Тури для школярів
Тури для школярів із Києва

Подольскі передзвони № 2

Ціна від
1955
грн
Тип туру
ЖД
Виїзд з
Київ
Маршрут
Кам'янець-Подільський
Чернівці
Меджибіж
Кривче
Хотин
Бакота
Тривалість туру
3 дня
2 ночі
Програма туру
Вартість
ЕКСКУРСІЙНА ПРОГРАМА
Оглядова екскурсія Кам'янець-Подільським
Під час екскурсії ви побачите фортифікаційні споруди та інші пам'ятки, якими багате Старе місто. Також познайомитеся з культовими спорудами, такими як Троїцька церква, Тріумфальна арка, Трінітарський костел, Францисканський костел, Домініканський костел, а також одне з чудес Кам'янця-Подільського - Петропавлівський кафедральний собор. Дізнаєтеся багато цікавих фактів про них.
Оглядова екскурсія Чернівцями
Чернівці - одне з найкрасивіших міст України, що розкинулося на берегах Прута, найбільші патріоти воліють величати "маленьким Парижем". Його образ формували покоління видатних зодчих, втілюючі архітектурні смаки свого часу. Чарують унікальні за гармонійністю споруди кафедрального собору Святого Духа, Вірменської церкви, костелу Святійшого Ісусового Серця, залізничного вокзалу, міської ради та міського театру. З часів феодалізму стоїть Миколаївська церква (1607р.) - пам’ятка дерев’яної архітектури, Вознесенська дерев’яна церква (XVII ст.) з дзвінницею та Георгієвська церква (1766р.) з давніми фресками на внутрішніх стінах. А перлиною Чернівців є унікальна за гармонійністю споруда колишньої резиденції митрополитів Буковини та Далмації (автор - чех Йозеф Главка), збудованої у 1864-1882 р.р. Нині це головний корпус Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича, занесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО у 2011 році.
РЕКОМЕНДУЄМО ОДИН З ОБ'ЄКТІВ НА ВИБІР
Меджибіжська фортеця
Вартість відвідування
Діти: 40 грн
Дорослі: 50 грн
Екскурсія для групи до 30 чол.: 100 грн
Головною визначною пам'яткою Меджибожа є Замок 1362-1540 років. Початок будівництва цієї унікальної споруди було покладено князями Коріатовичами. Замок був неприступною фортецею, що відображала напади татар. Назва «Білий лебідь» пішла в ті часи, коли стіни замку білили, а в відображенні річки можна було побачити силует лебедя. За часів володіння фортецею князів Чарторийських до величі даної споруди додалася і розкіш. Але це не єдине, чим цікаве це селище. Відоме воно, як і центр Хасидизму. Саме тут знаходиться могила, джерело і синагога Бешта – духовного лідера євреїв і кабаліста, який провів тут близько 20 років свого життя. На височині біля великої фортеці гордо стоять руїни Троїцького костелу 1632 року від якого так і віє відлунням минулого. Ви можете заглянути в історичний музей, який в 1846 році відвідував Тарас Шевченко.
Печера Кришталева
Вартість відвідування
Діти: 25 грн
Дорослі: 30 грн
Кришталева печера в селі Кривче – це десятки залів та коридорів із чарівними стінами природного походження, утвореними гіпсовою гірською породою. Усіяні вони химерними малюнками, об'ємним рельєфом і незвичайними фігурками з яскравим кристальним відтінком. Кожна зала має власну назву й цікаву історію. А ще, з гротом пов'язана одна досить цікава легенда про багатого володаря та його скарб. Загальна протяжність печери складає понад 22 км, її амплітуда – 10 м
РЕКОМЕНДОВАНІ ОБ'ЄКТИ
Кам’янець-Подільський замок
Вартість відвідування
Діти: 40 грн
Дорослі: 60 грн
Екскурсія для групи до 20 чол.: 200 грн
Один із найвідоміших замків в Україні. Його перші фортифікаційні об’єкти було закладено в кінці XIІ – першій половині ХІІІ ст. Стара фортеця складається з 11 веж, які з'єднані оборонними стінами, на території розташовані казарми і осадовий колодязь. Зі Старої фортеці три рази з в'язниці втік народний герой Устим Кармелюк. Папська вежа, в якій він перебував, тепер носить його ім'я, там влаштовано виставку. У Східному бастіоні розміщено експозицію легкої метальної зброї. Стара фортеця часто є декорацією для численних фестивалів та історичних реконструкцій.
Хотинська фортеця
Вартість відвідування
Діти: 25 грн
Дорослі: 50 грн
Екскурсія для групи до 20 чол.: 200 грн
Хотинська фортеця XI-XIX ст. – чудовий зразок середньовічної оборонної архітектури України, один з найзначніших пам'ятників архітектури Буковини. У корпусі казарм відкриті музейні експозиції: історія артилерії, облогові знаряддя, нумізматика, картинна галерея. На території працює сувенірна крамниця.
Екскурсія в Бокоту (весна - літо)
Вартість відвідування
Інші умови: за дод. плату
Сьогодні Бакотою називають місця уздовж берега Дністра, розташовані поруч із залишками монастиря. Мальовнича природа і романтичний імідж цих місць приваблюють багатьох паломників і мандрівників
Свято-Михайлівський скельно-печерний монастир (весна - літо)
Вартість відвідування
Інші умови: за дод. плату
Свято-Михайлівський скельно-печерний монастир знаходиться на схилі Білої гори на висоті 70 м в обриві берега. Скоріш за все монастир виник в 11-12 столітті. Швидше за все велика частина монастиря була зруйнована монголо-татарами, а також зсувами і обвалами, які сходили з верхньої частини гори. На сьогоднішній день основними спорудами монастиря є 3 печери і розміщені в два яруси ніші, а також 19 гробниць, вирубаних в підлозі.
Екскурсія в Чернівецький університет
Вартість відвідування
Діти: 20 грн
Дорослі: 45 грн
При університеті є ряд дослідницьких установ: ботанічний сад, заснований 1877 році, біологічна дослідницька база у Жучці, лабораторії фізики напівпровідників і термодинаміки, експериментальний рибзавод, сейсмічна і метеорологічна станції, 4 музеї – зоологічний, ботанічний, геологічний та історії університету. Наукова бібліотека університету налічує 11 відділів
ГРУПА (ЧОЛ) 15 + 1 15 + 2 10 + 1 10 + 2
3 дня / 2 ночі 1955 грн 2075 грн 2400 грн 2580 грн
Тип квитка Плацкарт Купе
Дитячий 602 грн 1026 грн
Дорослий 722 грн 1289 грн
Ціни можуть змінюватись! Перед бронюванням уточняйте вартість у менеджера!
Що входить у вартість
  • Екскусійне та транспортне обслуговування згідно програми туру
  • Проживання в хостелі
  • Харчування (2 сніданки, 3 обіди)
  • Страховка
Додатково оплачується
  • Проїзд залізницею
  • Вхідні квитки в рекомендовані об'єкти