Тури для школярів
Тури для школярів
Тури для школярів із Запоріжжя

Мальовнича Волинь

Ціна від
2130
грн
Тип туру
ЖД
Виїзд з
Запоріжжя
Маршрут
Луцьк
Володимир-Волинський
Радовичі
Клевань
Тривалість туру
3 дня
2 ночі
Програма туру
Вартість
ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Оглядова екскурсія Луцьком
Старовинне місто Луцьк – обласний центр Волині. Він є одним з тих місць України, де поєднуються дві культури – східна і західна, дві релігії – православна і католицька, дві епохи – древня і сучасна. Сучасну столицю Волині за велику кількість храмів іноді називають "Волинським Римом". Окрасою міста є Верхній замок (1340-1384рр.) з трьома збереженими вежами В’їздною (Любарта), Стировою (Свидригайла) і Владичою, а також залишками фундаментів церкви Івана Богослова (ХІІІ ст.).
Оглядова екскурсія історичній столиці Волині
Місто відоме з 988 року. Володимир-Волинський - це історична столиця Волині, що зацікавлює найстарішою культовою спорудою – Успенським собором (1160 р.), величними оборонними земляними валами та іншими культовими спорудами.
РЕКОМЕНДОВАНІ ОБ'ЄКТИ
Луцький замок ХІV в.
Вартість відвідування
Діти: 40 грн
Дорослі: 80 грн

Замок Любарта, XIII–XIV ст. - символ міста, могутня фортеця Волині, один з небагатьох середньовічних замків України, який зберігся до наших днів. Замок має три вежі: В'їзну, Владичу і Стирову. Ви зможите оглянути експозиції єдиного в Україні музею дзвонів, музею книги, а також піднятись на найвищу вежу Замку (27 метрів). Зображення замка Любарта прикрашає зворотний бік 200 гривневої банкноти.

Музей "Медова Хата"
Вартість відвідування
Діти: 20 грн
Дорослі: 60 грн
У центрі традиційної культури Медова хата вам проведуть цікаву екскурсію, під час якої розкажуть про корисні властивості меду і стародавню культуру бджільництва. Ви пізнаєте таємниці бджолиного вулика, відкриєте для себе непізнану цивілізацію бджолиної родини. Під час екскурсії у вас буде можливість продегустувати продукцію бджільництва: мед різних сортів, медові напої тощо.
Музей науки і техніки "Робологікум"
Вартість відвідування
Діти: 70 грн
Дорослі: 90 грн
Унікальний майданчик, де діти і дорослі зможуть зануритися у світ сучасних технологій, робототехніки, дронотехніки, дізнатися та перевірити на практиці цікаві винаходи людства.
Зимова резиденція володимирських Князів в с. Зимне
Зимова резиденція володимирських Князів в с. Зимне приваблює до себе Святогірським Успенським оборонним монастирем, де зберігається ікона Зимнівської Божої Матері. До ансамблю монастиря входять Успенська церква з печерами (1495р.), оборонні стіни з вежами (XVI-XVII ст.) і оборонна церква св. Трійці (1567р.).
Фермерське господарство "Аміла"
Вартість відвідування
Діти: 10 грн
Дорослі: 20 грн
На вас чекають: відпочинок на природі, чудові лісові пейзажі, блакить природного озера (вартість вхідного квитка включає: користування дерев'яними лежаками, користування мангалами без надання дров, користування дитячим майданчиком та роздягальнями).
Оленяча ферма в екопарпку "Аміла"
Вартість відвідування
Діти: 25 грн
Дорослі: 25 грн
Ферма розрахована на 500 голів благородного оленя. Наразі тут – дві сотні тварин. Територія ферми поділена на 6 частин, що відгороджені одна від одної сіткою. На кожній – окрема порода оленів: англійська, вергерська, два підвиди латвійської…
Кінна ферма в екопарпку "Аміла"
Вартість відвідування
Діти: 25 грн
Дорослі: 25 грн
На кінній фермі ФГ "Аміла" розводять коней торійської породи, які підходять для верхової їзди та сільськогосподарських робіт. Тут ви зможете насолодимтися спілкуванням з чудовими тваринами та дізнатися цікаві факти про коней.
Музей Ретроавтомобілів та реплікарів
Вартість відвідування
Діти: 50 грн
Дорослі: 50 грн
Музей ретроавтомобілів та реплікарів знаходиться на єдиному на Волині сільському аеродромі. Тут можна побачити автівки 50х-70х років, мотоцикли, карети, брички, одній з яких понад сто років. За легендою, на ній їздили пани.  Та найбільше всіх вражають літаки. Понад двадцять одиниць техніки минулого століття стали музейними експонатами, на які приїздять подивитися туристи з різних куточків України.
"Тунель кохання"
Всесвітньовідомий "тунель кохання", який є ботанічним феноменом, що утворений заростями дерев і кущів навколо вузькоколійної залізниці. Завдяки своїй мальовничості він приваблює до себе туристів, особливо закохані пари.
ГРУПА (ЧОЛ) 15 + 1 15 + 2 10 + 1 10 + 2
3 дня / 2 ночі 2130 грн 2245 грн 2620 грн 2790 грн
Тип квитка Плацкарт Купе
Дитячий 566 грн 810 грн
Дорослий 636 грн 944 грн
Ціни можуть змінюватись! Перед бронюванням уточняйте вартість у менеджера!
Що входить у вартість
  • Екскусійне та транспортне обслуговування згідно програми туру
  • Проживання в хостелі
  • Харчування (2 сніданки, 3 обіди)
  • Страховка
Додатково оплачується
  • Проїзд залізницею
  • Вхідні квитки в рекомендовані об'єкти