Тури по Україні
Тури по Україні
Індивідуальні
На власному авто

Екопарк Медвино та Соломахино Ранчо

Ціна від
500 грн
Тип туру
Автобусний
Виїзд з
Київ
Маршрут
Медвин
Червона Слобода
Тривалість туру
1 день
Про подорож
Програма туру
Вартість

До цього туру можна приєднатись на своєму авто.  Для туристів які обрали пакет "На своєму авто", ми забезпечуємо інфолист з детальним описом програми туру та маршрутом,  зручне місце збору недалеко від початку екскурсійної частини маршруту, супровід представником фірми, рації для оперативного зв’язку під час руху.

Запрошуємо Вас в гості до тварин! Ми зустрічаємось біля станції метро "Оболонь" та вирушемо у нашу подорож о 9 годині.  

На нас чекає цікава екскурсія по екопарку "Медвино". Це величезний комплекс, розташований на 3000 га, до складу якого входить зоопарк, дендропарк, сафарі-парк і ферми, на яких виробляють екопродукціі. Обов'язково заплануємо вільний час, тому не забудте взяти з собою бутерброди та термос з чаєм або кавою.

Далі ми відвідаємо кінний клуб "Соломахино Ранчо", де побачимо великих сильних коней - новоалександрівських ваговозів. Є на Ранчо і поні - улубленці дітей. Це теж ваговози, але маленькі. 

Повертаємось у Київ орієнтовно о 18 годині.    

ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Екопарк "Медвино"

"Медвино" – величезний комплекс, розташований на 3000 га, до складу якого входить зоопарк, дендропарк, сафарі-парк і ферми, на яких виробляють екопродукціі. Тварини тут живуть у своєму природному середовищі, а площа зоопарку – 100 га. Тут можна побачити кроликів, верблюдів, лам, страусів, оленів, бізонів і навіть ведмедів. Під час екскурсії ви відвідаєте оленячу ферму, сафарі-парк, козячу ферму та контактний зоопарк. Екопарк також може стати раєм для рибалок – у місцевих водоймах мешкає велика кількість різної риби, є прокат необхідного інвентарю для риболовлі. "Медвино" є чудовим місцем відпочинку, де можна побути наодинці з природою та знайти заняття за своїм смаком.

Кінний клуб "Соломахино Ранчо"

Затишний та гостинний кінний клуб, де на вас чекають великі сильні коні - новоалександрівські ваговози. Є на Ранчо і поні - улубленці дітей. Це теж ваговози, але маленькі. 
Але не тільки ваговози живуть на Ранчо. Тут є багато коней самих різних порід. Є коні українскої верхової породи, торійської (естонський ваговоз), латвійської упряжної, рисаки трьох порід - французьский, орловський та російский.  А еще є екзотичний апалуза, справжній ковбойскький кінь! Крім коней на Ранчо живуть собаки різних порід. Відвідавши "Соломахино Ранчо", Ви зможете позбавитись стресу, відчути справжній релакс, навчитися володіти власним тілом, а найголовніше, навчитися спілкуванню за великими добрами тваринами.

ТРИВАЛІСТЬ ВАРТІСТЬ
1 день 770 грн ("Все включено")
1 день 500 грн ("На своєму авто")
Ціни можуть змінюватись! Перед бронюванням уточняйте вартість у менеджера!
Що входить у вартість
  • Транспортне обслуговування по маршруту (пакет "Все включено")
  • Супровід представником фірми
  • Екскурсійне обслуговування
  • Вхідні квитки до екопарку "Медвино"
  • Вхідні квитки до кінного клубу "Соломахино Ранчо"
  • Страхування (пакет "Все включено")
  • Рації для оперативного зв’язку під час руху (пакет "На своєму авто")
Додатково оплачується
  • Особисті витрати
  • Прогулянка верхи