Екскурсії
Екскурсії
Екскурсії в Києві

Запрошуємо до Києва!

Ціна від
1700
грн
Оглядова єкскурсія по Києву
3 години
Супровід представником фірми
Про екскурсію
Перелік об‘єктів
Вартість

Під час оглядової екскурсії по місту ви познайомитеся з історією столиці України і побачите основні визначні пам'ятки Києва: Михайлівський собор, пам'ятники княгині Ользі, Золоті ворота, Хрещатик, Софіївська площа, пам'ятник Б. Хмельницькому, Європейську площу, пішохідний скляний міст або відвідаєте одну з тематичних екскурсій: Православ'я в Києві, Легенди старих Липок, Булгаківськими місцями

kyiv
kyiv
kyiv

 

РЕКОМЕНДОВАНІ ОБ'ЄКТИ
Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра
Вартість відвідування
Діти: 60 грн
Дорослі: 120 грн

Cтародавня і вагома пам'ятка Києва, яка має величезне історичне, релігійне, культурне і політичне значення. Києво-Печерська лавра втілює тисячоліття становлення, боротьби за незалежність, непохитності і вірності ідеалам нашого народу. Вона є місцем паломництва й однією з головних святинь для православних християн всього світу впродовж багатьох сторічь. Сьогодні на території Заповідника площею 23,36 га розташовані: 144 будівлі, серед яких 2 підземні комплекси, храми, пам'ятки архітектури XI-XIX ст.

Музей історичних коштовностей України
Вартість відвідування
Діти: 80 грн
Дорослі: 125 грн

Музей, більш відомий як "Музей скіфського золота" – філія Національного музею історії України. Розташований на території Києво-Печерської Лаври. Відвідувачі побачать чаші та культові вази скіфської епохи з царських курганів. Головний скарб колекції – славетна "Золота пектораль" (царська нагрудна прикраса) із зображенням сцен з життя скіфів-кочівників, знайдена в 1971 р. в кургані Товста могила, в Дніпропетровській області. До числа експонатів музею також входять старовинні східні золоті прикраси з поховання сарматської цариці, вироби староруських ювелірів, майстрів XIV-XVI ст. Колти, сережки, підвіски, браслети вражають різноманітністю форм, сюжетів і тонкістю роботи. Унікальною є золота діадема, прикрашена різнокольоровою перегородчастою емаллю.

Музей мікроскопічної мініатюри майстра Миколи Сядристого
Вартість відвідування
Діти: 55 грн
Дорослі: 70 грн
Розташований на території Києво-Печерської Лаври. У колекції музею представлені роботи тільки одного автора і не дивно – талантом та умінням підкувати блоху володіють не багато людей. Особливістю творчості М. Сядристого є те, що усі свої твори він виготовляє власноруч, за технологією, яку винайшов особисто, для кожної з робіт. Тільки у Музеї мініатюри у Києві можна побачити унікальні твори, що вражають талантом творця, точністю виконання і, звичайно ж, більш ніж дрібними розмірами. Мікромініатюри з колекції музею, розширюють уявлення про межі людських можливостей. Руками Сядристого був створений найменший у світі електромотор, він діє і має розмір 1/20 мм3. Цей прилад майже у 20 разів менше макового зернятка. Частина колекції знаходиться в музеї Андорри, частина в московському Політехнічному інституті, 15 робіт в угорському Сентендре — відомому містечку художників.
Музей книги та друкарства
Вартість відвідування
Діти: 15 грн
Дорослі: 50 грн
Екскурсія для групи до 15 чол.: 150 грн

Музей розташований в старовинній архітектурній пам'ятці Києво-Печерської Лаври – будинку монастирського видавництва, яке функціонувало безперервно понад 300 років – з початку XVII століття до початку XX століття. У Музеї зібрані унікальні скарби книжкової культури українського народу. Експозиція висвітлює історію вітчизняної книги та видавничої справи з часів Київської Русі й до наших днів.

