Тури для школярів
Тури для школярів
Тури для школярів із Запоріжжя

Чернігів - Парк природи "Беремицьке"

Ціна від
2315 грн
Тип туру
Поїзд
Виїзд з
Запоріжжя
Маршрут
Козелець
Чернігів
Беремицьке
Тривалість туру
2 дня
1 ніч
Програма туру
Вартість
ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Собор Різдва Богородиці
Собор Різдва Богородиці у Козельці — православний собор у смт Козелець Чернігівської області. Збудований у 1752—1763 роках на замовлення родини Розумовських за проектом архітектора Андрія Квасова. Собор двохярусний. На першому ярусі знаходиться «тепла» церква Адріана і Наталії — усипальниця Розумовських. На другий ярус (власне собор) з трьох боків ведуть напівкруглі ґанки з відкритими колонадами, завершені наметовими верхами. Поруч із будівлею собору розташована чотириярусна дзвіниця. Собор відносять до найкращих архітектурних витворів XVIII століття в Україні та тогочасній Російській імперії.
Оглядова екскурсія по Чернігову

Чернігів - столиця стародавнього князівства, затишне, поетичне місто, що зберегло стару архітектуру. Вал-Дитинець, Спасо-Преображенський Собор - головний храм Чернігова, сучасник Софіївського Собору; Борисоглібський собор 12 ст; Чернігівський колегіум; "Будинок Мазепи"; 12 чавунних гармат, встановлених тут на початку XX ст.; один з найкрасивіших храмів України - Катерининську церкву.

РЕКОМЕНДОВАНІ ОБ'ЄКТИ
Троїцько-Іллінський монастир
Троїцько-Іллінський монастир - це жіночий православний монастир, розташований в Чернігові, в мальовничій місцевості на Болдиній горі. За переказами, Іллінський монастир на Болдиній горі заснований близько 1069 року Антонієм Печерським та зруйнований в 1239 році татарами. Знову заснований в 1649 році єпископом Лазарем Барановичем і незабаром відбудований на кошти чернігівського полковника Степана Пободайла. Це єдиний вцілілий на Україні однонефний храм часів Київської Русі.
Антонієві печери
Вартість відвідування
Діти: 30 грн
Дорослі: 50 грн
Екскурсія для групи до 25 чол.: 300 грн

Антонієві печери – унікальний підземний архітектурний комплекс ХІ – ХІХ ст., заснований Антонієм Печерським – одним із засновників Києво-Печерського монастиря. Завдяки багаторічним археологічним дослідженням відомо, що в стародавні часи монастир складався з порівняно невеликих підземних споруд. Це – печери, які використовувались монахами для відправлення релігійних обрядів та проживання, печерні некрополі (кимітирії) і підземні церкви. До речі, вони й сьогодні вражають відвідувачів печер та науковців своїми розмірами і архітектурними формами. Так, розташована біля входу в Антонієві печери церква пр. Антонія Печерського має розміри 11,7 м х 4 м, а висота храму пр. Феодосія Тотемського досягає 8 м 40 см, що майже дорівнює висоті трьохповерхового будинку (і це під землею!).

Парк природи "Беремицьке"
Вартість відвідування
Діти: 150 грн
Дорослі: 200 грн

Парк природи «Беремицьке» - природоохоронний об’єкт на півдні Чернігівської області розташований на лівому березі р. Десни. Був відкритий для відвідувачів 13 жовтня 2017 року. Під час екскурсії парком на вас чекає відвідання конюшень, де можна не лише покататись верхи, але й дізнатись історію кожної породи, особливості утримання та розведення коней. В MiniZoo ви познайомитесь з найменшими тваринами з різних куточків світу, дізнаєтесь про умови їх утримання, і, навіть, матимете можливість придбати деякі з них. В Музеї «Диких котів» ви побачите представників роду котячих, що проживають на теренах України.Окрім відвідування зазначених атракцій, на вас чекає знайомство з тваринами, що проживають в численних левадах парку. Особливої уваги заслуговують воли Сірої Української породи, історія їх одомашнення та унікальні особливості. Родзинкою екскурсії стане відвідування лосеволєра, де проживають врятовані працівниками парку лосі.

ГРУПА (ЧОЛ) 15 + 1 15 + 2 10 + 1 10 + 2
2 дня / 1 ніч 2505 грн (Готель) 2630 грн (Готель) 3170 грн (Готель) 3350 грн (Готель)
2 дня / 1 ніч 2315 грн (Хостел) 2425 грн (Хостел) 2945 грн (Хостел) 3110 грн (Хостел)
Тип квитка Плацкарт Купе
Дитячий 645 грн 960 грн
Дорослий 750 грн 1165 грн
Ціни можуть змінюватись! Перед бронюванням уточняйте вартість у менеджера!
Що входить у вартість
  • Екскусійне та транспортне обслуговування згідно програми туру
  • Проживання в хостелі
  • Харчування (1 сніданок, 2 обіда)
  • Страховка
Додатково оплачується
  • Проїзд залізницею
  • Вхідні квитки в рекомендовані об'єкти
  • Додаткове харчування