Тури по Україні
Тури по Україні
Індивідуальні
Спецпропозиція

Релакс вікенд: Блактні озера, Парк природи «Беремицьке», Антонієві печери

Ціна від
2280
грн
Тип туру
Автобусний
Виїзд з
Київ
Маршрут
Беремицьке
Чернігів
Олешня
Тривалість туру
2 дня
1 ніч
Дата туру
Інші дати
19.09
17.10
Про подорож
Програма туру
Вартість

Релакс вікенд розпочинається! Ми зустрінемо кожного туриста на Південному вокзалі в м. Києв та вирушемо у нашу подорож о 8 годині. Туристи також зможуть приєднатись до нас від станціі метро Чернігівська. 

Ми відвідаємо унікальний парк природи "Беремицьке" на півдні Чернігівської області. Не забудте взяти з собою бутерброди - ми обов'язково заплануємо вільний час на пікнік. Далі на нас чекає Чернігів, а також підземний архітектурний комплекс ХІ – ХІХ ст. - Антонієві печери. 

Другий день - не менш яскравий. Ми відвідаємо Блакитні озера на околицях села Олешня. 

 

Ми повернемось у Київ орієнтовно о 21 годині.   

1 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Парк природи «Беремицьке»
Вартість відвідування
Діти: 120 грн
Дорослі: 150 грн

Парк природи «Беремицьке» - природоохоронний об’єкт на півдні Чернігівської області розташований на лівому березі р. Десни. Був відкритий для відвідувачів 13 жовтня 2017 року. Під час екскурсії парком на вас чекає відвідання конюшень, де можна не лише покататись верхи, але й дізнатись історію кожної породи, особливості утримання та розведення коней. В MiniZoo ви познайомитесь з найменшими тваринами з різних куточків світу, дізнаєтесь про умови їх утримання, і, навіть, матимете можливість придбати деякі з них. В Музеї «Диких котів» ви побачите представників роду котячих, що проживають на теренах України.Окрім відвідування зазначених атракцій, на вас чекає знайомство з тваринами, що проживають в численних левадах парку. Особливої уваги заслуговують воли Сірої Української породи, історія їх одомашнення та унікальні особливості. Родзинкою екскурсії стане відвідування лосеволєра, де проживають врятовані працівниками парку лосі.

Показати зображення
Екскурсія по Чернігову
Чернігів - столиця стародавнього князівства, затишне, поетичне місто, що зберегло стару архітектуру.
Троїцько-Іллінський монастир
Троїцько-Іллінський монастир - це жіночий православний монастир, розташований в Чернігові, в мальовничій місцевості на Болдиній горі. За переказами, Іллінський монастир на Болдиній горі заснований близько 1069 року Антонієм Печерським та зруйнований в 1239 році татарами. Знову заснований в 1649 році єпископом Лазарем Барановичем і незабаром відбудований на кошти чернігівського полковника Степана Пободайла. Це єдиний вцілілий на Україні однонефний храм часів Київської Русі.
Антонієві печери
Вартість відвідування
Діти: 15 грн
Дорослі: 30 грн
Екскурсія для групи до 25 чол.: 100 грн
Антонієві печери – унікальний підземний архітектурний комплекс ХІ – ХІХ ст., заснований Антонієм Печерським – одним із засновників Києво-Печерського монастиря. Завдяки багаторічним археологічним дослідженням відомо, що в стародавні часи монастир складався з порівняно невеликих підземних споруд. Це – печери, які використовувались монахами для відправлення релігійних обрядів та проживання, печерні некрополі (кимітирії) і підземні церкви. До речі, вони й сьогодні вражають відвідувачів печер та науковців своїми розмірами і архітектурними формами. Так, розташована біля входу в Антонієві печери церква пр. Антонія Печерського має розміри 11,7 м х 4 м, а висота храму пр. Феодосія Тотемського досягає 8 м 40 см, що майже дорівнює висоті трьохповерхового будинку (і це під землею!).
2 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Блактні озера

Блакитними водойми на околиці села Олешня називають невипадково. Вода в озерах дійсно блакитно-синя, як в морі. Ефект обумовлений тим, що ці місця – родовище кварцового піску високої якості, такий використовують при виготовленні скла. А самі Блакитні озера в Олешні утворилися на місці кварцових кар’єрів – вважається, що вода тут не тільки дуже чиста, але і цілюща, особливо при захворюваннях суглобів.

Показати зображення
ТРИВАЛІСТЬ ВАРТІСТЬ
2 дня / 1 ніч 2280 грн
Ціни можуть змінюватись! Перед бронюванням уточняйте вартість у менеджера!
Що входить у вартість
  • Зустріч педставником фірми на Південному  вокзалі м. Київ
  • Оглядова екскурсія по Чернігову
  • Транспортне обслуговування по маршруту
  • Супровід представником фірми
  • Проживання 1 ніч, готель "Україна", 2-3-х містні номери стандарт
  • Страхування
Додатково оплачується
  • Вхідні квитки
  • Харчування
  • Доплата за проживання в готелі "Reikartz"