Архітектурно-історичний заповідник Софія Київська
Вартість відвідування
Діти: 75 грн
Дорослі: 185 грн
Екскурсія для групи до 10 чол.: 130 грн

"Софійський музей" знаходиться у центрі Києва. На території заповідника, площею 5 гектарів, розташована чудової краси пам'ятка вітчизняної архітектури XI-VIII ст. Найцінніше спорудження заповідника Софійський собор – всесвітній пам'ятник архітектури та монументального живопису XI ст., головний митрополичний храм Київської Русі-України, де відбувалися церемонії "посадження" князів на київський престол, прийоми іноземних послів, укладалися політичні угоди, велося літописання та було створено першу відому на Русі бібліотеку. Ви побачите давню архітектуру та унікальний за своєю цілісністю комплекс мозаїчного (260 м2) і фрескового (3000 м2) живопису ХІ ст., дізнаєтесь про присвяту собору. Вашу увагу приверне величне зображення Богоматері Марії Оранти, золочений дерев’яний іконостас ХVІІІ ст., прикрашений різьбленням мармуровий саркофаг, у якому 1054 р. був похований великий київський князь Ярослав Мудрий.

Національний музей історії України у Другій світовій війні
Вартість відвідування
Діти: 10 грн
Дорослі: 40 грн
Екскурсія для групи до 10 чол.: 50 грн

Комплекс охоплює територію понад 10 гектарів і налічує близько 400 тисяч експонатів, німих свідків багатьох війн, від Великої вітчизняної в афганській. Над будівлею музею височіє 102-метровий монумент "Батьківщина-Мати" вагою в 530 тонн. Сам музей має 5 поверхів, кожен з яких присвячений певній темі. Серед них зал Бойової Слави, в центрі якого ви побачите орден Перемоги діаметром в п'ять метрів.

Виставка бойової техніки та озброєння
Вартість відвідування
Діти: 10 грн
Дорослі: 40 грн
Екскурсія для групи до 10 чол.: 50 грн

На території Національного музею Великої Вітчизняної війни розташована велика виставка військової техніки, в експозиції зібрані унікальні зразки озброєнь Червоної Армії від довоєнних часів до 70-х років минулого сторіччя.

Водно-інформаційний центр "Музей ВОДИ"
Вартість відвідування
Діти: 60 грн
Дорослі: 80 грн

"Музей Води" - один з найпопулярніших музеїв Києва. Експозиція відображає кругообіг води в природі. Створено умови для подорожі по континентах, під час яких можна побачити водоспад, виверження гейзера, як тануть льодовики, йде дощ. У фонді музею зразки давніх труб, макети водонапірних веж і систем каналізації, представлено багато наочних посібників, повідомляють масу цікавих подробиць про те, що відбувається з прісною водою на Землі (жива черга).

Національний науково-природничий музей НАН України
Вартість відвідування
Діти: 60 грн
Дорослі: 120 грн
Інші умови: екскурсія додатково 40 грн. з особи

Музей налічує 24 зали загальною площею 8000 кв. метрів. Тут зібрані понад 30 тис. експонатів, що розповідають про виникнення, будову та еволюцію Землі, її рослинний і тваринний світ, їх минуле і сьогодення. Знайомлять з історією матеріальної культури племен і народів, які населяли територію України. Центральне місце музею займає комплекс діорам – 24 біогруп та ландшафтних експозицій.

Національний музей медицини України
Вартість відвідування
Діти: 60 грн
Дорослі: 100 грн

У музеї представлений розвиток медицини в Україні з прадавніх часів до наших днів. У основу організації музею покладена новітня концепція музеєзнавства, яка дозволила використати науково-методичні й документальні матеріали та експонати в комплексі з архітектурними, художньо-технічними й аудіовізуальними засобами.

