Тури по Україні
Тури по Україні
Індивідуальні

Перлина Волині

Ціна від
3455
грн
Тип туру
Автобусний
Виїзд з
Київ
Маршрут
Житомир
Острог
Клевань
Луцьк
Володимир-Волинський
Тараканів
Дубно
Коростишів
Тривалість туру
3 дня
2 ночі
Про подорож
Програма туру
Вартість

Наша подорож розпочинається! Ми зустрінемо кожного туриста на Південному вокзалі в м. Києв та вирушемо у тур о 7 годині.

Спочатку ми відвідаємо архітектурну та історико-культурну перлину поліського краю - "Замок-музей Радомисль". Далі на нас чекає один з найстаріших університетів Східної Європи - Національний університет "Острозька академія",  Замок князів Острозьких, який вважається справжньою перлиною давньоруського фортифікаційного мистецтва та чудова прогулянка всесвітньовідомим "тунелем кохання" в Клевані. 

Другий день - не менш насичений. На нас чекає старовинне місто Луцьк, символ міста та могутня фортеця Волині - Луцький замок ХІV в. Ми відвідаємо Зимову резиденцію Володимирських Князів в Зимному та історичну столицю Волині - Володимир-Волинський з його величним Успенським собором. 

Третій день ми розпочнемо з поїздки в Тараканівський форт - величезний оборонний форт, який пережив дві світові війни але і досі вражає своїми розмірами. І на останок, відвідаємо Замок князів Острозьких XV ст. в м. Дубно – один із найстаріших замків України.

Ми повернемось у Київ орієнтовно о 21 годині.   

1 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Історико-культурний комплекс "Замок-музей Радомисль"
Вартість відвідування
Діти: 70 грн
Дорослі: 120 грн
"Замок Радомисль" розташований у місті Радомишль в гирлі річки Мика, на березі озера. Замок дивовижний тим, що з усіх боків виглядає по-різному. Він має площу більше 2500 кв. м і три крила, з'єднаних 8-ми поверховою вежею. Архітектура будови вражає тим, що Замок не має фундаменту - він побудований на природній гранитній скелі, що ввійшла у глиб землі та оточений довкола водою. Ця особливість пояснює потужну, позитивну енергетику Замку. Повітря тут має особливо цілющі властивості. Два водоспаду - один з них прямо біля підніжжя замку, створюють в повітрі високу концентрацію аероіонів. Хвойні ліси, що оточують Радомишль, очищають повітря, насичуючи його киснем та ефірними маслами. Тут зупиняється час. Тут не дивишся на годинник і відчуваєш себе загубленим у віках. І відчуваєш гармонію з внутрішнім та зовнішнім світом. Тут на вас чекає екскурсія Музеєм української домашньої ікони та старожитностей "Душа України", який налічує понад 5000 предметів християнського мистецтва ХVII – XX ст. з усіх регіонів України та майстер-шоу у "Папірні".
Національний університет "Острозька академія"
Вартість відвідування
Діти: 10 грн
Дорослі: 20 грн
Екскурсія одним з найстаріших університетів Східної Європи, заснованим 1576 року литовським князем Костянтином Острозьким. Музейний комплекс при НУ "Острозька академія", розповідає про історію університету з моменту заснування і до наших днів в нерозривному зв’язку з українською історією та культурою, та про історію приміщень, в яких знаходиться навчальний заклад. Крім того, музей займається збиранням та збереженням української культурної та мистецької спадщини, відродженням історії міста Острога від XVI ст. до наших днів.
Замок князів Острозьких
Вартість відвідування
Діти: 20 грн
Дорослі: 40 грн
Екскурсія для групи до 25 чол.: 100 грн
Найважливішою архітектурною домінантою міста Острога є замок князів Острозьких – справжня перлина давньоруського фортифікаційного мистецтва. Замок розташований на відносно невеликому (0,7 га) овальному майданчику на пагорбі (Замковій горі), що піднімається на висоту біля 20 м над рівниною. Споруджений на місці давньоруського городища XI–XII ст., замок складався з кам’яних та дерев’яних укріплень, був оточений ровом. У даний час до комплексу споруд на Замковій горі входять: Вежа мурована, Нова (Кругла) вежа, Богоявленська соборна церква та Надбрамна дзвіниця. Майже три віки (із середини XIV ст.) це місце було резиденцією і "домоначальним градом" князівського роду Острозьких.
"Тунель кохання"
Всесвітньовідомий "тунель кохання", який є ботанічним феноменом, що утворений заростями дерев і кущів навколо вузькоколійної залізниці. Завдяки своїй мальовничості він приваблює до себе туристів, особливо закохані пари.
2 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Оглядова екскурсія Луцьком
Старовинне місто Луцьк – обласний центр Волині. Він є одним з тих місць України, де поєднуються дві культури – східна і західна, дві релігії – православна і католицька, дві епохи – древня і сучасна. Сучасну столицю Волині за велику кількість храмів іноді називають "Волинським Римом". Окрасою міста є Верхній замок (1340-1384рр.) з трьома збереженими вежами В’їздною (Любарта), Стировою (Свидригайла) і Владичою, а також залишками фундаментів церкви Івана Богослова (ХІІІ ст.).
Луцький замок ХІV в.
Вартість відвідування
Діти: 40 грн
Дорослі: 80 грн

