Тури по Україні
Тури по Україні
Корпоративні

Цікавий вікенд: Українська пустеля та ретросафарі

Ціна від
1620
грн
Тип туру
Автобусний
Виїзд з
Запоріжжя
Маршрут
Мелітополь
Олешки
Асканія-Нова
Тривалість туру
2 дня
1 ніч
Про подорож
Програма туру
Вартість

О 7 годині вирушаємо до унікального пам'ятника первісного мистецтва - Кам'яна Могила, одного з 7 природних чудес України! Далі на нас чекає єдина пустеля в Європі - Національний природний парк "Олешківські піски".

Другий день неймовірно цікавий. Ми відвідаємо Біосферний заповідник "Асканія-Нова" імені Фрідріха Едуардовича Фальц-Фейна. Асканія Нова - це найстаріший степовий резерват миру, а такаож ще одне з 7 природних чудес України, що входить в сотню найбільш відомих заповідних територій планети .... 

Для гостей із Київа буде організовано трансфер на залізничний вокзал Новоолексіївки о 18:30. Повернення у Запоріжжя орієнтовно о 23:00.

1 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Історико - культурний заповідник "Кам'яна Могила"
Вартість відвідування
Діти: 30 грн
Дорослі: 45 грн
Екскурсія для групи до 30 чол.: 350 грн
Десятки тисяч туристів прагнуть відвідати унікальний пам'ятник первісного мистецтва - Кам'яну Могилу, що розташована у заплаві річки Молочна, поблизу селища Мирне Мелітопольського району Запорізької області. На Кам’яній Могилі сконцентроване доісторичне скельне мистецтво, датування якого охоплює проміжок часу від палеоліту до середньовіччя. Комплекс петрогліфів, виявлених на пам’ятці, перевищує тисячу одиниць і відзначається різноманітністю образів і стилів їх виконання. Фактично кожна історична спільність, що мешкала у Північному Причорномор’ї, зафіксувала на плитах Кам’яної Могили власну ідеологію та мистецьку традицію.
Національний Природний Парк "Олешківські піски"
Вартість відвідування
Діти: 25 грн
Дорослі: 50 грн
Екскурсія для групи до 12 чол.: 600 грн

Олешківські піски – унікальний куточок Херсонського краю. Це те, за чим їдуть туристи. Це – неймовірне видовище, здатне захопити і здивувати водночас. Ви відвідаєте цікаву екскурсію, де фахівці Парку проведуть вас екологічними стежками серед високих барханів, забезпечать відпочинок у березовому гайку серед нескінченного піщаного моря. А цікаві легенди та романтичні історії рідного краю, де природа створила експеримент з поєднання рідкісних ландшафтів, флори та фауни, які належать до різних природних зон, додасть незабутніх вражень до вашої незвичайної подорожі.

Показати зображення
2 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Біосферний заповідник "Асканія - Нова"
Вартість відвідування
Діти: 60 грн
Дорослі: 90 грн

Біосферний заповідник "Асканія-Нова" ім. Фрідріха Едуардовича Фальц-Фейна - найстаріший степовий резерват миру, одне з 7 природних чудес Україна, що входить в сотню найбільш відомих заповідних територій планети ... До складу заповідника входять дендрологічний парк загальнодержавного значення і зоопарк, колекція тварин якого є національним надбанням України.

Екскурсія "Ретрофотосафарі"
Вартість відвідування
Діти: 250 грн
Дорослі: 250 грн

Це екскурсія на автомобілі, яка продовжується біля 2 годин. Екскурсанти знайомляться з напіввільним утриманням диких тварин. Для їх утримання відведено 2320 гектарів. Ви зможете побачити сайгаків, бізонів, оленів, зебр, антилоп канна, муфлонів, страусів та багато інших тварин.

ГРУПА (ЧОЛ) 15 + 1
2 дня / 1 ніч 1620 грн
Ціни можуть змінюватись! Перед бронюванням уточняйте вартість у менеджера!
Що входить у вартість
  • Транспортне обслуговування по маршруту
  • Екскурсійне обслуговування згідно програми туру
  • Проживання в готелі 2-3 місні номери стандарт
  • Сніданок
  • Супровід представником фірми
  • Страхування
Додатково оплачується
  • Вхідні квитки
  • Додаткове харчування