Тури для школярів
Тури для школярів
Тури для школярів із Києва

Казка Закарпаття

Ціна від
1300
грн
Тип туру
ЖД
Виїзд з
Київ
Маршрут
Ужгород
Мукачево
Ужгород
Косино
Берегово
Воєводино
Тривалість туру
2 дня
1 ніч
3 дня
2 ночі
Програма туру
Вартість
ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Пішохідна екскурсія "Ужгород стародавній та сучасний"
Гуляючи старими вуличках, ви опинитеся в різних історичних епохах, відкриєте невідомі сторінки європейської історії і побачите дивовижне поєднання архітектури різних часів і стилів: вулиця Корзо, Хрестовоздвиженський греко-католицький собор, палац єпископів, хасидська синагога, липова алея, чеський квартал (квартал сакур).
Оглядова екскурсія стародавнім Мукачевом
Історичний центр міста Мукачева: Білий палац, міська Ратуша, католицький костел Св.Мартина, будинок Грінштейна, Латоричний двір.
РЕКОМЕНДОВАНІ ОБ'ЄКТИ
Замок Паланок
Вартість відвідування
Діти: 30 грн
Дорослі: 50 грн
Екскурсія для групи до 25 чол.: 150 грн
Інші умови: (450 грн. з ос. - 3 год, за дод. пл.)
Замок Паланок - один з п'яти найбільш потужних і укріплених замків Східної Європи. Не дарма найголовнішу реліквію Угорського королівства одного разу зберігали в самому надійному місці королівства - замку Паланок. Замок приховує багато й інших таємниць... Паланок – це дубовий частокіл, яким обнесено рів на замковій горі. За ним колись жили ковалі, теслярі та інші майстри, які працювали у фортеці. Від частоколу походить і назва замку.
Ужгородський замок
Вартість відвідування
Діти: 25 грн
Дорослі: 50 грн
Ужгородський замок розташований в центрі міста на Замковій горі. Це унікальний зразок укріплень бастіонного типу на закарпатських землях, шедевр романського архітектурного стилю. Споруди фортеці відносяться до XII – XIII ст. Ужгородський замок розташувався на високій горі вулканічного походження, що нависає над річкою Уж. Муроване укріплення було зведено у XIII ст. на місці давньоруського городища IX—XIII ст. Протягом XIII – першої половини XVI ст. замок неодноразово витримував облоги, руйнувався й відбудовувався. Найзначнішою була перебудова замку наприкінці XVI ст., виконана під керівництвом італійських майстрів на основі новітніх досягнень тогочасного фортифікаційного мистецтва. В цей час формується планування системи замкових укріплень, що дійшло до наших днів.
Музей архітектури та побуту
Вартість відвідування
Діти: 25 грн
Дорослі: 50 грн
Музей розташований в історичній частині міста, на південному схилі Замкової гори, поряд із середньовічним замком. Планування експозиції музею співставлене з географічною картою Закарпаття. Із заходу на схід розміщені житло та садиби лемків, бойків та гуцулів, а також по одній садибі угорського та румунського населення краю. Музейні пам'ятки включають: садиби, житлові будівлі, церкву, дзвіниця, школу, кузню, млин, ступу-сукновальня, корчму. На особливу увагу заслуговує церква з села Шелестово Мукачівського району (1777 р.) — одна з двох аутентичних лемківських церков, які збереглися на території України.
Корчма Деца у Нотаря
Вартість відвідування
Діти: 5 грн
Дорослі: 5 грн
Інші умови: (за дод. плату)
Унікальна корчма-музей, основною концепцією якої став живий народний закарпатський гумор. Заклад етнографічної спрямованості відкрив в 1995 р місцевий історик, сатирик і карикатурист П. Чучка, обігравши кожну деталь інтер’єру зі своїм фірмовим гумором.
