Тури для школярів
Тури для школярів
Тури для школярів із Запоріжжя

Чернівці - Івано-Франківськ

Ціна від
1880 грн
Тип туру
Поїзд
Виїзд з
Запоріжжя
Маршрут
Чернівці
Івано-Франківськ
Крилос
Яремче
Манява
Яблуниця
Тривалість туру
3 дня
2 ночі
Програма туру
Вартість
ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Оглядова екскурсія Чернівцями
Чернівці - одне з найкрасивіших міст України, що розкинулося на берегах Прута, найбільші патріоти воліють величати "маленьким Парижем". Його образ формували покоління видатних зодчих, втілюючі архітектурні смаки свого часу. Чарують унікальні за гармонійністю споруди кафедрального собору Святого Духа, Вірменської церкви, костелу Святійшого Ісусового Серця, залізничного вокзалу, міської ради та міського театру. З часів феодалізму стоїть Миколаївська церква (1607р.) - пам’ятка дерев’яної архітектури, Вознесенська дерев’яна церква (XVII ст.) з дзвінницею та Георгієвська церква (1766р.) з давніми фресками на внутрішніх стінах. А перлиною Чернівців є унікальна за гармонійністю споруда колишньої резиденції митрополитів Буковини та Далмації (автор - чех Йозеф Главка), збудованої у 1864-1882 р.р. Нині це головний корпус Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича, занесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО у 2011 році.
Пішохідна екскурсія Івано-Франківськом
Захоплююча пішохідна екскурсія історичною частиною Івано-Франківська: площа Шептицького, пам'ятник Діві Марії, палац Потоцьких, площа Ринок, сквер А.Міцкевича, пам’ятник на Валах, Синагога, Катедральний собор, міська ратуша.
РЕКОМЕНДОВАНІ ОБ'ЄКТИ
Екскурсія в Чернівецький університет
Вартість відвідування
Діти: 20 грн
Дорослі: 80 грн

При університеті є ряд дослідницьких установ: ботанічний сад, заснований 1877 році, біологічна дослідницька база у Жучці, лабораторії фізики напівпровідників і термодинаміки, експериментальний рибзавод, сейсмічна і метеорологічна станції, 4 музеї – зоологічний, ботанічний, геологічний та історії університету. Наукова бібліотека університету налічує 11 відділів

Заміська екскурсія "Давній Галич"
Вартість відвідування
Діти: 10 грн
Дорослі: 20 грн
Екскурсія для групи до 15 чол.: 3100 грн
Інші умови: вартість включає екскурсійне та автобусне обслуговування

Музей народної архітектури і побуту Прикарпаття заснований 1981 року. Він міститься на території давнього городища. Скансен займає площу 6,9 га, на якій відтворено "мікросела" чотирьох етнографічних районів Івано-Франківщини: Покуття, Гуцульщини, Бойківщини та Опілля. 1994 року музей увійшов до Національного заповідника "Давній Галич".

Пешохідна екскурсія "Стежкою Довбуша"
Вартість відвідування
Діти: 40 грн
Дорослі: 80 грн

Олекса Довбуш, мабуть, одна з найбільш неоднозначних постатей в українській історії. Хтось вважає його героєм, хтось – банальним розбійником, хтось – народним месником. Але одне можна сказати точно: фігурою він був помітною і значущою. Тому прогулянка стежкою Довбуша, яка бере свій початок у заповідному урочищі Дрибка, це своєрідна екскурсія сторінками життєвої історії Олекси й історії України в цілому. Ви дізнаєтеся багато цікавого під час цього походу, а може бути, саме вам вдасться знайти легендарний скарб, захований героєм-розбійником…

 

Заміська екскурсія до Маняви
Вартість відвідування
Екскурсія для групи до 15 чол.: 3000 грн
Інші умови: вартість включає екскурсійне та автобусне обслуговування.
Додатково: трансфер до водоспаду- орієнтовно 150 грн. в обидві сторони

Під час екскурсії ви побачите один з найкрасивіших карпатських водоспадів. Вода падає декількома каскадами з скелі висотою понад 20 метрів і збирається біля її підніжжя в невелике мальовниче озеро. А також відвідаєте один із найбільших духовних центрів Західної України - "Український Афон", розташований на березі річки Манявки. Історико-архітектурний заповідник "Скит Манявський" був заснований як монастир-скит у мальовничому куточку Карпат вихідцем з Афону Йовом Княгинецьким (1606 р.). У часи найбільшого розквіту скитові підпорядковувалося 556 монастирів Східної Європи. Зараз тут Манявський Хресто-Воздвиженський чоловічий монастир УПЦ КП. Віруючі можуть помолитися в багатьох храмах, а також відвідати "Блаженний камінь" – цілюще джерело, яке б’є з каменя-пісковика і вода якого має такі властивості, як води Люрду.

