Тури для школярів
Тури для школярів
Тури для школярів із Запоріжжя

Фонтан кохання (Вільнянск)

Ціна від
1525 грн
Тип туру
Автобусний
Виїзд з
Вільнянськ
Маршрут
Умань
Кропивницький
Підлісне
Тривалість туру
2 дня
1 ніч
Програма туру
Вартість
Екскурсійне обслуговування
Оглядова екскурсія по Умані
Музично-світловий фонтан "Перлина Кохання"
Феєричне шоу, що відбувається на суші і воді одночасно. Уманські фонтани увійшли до трійки найбільших в Україні, це феєричне шоу, що відбувається одночасно на суші та воді. Комплекс включає: основну чашу фонтану на суші зі світломузичним шоу і шоу на водному екрані, світло-динамічний плавучий фонтан на Осташівському ставі й три статичні фонтани з підсвічуванням, колір якого не повторюється впродовж дня. Чаша головного фонтану має площу 450 кв. м, водний екран майже 200 кв. м. Висота струменя води плавучого фонтану 19 м, а статичних 1,9 м.
Рекомендовані об'єкти
Національний дендрологічний парк "Софіївка"
Вартість відвідування
Діти: 90 грн
Дорослі: 165 грн

Відвідування комплексу паркових споруд — пам'ятники ландшафтного типу всесвітнього садово-паркового мистецтва кінця XVIII - першої половини XIX ст.

Фентезі-парк "Нова Софіївка"
Вартість відвідування
Діти: 50 грн
Дорослі: 100 грн

В оновленій історичній частині пам'ятника садово-паркового мистецтва, з'явилися унікальні композиції та арт-об'єкти, де світ української культури і міфології пов'язаний зі світом Стародавнього Сходу. В парку ви побачите світломузичну арт-інсталяцію з портретом Софії Потоцької, інноваційне 3D-мапінг шоу "Душа лісу", стилізовану вхідну групу, поряд з якою представлені картини з періодами розвитку "Софіївки", оглядовий майданчик, водоспад "Дракони".

Катання на човні в парку "Софіївка"
Вартість відвідування
Діти: 35 грн
Дорослі: 70 грн

Катання човном по підземній річці Ахеронт (жива черга).

Підземелля Василіанського монастиря
Вартість відвідування
Діти: 25 грн
Дорослі: 50 грн
Інші умови: Група до 20 осіб
Діти до 14 років

Василіанський монастир є одним з найстаріших будівель Умані. Він був побудований графом Потоцьким в 1764-1766 роках. Ви дізнаєтеся про істрію монастиря, про батьків-василіанів, які служили при монастирі XVIII в. 250-річні келії, трапезні, монастирські підземні коридори - підземний світ, який тривалий час був недоступним для відвідувачів. За легендами, в цих підвалах гайдамаки заховали скарби.

Дендропарк
Вартість відвідування
Інші умови: за дод. плату

Дендропарк в Кропиницькому називають "Українським Диснейлендом". Це паркова зона, що розміщена на 45 гектарах, 33 з яких займають зелені насадження і ландшафтні куточки, а на 12-ти – знаходяться розважальні заклади та понад 40 атракціонів. Особливою родзинкою парку, що, власне, і зробила його відомим на всю країну є щорічне висадження неймовірної краси тюльпанів.

Екскурсія Дендропарком м. Кропивницький
Вартість відвідування
Діти: 50 грн
Дорослі: 50 грн
Сироварня "Лісова коза"
Вартість відвідування
Діти: 100 грн
Дорослі: 200 грн
Інші умови: діти від 6 до 14 років

Протягом екскурсії сироварнею ви почуєте багато цікавого про історію розвитку найбільшого в Україні племінного господарства з розведення Альпійських кіз, познайомитеся з особливостями утримання та розведення цих найпопулярніших тварин та дізнаєтеся чому молоко саме цієї породи є найкращим для виготовлення сирів. Відвідаєте контактний зоопарк, де можна не тільки поспілкуватися з Альпійськими кізочками, а й погодувати їх спеціально приготованими порціями корму. Це найцікавіша розвага для дітей! Також побуваєте в міні-музеї старовинних фермерських технологій виготовлення та визрівання сиру. Доречі, це одне з найвдаліших місць для селфі. У холі сироварні ж на вас чекає ще одна велика селфі-зона, де на фоні полиць з головами сиру можна зробити незабутні світлини на згадку про відвідини господарства "Лісова Коза". А головна родзинкою туру стане дегустація молока і сирів виробництва у професійному супроводі, яка проходить у шоу-румі сироварні. Ви дізнаєтесь про цілющі властивості натурального козиного молока, познайомитесь з лінійкою сирів виробництва та насолодитесь їх неповторним смаком. За скляною стіною можна побачити виробництво та спостерігати за чаклунством народження смачного та корисного козиного сиру. Тут, також знаходиться фірмовий магазин "Сирна лавка", де бажаючі можуть купити сир.

ГРУПА (ЧОЛ) 44 + 4 40 + 8 30 + 3 34 + 6 27 + 3 15 + 2
2 дня / 1 ніч 1525 грн 1670 грн 1670 грн 1790 грн 1760 грн 2035 грн
Ціни можуть змінюватись! Перед бронюванням уточняйте вартість у менеджера!
Що входить у вартість
  • Автобусне обслуговування
  • Екскурсійне обсулговування згідно програми туру
  • Супровід представником фірми
  • Проживання в хостелі
  • Харчування (1 завтрак, 2 обіди)
  • Страховка
Додатково оплачується
  • Вхідні квитки на рекомендовані об'єкти та у паку розваг
  • Додаткове харчування 
  • Супровід медпрацівником