Тури по Україні
Тури по Україні
Індивідуальні
Спецпропозиція

Замки Волині

Ціна від
1200
грн
Тип туру
Автобусний
Виїзд з
Київ
Маршрут
Острог
Клевань
Луцьк
Дубно
Тараканів
Тривалість туру
2 дня
1 ніч
Дата туру
06.03.2021
Про подорож
Програма туру
Вартість

До цього туру можна приєднатись на своєму авто.  Для туристів які обрали пакет "На своєму авто", ми забезпечуємо інфолист з детальним описом програми туру та маршрутом,  зручне місце збору недалеко від початку екскурсійної частини маршруту, супровід представником фірми, рації для прослуховування екскурсії та оперативного зв’язку під час руху.

Наша подорож розпочинається! Ми зустрінемо кожного туриста на Південному вокзалі в м. Києв та вирушемо у тур о 7 годині.

Спочатку на нас чекає один з найстаріших університетів Східної Європи - Національний університет "Острозька академія",  Замок князів Острозьких, який вважається справжньою перлиною давньоруського фортифікаційного мистецтва та чудова прогулянка всесвітньовідомим "тунелем кохання" в Клевані. 

Другий день ми розпочнемо з екскурсії старовинним містом Луцьк. Відвідаємо символ міста та могутню фортецю Волині - замок Любарта ХІV в. На екскурсії ви почуєте його історію та відвідаєте музей дзвонів, музей книги. А далі - поїздка в Тараканівський форт - величезний оборонний форт, який пережив дві світові війни але і досі вражає своїми розмірами. І на останок, відвідаємо Замок князів Острозьких XV ст. в м. Дубно – один із найстаріших замків України.

Ми повернемось у Київ орієнтовно о 23 годині.   

1 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Національний університет "Острозька академія"
Вартість відвідування
Діти: 10 грн
Дорослі: 20 грн
Екскурсія одним з найстаріших університетів Східної Європи, заснованим 1576 року литовським князем Костянтином Острозьким. Музейний комплекс при НУ "Острозька академія", розповідає про історію університету з моменту заснування і до наших днів в нерозривному зв’язку з українською історією та культурою, та про історію приміщень, в яких знаходиться навчальний заклад. Крім того, музей займається збиранням та збереженням української культурної та мистецької спадщини, відродженням історії міста Острога від XVI ст. до наших днів.
Замок князів Острозьких
Вартість відвідування
Діти: 20 грн
Дорослі: 40 грн
Екскурсія для групи до 25 чол.: 100 грн
Найважливішою архітектурною домінантою міста Острога є замок князів Острозьких – справжня перлина давньоруського фортифікаційного мистецтва. Замок розташований на відносно невеликому (0,7 га) овальному майданчику на пагорбі (Замковій горі), що піднімається на висоту біля 20 м над рівниною. Споруджений на місці давньоруського городища XI–XII ст., замок складався з кам’яних та дерев’яних укріплень, був оточений ровом. У даний час до комплексу споруд на Замковій горі входять: Вежа мурована, Нова (Кругла) вежа, Богоявленська соборна церква та Надбрамна дзвіниця. Майже три віки (із середини XIV ст.) це місце було резиденцією і "домоначальним градом" князівського роду Острозьких.
"Тунель кохання"
Всесвітньовідомий "тунель кохання", який є ботанічним феноменом, що утворений заростями дерев і кущів навколо вузькоколійної залізниці. Завдяки своїй мальовничості він приваблює до себе туристів, особливо закохані пари.
2 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Оглядова екскурсія Луцьком
Старовинне місто Луцьк – обласний центр Волині. Він є одним з тих місць України, де поєднуються дві культури – східна і західна, дві релігії – православна і католицька, дві епохи – древня і сучасна. Сучасну столицю Волині за велику кількість храмів іноді називають "Волинським Римом". Окрасою міста є Верхній замок (1340-1384рр.) з трьома збереженими вежами В’їздною (Любарта), Стировою (Свидригайла) і Владичою, а також залишками фундаментів церкви Івана Богослова (ХІІІ ст.).
Луцький замок ХІV в.
Вартість відвідування
Діти: 40 грн
Дорослі: 80 грн

Замок Любарта, XIII–XIV ст. - символ міста, могутня фортеця Волині, один з небагатьох середньовічних замків України, який зберігся до наших днів. Замок має три вежі: В'їзну, Владичу і Стирову. Ви зможите оглянути експозиції єдиного в Україні музею дзвонів, музею книги, а також піднятись на найвищу вежу Замку (27 метрів). Зображення замка Любарта прикрашає зворотний бік 200 гривневої банкноти.

Дубенський замок
Вартість відвідування
Діти: 20 грн
Дорослі: 20 грн

Замок князів Острозьких XV ст. в м. Дубні – один із найстаріших замків України, який до цього часу несе у собі риси середньовіччя (суворі мури підземель зі склепіннями) парадного стилю (оздоблені ліпленням пишні палаци і такі ж зали). Дубенський замок ніколи не був узятий приступом, оскільки був міцно укріплений 73 гарматами і природно – річкою Іквою з її багатокілометровими заплавами. Нині Дубенський замок є окрасою краю та одним із семи чудес замків України.

Тараканівський форт
Вартість відвідування
Діти: 25 грн
Дорослі: 25 грн

У 1885-1890рр. в Тараканові російською царською армією був збудований величезний оборонний форт, який пережив дві світові війни але і досі вражає своїми розмірами. Три поверхи споруди є над землею, а три під землею, збереглися залишки казарм, переходів, тунелів, які викликають захоплення в багатьох поколінь туристів.

ТРИВАЛІСТЬ ВАРТІСТЬ
2 дня / 1 ніч 2200 грн ("Все включено")
2 дня / 1 ніч 1200 грн ("На своєму авто")
Ціни можуть змінюватись! Перед бронюванням уточняйте вартість у менеджера!
Що входить у вартість
 • Зустріч педставником фірми на Південному  вокзалі м. Київ (пакет "Все включено")
 • Транспортне обслуговування по маршруту (пакет "Все включено")
 • Екскурсійне обслуговування згідно програми
 • Супровід представником фірми
 • Проживання 2-3-х містні номери стандарт
 • Сніданки
 • Страхування (пакет "Все включено")
 • Рації для прослуховування екскурсії та оперативного зв’язку під час руху (пакет "На своєму авто")
Додатково оплачується
 • Вхідні квитки
 • Додаткове харчування
 • Доплата за одномісне розміщення