Замок Любарта, XIII–XIV ст. - символ міста, могутня фортеця Волині, один з небагатьох середньовічних замків України, який зберігся до наших днів. Замок має три вежі: В'їзну, Владичу і Стирову. Ви зможите оглянути експозиції єдиного в Україні музею дзвонів, музею книги, а також піднятись на найвищу вежу Замку (27 метрів). Зображення замка Любарта прикрашає зворотний бік 200 гривневої банкноти.

Зимова резиденція володимирських Князів в с. Зимне
Зимова резиденція володимирських Князів в с. Зимне приваблює до себе Святогірським Успенським оборонним монастирем, де зберігається ікона Зимнівської Божої Матері. До ансамблю монастиря входять Успенська церква з печерами (1495р.), оборонні стіни з вежами (XVI-XVII ст.) і оборонна церква св. Трійці (1567р.).
Оглядова екскурсія історичній столиці Волині
Місто відоме з 988 року. Володимир-Волинський - це історична столиця Волині, що зацікавлює найстарішою культовою спорудою – Успенським собором (1160 р.), величними оборонними земляними валами та іншими культовими спорудами.
Музей "Медова Хата"
Вартість відвідування
Діти: 20 грн
Дорослі: 60 грн
У центрі традиційної культури Медова хата вам проведуть цікаву екскурсію, під час якої розкажуть про корисні властивості меду і стародавню культуру бджільництва. Ви пізнаєте таємниці бджолиного вулика, відкриєте для себе непізнану цивілізацію бджолиної родини. Під час екскурсії у вас буде можливість продегустувати продукцію бджільництва: мед різних сортів, медові напої тощо.
Музей науки і техніки "Робологікум"
Вартість відвідування
Діти: 70 грн
Дорослі: 90 грн
Унікальний майданчик, де діти і дорослі зможуть зануритися у світ сучасних технологій, робототехніки, дронотехніки, дізнатися та перевірити на практиці цікаві винаходи людства.
3 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Тараканівський форт
Вартість відвідування
Діти: 25 грн
Дорослі: 25 грн

У 1885-1890рр. в Тараканові російською царською армією був збудований величезний оборонний форт, який пережив дві світові війни але і досі вражає своїми розмірами. Три поверхи споруди є над землею, а три під землею, збереглися залишки казарм, переходів, тунелів, які викликають захоплення в багатьох поколінь туристів.

Дубенський замок
Вартість відвідування
Діти: 20 грн
Дорослі: 20 грн

Замок князів Острозьких XV ст. в м. Дубні – один із найстаріших замків України, який до цього часу несе у собі риси середньовіччя (суворі мури підземель зі склепіннями) парадного стилю (оздоблені ліпленням пишні палаци і такі ж зали). Дубенський замок ніколи не був узятий приступом, оскільки був міцно укріплений 73 гарматами і природно – річкою Іквою з її багатокілометровими заплавами. Нині Дубенський замок є окрасою краю та одним із семи чудес замків України.

(за сприятливих погодних умов)

Коростишівський каньйон
Це затоплений гранітний кар’єр за один кілометр від міста Коростишів. Всього є два кар’єри. Маленький кар’єр, який прозвали каньйоном та великий кар’єр, який розташовується безпосередньо в місті. Але саме малий кар’єр користується найбільшою популярністю. Граніт у Коростишеві почали добувати ще в 19 столітті. Каньйон має форму підкови з озером всередині. Навколо озера стоять гранітні скелі та росте ліс. Коростишівський каньйон – це неймовірно гарне місце, яке зачаровує своєю красою. Ліс, скелі та озеро разом утворюють єдину цілісну композицію. Але найбільше вражають гранітні скелі. Вони мають пристойну висоту і там навіть тренуються скелелази.Також радимо обійти кар’єр навколо, бо гарно там всюди.
ТРИВАЛІСТЬ ВАРТІСТЬ
3 дня / 2 ночі 3455 грн
Ціни можуть змінюватись! Перед бронюванням уточняйте вартість у менеджера!
Що входить у вартість
  • Зустріч педставником фірми на Південному  вокзалі м. Київ
  • Транспортне обслуговування по маршруту
  • Екскурсійне обслуговування згідно програми
  • Супровід представником фірми
  • Проживання 2-3-х містні номери стандарт
  • Сніданки
  • Страхування
Додатково оплачується
  • Вхідні квитки
  • Додаткове харчування
  • Доплата за одномісне розміщення