Полонина Перці (екскурсія)
Вартість відвідування
Діти: 250 грн
Дорослі: 350 грн

На Вас чекає фірмова екскурсія Полониною Перці з дегустацією сирів та наливок для дітей узвару, а також музичний майстер-клас від музикантів. Екскурсовод зустрічає групу, проводить по всіх локаціях та розповідає полонинську легенду, екскурсія дає можливість поринути у світ Гуцульщини , та відчути колорит на МК від музикантів 
тривалість 1,5 год)

Полонина Перці + 2 спуски на сноутюбі
Вартість відвідування
Діти: 120 грн
Дорослі: 120 грн

В самому серці українських Карпат знаходиться унікальна гуцульська полонина "Перці", де на 15 гектарах розташований т.з. "Гуцульський Діснейленд": тут можна прогулятися стежками і подихати чистим карпатським повітрям, скупатися в купелях молодості, зайти в гості до мольфара, дізнатися більше про українських повстанців у "Криївці", зачекінитися у фотозонах, накупити повні торби сувенірів та еко-продуктів у "Вурдамаркеті". На ґречних ґаздів і ґаздинь чекають столітні гуцульські хати із старовинними речами побуту, де народні майстри проводять майстер-класи із гончарства, ліжникарства, ковальства, килимарства, бісероплетіння, ляльки-мотанки, різбярства та навіть перший у світі майстер-клас із лежання на сіні. Всі бажаючі мають можливість побачити, як народжується справжній сир у хаті-стаї, скуштувати автентичні гуцульські страви на вогні, послухати, як файно грають троїсті музики у "Хатулі Folk", одягнутися, як справжні гуцул і гуцулка у "ФешнХат". Арт-ґрунь "Полонина Перці" розташована на висоті понад 1000 метрів, між Чорногірським та Ґорґанським хребтами, з неї як на долоні видно найвищу вершину Карпат – Говерлу, стрімкий Петрос, кам’янисті Хом’як і Синяк, хребет Свидовець із знаменитими Близницями. Запрошуємо вас із друзями поринути в атмосферу автентики, природи та хорошого настрою.

Полонина Перці (майстер-класи)
Вартість відвідування
Діти: 170 грн
Дорослі: 170 грн
Інші умови: за попереднім записом

Запрошуємо Вас відвідати майстер-класи з плетіння різдвяних ялинок, віночків, ковальство, писанка, ліпка сирних коників 

Полонина Перці (катання на сноутюбах - 1 спуск)
Вартість відвідування
Діти: 30 грн
Дорослі: 30 грн

Запрошуємо на найшвидшу ґринджоло-трасу. Подаруйте радість собі та дітям

Гарячі діжки на Полонині Перці (2 години)
Вартість відвідування
Екскурсія для групи до 4 чол.: 1600 грн
Інші умови: 2 години

На Вас чекає гуцульське luxury SPA серед смерекового лісу

Баня на Полонині Перці (2 години)
Вартість відвідування
Екскурсія для групи до 4 чол.: 1000 грн
Інші умови: 2 години

На Вас чекає гуцульське luxury SPA серед смерекового лісу

ГРУПА (ЧОЛ) 15 + 1 15 + 2 10 + 1 10 + 2
3 дня / 2 ночі 1880 грн 2060 грн 2125 грн 2385 грн
Тип квитка Плацкарт Купе
Дитячий 1002 грн 2140 грн
Дорослий 1296 грн 2794 грн
Ціни можуть змінюватись! Перед бронюванням уточняйте вартість у менеджера!
Що входить у вартість
  • Екскусійне та транспортне обслуговування згідно програми туру
  • Проживання в хостелі
  • Харчування (2 сніданки, 2 обіди)
  • Страховка
Додатково оплачується
  • Проїзд залізницею
  • Вхідні квитки в рекомендовані об'єкти
  • Факультативне екскурсійне обслуговування