Тури для школярів
Тури для школярів із Києва

Співаючі фонтани

Ціна від
1275
грн
Тип туру
ЖД
Виїзд з
Київ
Маршрут
Вінниця
Тривалість туру
2 дня
1 ніч
Програма туру
Вартість
ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Оглядова екскурсія Вінницею
Пішохідна екскурсія. Вінниця - це зелене місто в серці України, доглянуте, привітне і гостинне. Дивовижні подвір'я, парки, сквери, приховують найнесподіваніші, цікаві та незвичайні пам'ятки Вінниці.
Фонтан "Roshen"

Це найбільший плавучий фонтан України та один з найбільших фонтанів Європи! Його унікальність полягає, в так званій, «зимуючій технології», що дозволяє занурити конструкцію під воду.Фонтан "Рошен" займає одне з перших місць серед символів міста Вінниці.

Показати зображення
РЕКОМЕНДОВАНІ ОБ'ЄКТИ
Ставка Гітлера "Вервольф"
Вартість відвідування
Діти: 25 грн
Дорослі: 60 грн

"Вервольф", що в перекладі означає "озброєний вовк". За часів Великої Вітчизняної війни вона використовувалася для керування військовими діями на Східному фронті. Надземна частина мала 81 будівлю. Майже всі споруди були побудовані з дерева і мали дерев'яні дахи.

Показати зображення
Національний музей-садиба М.І. Пирогова
Вартість відвідування
Діти: 70 грн
Дорослі: 140 грн

Розташована в мальовничому парку на березі озера. Об'єкти музейного комплексу – будинок і аптека, споруджені Пироговим в 1866 році, а також церква-некрополь, будівництво якої було завершене в 1885 році. З 1882 року тут покоїться забальзамоване тіло Миколи Івановича Пирогова.

Показати зображення
Літературно-меморіальний музей М. Коцюбинського
Вартість відвідування
Діти: 10 грн
Дорослі: 20 грн
Заснований у будинку, в якому майбутній письменник народився і прожив до 33 років. Експозиція побудована за монографічним принципом і розташована в п'яти кімнатах рідної домівки Коцюбинського. Експонати: прижиттєві видання, переклади, живопис тощо, послідовно розкривають творчий шлях і громадську діяльність письменника.
Вінницький обласний краєзнавчий музей
Вартість відвідування
Діти: 10 грн
Дорослі: 30 грн
Значущий науково-методичний центр східного регіону Поділля. Його фонди налічують близько 100 тис. одиниць зберігання. Тут знаходиться й унікальна колекція золотих прикрас епохи бронзи та сарматського періоду, яка експонувалася на 6 міжнародних виставках. Також музей відомий нумізматичною й етнографічною збірками, колекцією зброї та мінералів.
Ретро-музей АвтоМотоВелоФотоТелеРадіо
Вартість відвідування
Діти: 20 грн
Дорослі: 30 грн
Основою експозиції авто-ретро музею є приватна колекція раритетних автомобілів і іншої техніки вінницького колекціонера О. Стрембіцького. У музеї презентовано понад 100 експонатів зібраних за 35 років: автомобілі, мотоцикли, велосипеди, патефони, телевізори, фотоапарати, радіоприймачі та інше. Усі експонати діють, більшість з них є символами радянської епохи.
Зоопарк
Вартість відвідування
Діти: 30 грн
Дорослі: 70 грн
Подільський зоопарк налічує 111 голів тварин і 105 голів птахів. Загалом – понад 60 видів. Зоопарк проводить навчально-виховні та культурно-освітні роботи з молоддю і школярами. Наразі Вінницький зоопарк, це великий дитячий ігровий майданчик, зелені куточки та зони відпочинку, які прикрашають різноманітні скульптури.
Вінницька шоколадниця
Вартість відвідування
Інші умови: за дод. плату
ГРУПА (ЧОЛ) 15 + 1 15 + 2 10 + 1 10 + 2
2 дня / 1 ніч 1275 грн 1365 грн 1650 грн 1785 грн
Тип квитка Плацкарт Купе
Дитячий 630 грн 1232 грн
Дорослий 778 грн 1580 грн
Ціни можуть змінюватись! Перед бронюванням уточняйте вартість у менеджера!
Що входить у вартість
  • Екскусійне та транспортне обслуговування згідно програми туру
  • Трансфер на залізничний вокзал
  • Проживання в хостелі
  • Харчування (1 обід, 1 сніданок)
  • Страховка
Додатково оплачується
  • Проїзд залізницею
  • Вхідні квитки в рекомендовані об'єкти