Тури по Україні
Тури по Україні
Корпоративні

Вілкове "0 км" та Українська пустеля

Ціна від
3035 грн
Тип туру
Автобусний
Виїзд з
Запоріжжя
Маршрут
Олешки
Одеса
Вилкове
Тривалість туру
2 дня
1 ніч
Про подорож
Програма туру
Вартість

​Ми вирушемо із Запоріжжя у нашу подорож  о 23 годині (нічний переїзд).  

На нас чекає зустріч дивовижного світанку та прогулянка Олешківськими пісками - єдиною пустелею в Європі. Далі ми вирушаємо до Одеси - перлини Чорноморського узбережжя! Після знайомства з містом, всі бажаючі можуть відвідати екскурсію до Музею коньячної справи Шустова та поринути в історію виробництва цього благородного напою. 

На другий день ми запрошуємо всіх до Вілкове на екскурсію "Дунайським морським узбережжям", де Ви дізнаєтеся, чому це місто називають "українською Венецією". 

Виїзд у Запроріжжя о 18:00 (нічний  переїзд). Прибуття орієнтовно о 07:00.

1 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Національний Природний Парк "Олешківські піски"
Вартість відвідування
Діти: 25 грн
Дорослі: 50 грн
Екскурсія для групи до 12 чол.: 720 грн
Інші умови: діти до 14 років

Олешківські піски – унікальний куточок Херсонського краю. Це те, за чим їдуть туристи. Це – неймовірне видовище, здатне захопити і здивувати водночас. Ви відвідаєте цікаву екскурсію, де фахівці Парку проведуть вас екологічними стежками серед високих барханів, забезпечать відпочинок у березовому гайку серед нескінченного піщаного моря. А цікаві легенди та романтичні історії рідного краю, де природа створила експеримент з поєднання рідкісних ландшафтів, флори та фауни, які належать до різних природних зон, додасть незабутніх вражень до вашої незвичайної подорожі.

Показати зображення
Оглядова пішохідна екскурсія Одесою
вул. Дерибасівська, Потьомкінські сходи, пам'ятник Д. Рішельє, Приморський бульвар, театр опери і балету, «Золоте дитя», «Пам'ятник закоханим», пам'ятник Катерині II, творцеві джазу Утьосову і «13-й стул», Воронцовський Палац, особняк Потоцького, Гагаріна, Толстого та інші резиденції, Спасо-Преображенський Собор і це лише частина того, що Ви пабачите під час екскурсії. Прогулянка Одеським морським вокзалом - першокласним портом Чорного моря.
Музей коньячної справи "Шустова"
Вартість відвідування
Діти: 100 грн
Дорослі: 250 грн
Інші умови: діти до 12 років безкоштовно

Експозиція Музею розповідає про історію справи Шустових, коньячне виробництво, а також історю Одеського коньячного заводу і Одеси. Це старовинні бочки для витримки коньячних спиртів, перші рекламні оголошення про коньяк "Шустов" в пресі, листівки, попільнички, годинники та інші цінні артефакти часів Шустових.

2 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Дунайське морське узбережжя - 0 км
Вартість відвідування
Діти: 490 грн
Дорослі: 490 грн
Інші умови: минимально 16

Під час екскурсії на Вас чекає стара частина міста з відвідуванням єриків - каналів (вулиць) Української Венеції, водна екскурсія по дельті Дунаю до «0 км», пікнік на острові з юшкою за старовинними рецептами, дегустація місцевого унікального вина Новак та фіточай на травах з місцевим медом.

ГРУПА (ЧОЛ) 15 + 1
2 дня / 1 ніч 3035 грн
Ціни можуть змінюватись! Перед бронюванням уточняйте вартість у менеджера!
Що входить у вартість
  • Транспортне обслуговування по маршруту
  • Екскурсійне обслуговування згідно програми туру
  • Проживаніє в готелі 2-3 місні номери зі зручностями
  • Сніданок
  • Супровід представником фірми
  • Страхування
Додатково оплачується
  • Вхідні квитки на рекомендовані об'єкти
  • Додаткове харчування