Тури для школярів
Тури для школярів
Тури для школярів із Запоріжжя

Намисто Прикарпаття № 2

Ціна від
2410 грн
Тип туру
Поїзд
Виїзд з
Запоріжжя
Маршрут
Манява
Івано-Франківськ
Вигода
Моршин
Бубнище
Букове
Тривалість туру
3 дня
2 ночі
Програма туру
Вартість
ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Манявський скит

На березі річки Манявки розташований один із найбільших духовних центрів Західної України - "Український Афон". Історико-архітектурний заповідник "Скит Манявський" був заснований як монастир-скит у мальовничому куточку Карпат вихідцем з Афону Йовом Княгинецьким (1606 р.). У часи найбільшого розквіту скитові підпорядковувалося 556 монастирів Східної Європи. Зараз тут Манявський Хресто-Воздвиженський чоловічий монастир УПЦ КП. Віруючі можуть помолитися в багатьох храмах, а також відвідати "Блаженний камінь" – цілюще джерело, яке б’є з каменя-пісковика і вода якого має такі властивості, як води Люрду.

Пішохідна екскурсія Івано-Франківськом
Захоплююча пішохідна екскурсія історичною частиною Івано-Франківська: площа Шептицького, пам'ятник Діві Марії, палац Потоцьких, площа Ринок, сквер А.Міцкевича, пам’ятник на Валах, Синагога, Катедральний собор, міська ратуша.
РЕКОМЕНДОВАНІ ОБ'ЄКТИ
Манявський водоспад
Вартість відвідування
Діти: 150 грн
Дорослі: 150 грн
Інші умови: Трансфер до Манявського водоспаду на машинах ГАЗ-ЗІЛ: (в обидві сторони) - 150-190 грн Ростислав 4000 грн за машину. Можливо договориться за 3000; 3500. Зил на 50 осіб. Стандартна вартість 150 грн василь 35-37 місць 3500 уазик1500

Один з найкрасивіших карпатських водоспадів. Вода падає декількома каскадами з скелі висотою понад 20 метрів і збирається біля її підніжжя в невелике мальовниче озеро (трансфер до водоспаду за дод. плату - орієнтовно 150 грн. в обидві сторони).

Центр спадщини Вигодської вузькоколійки
Вартість відвідування
Діти: 55 грн
Дорослі: 95 грн

Унікальний інтерпретаційний візит-центр розташований в найстарішій місцевій споруді — колишній резиденції Леопольда Поппера фон Подграгі. Це один із найсучасніших та найцікавіших інтерактивних музеїв України, де все можна чіпати, смикати та пробувати. Під час екскурсії можна навчитися визначати вік дерев, побувати в дуплі дерева, погладити вовка, кабана та лисицю та залізти в кабіну машиніста карпатського трамваю. Інтерактивна експозиція знайомить відвідувачів з природніми особливостями регіону та екосистемою Карпат в цілому. Тут можна пізнати історію деревообробної промисловості та роботи вузькоколійної залізниці Вигоди. В залі центру зберігається раритетний паровоз, розміщені макет Вигодської вузькоколійки, взірці стовбурів дерев, конструкції з ланцюгів живлення та багато інших цікавинок. Експозиція центру презентує також культурний аспект місцевості, його етнографічні набутки та плоди творіння народних умільців.

Карпатський трамвайчик
Вартість відвідування
Діти: 100 грн
Дорослі: 200 грн

Краєзнавчо-екскурсійна подорож вузькоколійною залізницею проходить надзвичайно мальовничим маршрутом по найгарніших та найекологічніших місцях Карпат. Ви зможете милуватися чарівною природою Горганських скель, Мізунських водоспадів, річок, повітряних мостів.

РЕКОМЕНДУЄМО ОДИН З ОБ'ЄКТІВ (НА ВИБІР)
Моршин

Моршин – містечко маленьке, що розкинулося поблизу Карпат, на берегах річки Березниця, у глибині зелені гірських лісів. Головною його пам'яткою вважається великий курортний парк, збудований у центрі міста. Територія парку з античними скульптурами, викладеними плиткою алеями та доріжками, фонтанами, лавочками, декількома дитячими майданчиками, безліччю дерев та квітів, припаде до душі кожному.

Скелі Довбуша
Екскурсія до Скель Довбуша - скельний печерний комплекс, що розкинувся на площі в 100 га. Скелі Довбуша здавна вражають людей своїми фантастичними формами, їх називають Карпатськими Сфінксами. Група скельних останців висотою до 80 м розкидана посеред буково-смерекового лісу поблизу села Бубнище. Масив скель пісковика утворився більше 70 млн. років тому на дні теплого моря. Вважається, що скелі використовувалися з давньоруських часів (ІХ-ХІІІ ст.), як наскельні фортеці та сторожові укріплення (екологічний збір за дод. плату).
Бухтівецький водоспад

Бухтівецький водоспад - водоспад в Українських Карпатах, в масиві Ґорґани; гідрологічна пам'ятка природи місцевого значення (з 1972 року). Він розташований на річці Бухтівець біля села Букове. Висота водоспаду близько 8 м. Він утворився в місці, де потік перетинає скельний масив флішового типу. Потік розганяється у вузькому коритоподібному жолобі, з якого двома струменями майже прямовисно падає до підніжжя скелі. Далі потік тече вузькою каньйоноподібною долиною, обрамленою високими прямовисними скелями.

ГРУПА (ЧОЛ) 15 + 1 15 + 2 10 + 1 10 + 2
3 дня / 2 ночі 2410 грн 2555 грн 2945 грн 3165 грн
Тип квитка Плацкарт Купе
Дитячий 760 грн 1810 грн
Дорослий 925 грн 2325 грн
Ціни можуть змінюватись! Перед бронюванням уточняйте вартість у менеджера!
Що входить у вартість
  • Екскусійне та транспортне обслуговування згідно програми туру
  • Проживання в хостелі
  • Харчування (2 сніданки, 2 обіди)
  • Страховка
Додатково оплачується
  • Проїзд залізницею
  • Вхідні квитки в рекомендовані об'єкти
  • Факультативні екскурсії
  • Проїзд громадським транспортом