Тури для школярів
Тури для школярів
Тури для школярів із Києва

Намисто Прикарпаття

Ціна від
1730
грн
Тип туру
ЖД
Виїзд з
Київ
Маршрут
Івано-Франківськ
Яремче
Галич
Манява
Крилос
Тривалість туру
3 дня
2 ночі
Програма туру
Вартість
ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Пішохідна екскурсія Івано-Франківськом
Захоплююча пішохідна екскурсія історичною частиною Івано-Франківська: площа Шептицького, пам'ятник Діві Марії, палац Потоцьких, площа Ринок, сквер А.Міцкевича, пам’ятник на Валах, Синагога, Катедральний собор, міська ратуша.
Пішохідна екскурсія "Яремче — перлина Карпат"
Невелике гірське місто Яремче - це перлина Карпат з дивовижними пейзажами, з унікальним водоспадом «Пробій» на річці Прут, рестораном "Гуцульщина", великим сувенірним ринком, на якому можна придбати як маленькі колоритні карпатські дрібнички, так і предмети декору з гуцульської символікою.
Оглядова екскурсія "Галич сучасний"
Під час екскурсії ви побачите церкву святого Пантелеймона, центр сучасного Галича, Картинну Галерею, археологічну виставку, Галицький замок.
Манявський скит
На березі річки Манявки розташований один із найбільших духовних центрів Західної України - "Український Афон". Історико-архітектурний заповідник "Скит Манявський" був заснований як монастир-скит у мальовничому куточку Карпат вихідцем з Афону Йовом Княгинецьким (1606 р.). У часи найбільшого розквіту скитові підпорядковувалося 556 монастирів Східної Європи. Зараз тут Манявський Хресто-Воздвиженський чоловічий монастир УПЦ КП. Віруючі можуть помолитися в багатьох храмах, а також відвідати "Блаженний камінь" – цілюще джерело, яке б’є з каменя-пісковика і вода якого має такі властивості, як води Люрду.
РЕКОМЕНДОВАНІ ОБ'ЄКТИ
Музей народної архітектури і побуту Прикарпаття ("Давній Галич")
Вартість відвідування
Діти: 10 грн
Дорослі: 20 грн
Екскурсія для групи до 25 чол.: 100 грн
Музей народної архітектури і побуту Прикарпаття заснований 1981 року. Він міститься на території давнього городища. Скансен займає площу 6,9 га, на якій відтворено "мікросела" чотирьох етнографічних районів Івано-Франківщини: Покуття, Гуцульщини, Бойківщини та Опілля. 1994 року музей увійшов до Національного заповідника "Давній Галич".
Галицький замок
Вартість відвідування
Діти: 10 грн
Дорослі: 20 грн
Екскурсія для групи до 25 чол.: 100 грн
Замок побудований в середині XIV ст. Проте до його заснування на цьому місці існувала укріплена цитадель, яку вперше згадують в 1114 році. Археологи вважають, що спочатку це була дерев'яна споруда, яка згодом переросла в міцний замок галицьких князів XII-XIV ст.
Спортивно-розважальний комплекс "Цунамі"
"Цунами" - це багатофункціональний комплекс, загальною площею 15 тис. Кв. м. який включає аквапарк (включаючи зовнішній басейн) та льодову арену.
Манявський водоспад
Один з найкрасивіших карпатських водоспадів. Вода падає декількома каскадами з скелі висотою понад 20 метрів і збирається біля її підніжжя в невелике мальовниче озеро (трансфер до водоспаду за дод. плату - орієнтовно 80 грн. в обидві сторони).
ГРУПА (ЧОЛ) 15 + 1 15 + 2 10 + 1 10 + 2
3 дня / 2 ночі 1730 грн 1825 грн 2225 грн 2370 грн
Тип квитка Плацкарт Купе
Дитячий 509 грн 699 грн
Дорослий 576 грн 833 грн
Ціни можуть змінюватись! Перед бронюванням уточняйте вартість у менеджера!
Що входить у вартість
  • Екскусійне та транспортне обслуговування згідно програми туру
  • Проживання в хостелі в номерах вибраної категорії
  • Харчування (2 сніданки, 2 обіди)
  • Страховка
Додатково оплачується
  • Проїзд залізницею
  • Вхідні квитки в рекомендовані об'єкти