Тури для школярів
Тури для школярів
Тури для школярів із Запоріжжя

Асканія-Нова

Ціна від
1055 грн
Тип туру
Автобус
Виїзд з
Запоріжжя
Маршрут
Асканія-Нова
Мелітополь
Малокатеринівка
Василівка
Генічеськ
Тривалість туру
2 дня
1 ніч
Про подорож
Програма туру
Вартість

Запрошуємо поринути у світ дикої  природи та відвідати разом з нами "АСКАНІЯ-НОВА"

Біосферний заповідник "Асканія-Нова" імені Фрідріха Едуардовича Фальц-Фейна - найстаріший степовий резерват миру, одне з 7 природних чудес України, що входить в сотню найбільш відомих заповідних територій планети ...

Екскурсійне обслуговування
Біосферний заповідник "Асканія - Нова"

Біосферний заповідник "Асканія-Нова" ім. Фрідріха Едуардовича Фальц-Фейна - найстаріший степовий резерват миру, одне з 7 природних чудес Україна, що входить в сотню найбільш відомих заповідних територій планети ... До складу заповідника входять дендрологічний парк загальнодержавного значення і зоопарк, колекція тварин якого є національним надбанням України.

Рекомендовані об'єкти (один на вибір)
Страусина ферма "Страус-Юг"
Вартість відвідування
Діти: 50 грн
Дорослі: 100 грн
Інші умови: Діти до 14 років

Ферма займається виведенням великих птахів з 2002 року. За цей час тут встигли випробувати та обрати найсучасніші методи, ґрунтовані на технологіях і досвіді світових експертів. Екскурсія проводиться найцікавішими місцями, і повірте, подивитися є на що. Величезні загони, розташовані на декількох гектарах, приручені птахи, які не бояться людей. Вони точно знають, що відвідувачі принесли їм щось смачненьке і тому охоче підходять до огорожі.

Кінна школа "Centaur"
Вартість відвідування
Діти: 90 грн
Дорослі: 100 грн

"Centaur" — найбільш розвинений кінно-спортивний комплекс в Запорізькій області. Це простора стайня, відкрите поле і критий манеж для тренувань в будь-який час року.

Екскурсія "Ретрофотосафарі"
Вартість відвідування
Діти: 350 грн
Дорослі: 350 грн

Це екскурсія на автомобілі, яка продовжується біля 2 годин. Екскурсанти знайомляться з напіввільним утриманням диких тварин. Для їх утримання відведено 2320 гектарів. Ви зможете побачити сайгаків, бізонів, оленів, зебр, антилоп канна, муфлонів, страусів та багато інших тварин.

Приватний зоопарк Пилишенко
Вартість відвідування
Діти: 100 грн
Дорослі: 150 грн
Інші умови: Діти до 14 років

Це місце де пліч-о-пліч з людьми живуть дивовижні істоти – грізні і зворушливі, люті і водночас дуже лагідні та беззахисні леви. Ми почуємо історії про знаменитих мешканців зоопарку Самсона і Катю, подивимося на колишніх міністерських тигрів Чіпу і Чапу, почастуємо варенням і яблуками клишоногих ведмедиків Мішу, Машу, Коливана, Шпунтика і їх нову сусідку Симону. Зоопарк Пилишенко неможливо порівнювати зі звичайним зоопарком, тут панує атмосфера тепла, любові та турботи. Побувавши лише одного разу хочеться повертатися сюди знову і знову .

Історико - культурний заповідник "Кам'яна Могила"
Вартість відвідування
Діти: 30 грн
Дорослі: 45 грн
Екскурсія для групи до 30 чол.: 350 грн

Десятки тисяч туристів прагнуть відвідати унікальний пам'ятник первісного мистецтва - Кам'яну Могилу, що розташована у заплаві річки Молочна, поблизу селища Мирне Мелітопольського району Запорізької області. На Кам’яній Могилі сконцентроване доісторичне скельне мистецтво, датування якого охоплює проміжок часу від палеоліту до середньовіччя. Комплекс петрогліфів, виявлених на пам’ятці, перевищує тисячу одиниць і відзначається різноманітністю образів і стилів їх виконання. Фактично кожна історична спільність, що мешкала у Північному Причорномор’ї, зафіксувала на плитах Кам’яної Могили власну ідеологію та мистецьку традицію.

Гейзер в Щасливцеве
Вартість відвідування
Діти: 5 грн
Дорослі: 5 грн

Гейзер (гаряче або термальне джерело) - це розігріті до високої температури підземні води. Їх висока мінералізація і унікальний хімічний склад сприяють загальному оздоровленню, допомагають виліковувати хвороби. Гейзер с. Щасливцеве насичений гідрокарбонатом, йодом, сульфатами та іншими корисними сполуками.

Термальний комплекс "Арабастькі ТЕРМИ"
Вартість відвідування
Дорослі: 200 грн
Інші умови: діти до 12 років

Оздоровчий комплекс "Арабастькі ТЕРМИ" - це термальна купальня та міні-басейни з термальною водою, що має лікувальні властивості, тому що містить різноманітні мінерали та мікроелементи. В них є як холодна, так і гаряча вода. ЇЇ джерело розташоване на глубині понад 1500 м. Термальні води басейну мають на гирлі до 72 °C і охолоджуються до комфортної температури (37-40 °C). Вода термального джерела сприяє відкриттю пор, максимальному проникненню мінералів і ферментів, очищує організм від шлаків та токсинів, поліпшує кровообіг. 

ГРУПА (ЧОЛ) 44 + 4 40 + 8 30 + 3 34 + 6 27 + 3 15 + 2
2 дня / 1 ніч 1260 грн (Готель) 1370 грн (Готель) 1340 грн (Готель) 1435 грн (Готель) 1400 грн (Готель) 1570 грн (Готель)
2 дня / 1 ніч 1055 грн (Хостел / База) 1160 грн (Хостел / База) 1135 грн (Хостел / База) 1235 грн (Хостел / База) 1200 грн (Хостел / База) 1360 грн (Хостел / База)
Ціни можуть змінюватись! Перед бронюванням уточняйте вартість у менеджера!
Що входить у вартість
  • Автобусне обслуговування
  • Екскурсійне обсулговування згідно програми туру
  • Супровід представником фірми
  • Проживання обраної категорії 1 ніч (база відпочинку в Генічеську або хостел в Асканії-Нова; готель в Асканії-Нова)
  • Харчування (1 сніданок, 1 вечеря)
  • Відвідування біосферного заповідника "Асканія-Нова"
  • Страховка
Додатково оплачується
  • Вхідні квитки на рекомендовані об'єкти
  • Додаткове харчування
  • Супровід медпрацівником