РЕКОМЕНДУЄМО ОДИН З ОБ'ЄКТІВ (НА ВИБІР)
Комплекс "Термальні води "Косино"
Косино – це сучасний оздоровчо-рекреаційний комплекс , розташований серед 200-річного дубового гаю мальовничої Берегівщини. Наявність унікального термального родовища на Берегівщині було виявлено ще в 1988 році. Згодом тут побудували перші “басейни – близнюки”, які були копією термальних басейнів міста Егер (Угорщина). З часом комплекс почав активно розбудовуватись. Зараз комплекс налічує сім різних басейнах з термальними та прісними водами. Термальна вода в басейни подається безпосередньо зі свердловини 16Т. Вона не проходить жодної фільтрації, щоб Ви сповна могли відчути її цілющі властивості.
Комплекс "Жайворонок"
Вартість відвідування
Інші умови: 220 грн. з ос. - 2,5 год + 20 грн. оренда шафки, за дод. плату
Термальні води басейнів оздоровчого комплексу "Жайворонок" відомі на всю Україну своїми лікувальними властивостями, тому що містять різноманітні мінерали та мікроелементи. Тут розміщений єдиний в Україні унікальний критий басейн з термальною водою. Вода, якою наповняються басейни комплексу, йде прямо зі свердловин глибиною 1200 м. Тобто, вона не піддається технічній або хімічній обробці та, завдяки цьому, гості мають можливість відчути на собі цілющу силу термальної води.
РЕКОМЕНДОВАНІ ОБ'ЄКТИ (для туру 3 дні / 2 ночі)
Екскупсія курортний комплекс "Воєводино"
Вартість відвідування
Інші умови: (за дод. плату)
На гірських схилах, що оточують Турянську долину, серед букового лісу, розташувався курортний комплекс «Воєводино». Під час екскурсії Вас очікує знайомство з мальовничим парком Шенборна, де кожен куточок наповнений романтикою і символізмом, прогулянка навколо дивовижно красивого озера Тур з чарівним острівцем. Екскурсія в Воєводино – приголомшлива і незабутня подорож, яка перенесе вас у часи справжніх графів і подарує безліч чудових вражень.
Перечинська сироварня
Вартість відвідування
Інші умови: (підйомник, інвентар, SPA центр за дод. пл.)
Сир із липою, евкаліптом, горіхом, помідором, чорний, червоний та синій сири – ви колись таке куштували? У закарпатському місті Перечин працює Перечинська мануфактура, де виготовляють унікальні сири, які прийдуться до смаку навіть вибагливому гурману
Руїни Невицького замку
Вартість відвідування
Інші умови: (за дод. пл.)
Невицький замок розташований на горі вулканічного походження висотою 260 м над рівнем моря у вузькій долині річки Уж. Деякі дослідники вважають, що історія угорської захисної споруди на шляху до Київської Русі починається ще у ХІІ ст. Тут існувало земляне городище, захищене валами і ровами, яке, однак, не витримало нападу монголо-татарської орди у 1241 р. Відновлене у другій половині ХІІІ ст. дерев'яне укріплення стає власністю роду Обо. На межі ХІІІ-XIV ст., в час активих міжусобиць, замок укріплюється, зокрема з'являються вежа-донжон (збережена до тепер) та колодязь. Повністю кам'яним замок стає у XIV ст. за правління князів Другетів. Початком цього століття датується також перша письмова згадка про фортецю, оскільки вона стала центром противладної боротьби. Це й стало причиною часткової руйнації замку 1644 року військами Дердя ІІ Ракоці.
ГРУПА (ЧОЛ) 15 + 1 15 + 2 10 + 1 10 + 2
2 дня / 1 ніч 1300 грн 1405 грн 1645 грн 1800 грн
3 дня / 2 ночі 1985 грн 2115 грн 2465 грн 2655 грн
Тип квитка Плацкарт Купе
Дитячий 0 761 грн
Дорослий 0 грн 915 грн
Ціни можуть змінюватись! Перед бронюванням уточняйте вартість у менеджера!
Що входить у вартість
  • Екскусійне та транспортне обслуговування згідно програми туру
  • Проживання в хостелі 
  • Харчування (1 сніданок, 2 обіди для туру 2 дні / 1 ніч або 2 сніданки, 3 обіди для туру 3 дні / 2 ночі)
  • Страховка
Додатково оплачується
  • Проїзд залізницею
  • Рекомендовані об'єкти та екскурсії
  • Вхідні квитки рекомендовані