт Купе
Дитячий 954 грн 1785 грн
Дорослий 1223 грн 2321 грн
Ціни можуть змінюватись! Перед бронюванням уточняйте вартість у менеджера!
Що входить у вартість
  • Екскусійне та транспортне обслуговування згідно програми туру
  • Проживання в хостелі
  • Харчування (2 сніданки, 2 обіди)
  • Страховка
Додатково оплачується
  • Проїзд залізницею
  • Вхідні квитки в рекомендовані об'єкти