Національний музей "Чорнобиль"
Вартість відвідування
Діти: 12 грн
Дорослі: 24 грн
Екскурсія для групи до 10 чол.: 78 грн

У музеї "Чорнобиль" ви познайомитеся з історією ядерної аварії на Чорнобильській АЕС – найважчій катастрофі ХХ століття, наслідки якої не мають аналогів і відрізняються від інших відомих природних і техногенних катастроф.

Національний музей історії України
Вартість відвідування
Діти: 80 грн
Дорослі: 125 грн

У Музеї історії України ви побачите процес розвитку суспільства на території України від стародавності до сьогодення. Серед експонатів – предмети побуту перших трипільських поселень, зброя й обладунки древніх половців, матерія періоду Київської Русі. Тут висвітлена й епоха Радянської влади та періоду незалежності.

Аптека-музей на Подолі
Вартість відвідування
Діти: 60 грн
Дорослі: 80 грн
Екскурсія для групи до 20 чол.: 200 грн

Аптека вперше відчинила свої двері в далекому 1728 році. Того часу її власником був німець, Йоган Гейтер. Це була перша приватна київська аптека. У 1986 році старовинна аптека перетворилася на музей, для якого збирали експонати з усієї України. Таким чином, експозиція присвячена не лише історії саме цього місця, а і розвитку фармацевтичної справи в країні загалом. Наразі тут понад 2 тисяч унікальних експонатів XVIII-XIX століть. Є старовинні меблі, аптекарська книга, склянки з парфумами та чорнилами, зубний порошок, крем й пудра, різні лікарські засоби багатого та бідного покупця, заспиртовані у банках змії й краби, з яких колись, нібито, робили лікарські препарати.

Державний музей авіації України
Вартість відвідування
Діти: 25 грн
Дорослі: 60 грн
Державний музей авіації України ім. О.К. Атонова є наймолодшим, але водночас, найбільшим історико-технічним музеєм країни. Він розмістився на території колишньої навчально-авіаційної бази (УАТБ) КІІЦА (нині НАУ), а приписані до неї літаки стали ядром його колекції. Почавшись лише з 30 бортів, сьогодні музей авіації володіє експозицією більше, ніж у 80 літаків і вертольотів
Учбовий ангар Національного Авіаційного Університету
Вартість відвідування
Діти: 100 грн
Дорослі: 120 грн

Запрошуємо вас на екскурсію в навчальний ангар Національного Авіаційного Університету. Ви побачите величезну колекцію літаків, від маленьких планерів до трансконтинентальних пасажирських гігантів, від старовинних моделей, що підкорювали повітря на початку минулого століття, до сучасних гордих красенів. У літаки та вертольоти можна заходити, сидіти за штурвалом, фотографуватися, а в деяких машинах можна натискати на важелі й керувати закрилками й лопатями.

Музей Київська фортеця
Вартість відвідування
Діти: 30 грн
Дорослі: 60 грн
Екскурсія для групи до 20 чол.: 160 грн

Національний історико-архітектурний музей "Київська фортеця" – це унікальний музейний комплекс загальною площею завбільшки 10 га, створений на базі Госпітального укріплення Київської фортеці. Музей включає наступні експозиції: експозицію "Історії вітчизняної фортифікації", експозицію "Історії використання споруджень Київської фортеці", а також експозицією просто неба з оборонними валами, кріпосною стіною й капоніром та найбільший в Європі Лисогірський форт, площею 118,7 га в Голосіївському районі Києва.

Музей телебачення
Вартість відвідування
Діти: 40 грн
Дорослі: 80 грн

Музей створений працівниками українського телебачення – тими, хто стояв коло джерел професійного телевізійного мовлення в Україні; хто вперше в країні ставав біля телекамер на Хрещатику 26; хто першим натиснув кнопку "ефір" в 1951 році; хто від першої цеглини зводив теперішній телецентр на Сирці по вул. Мельникова 42. Експозиція музею налічує понад 800 експонатів. Серед них унікальні раритети: телевізор зі збільшувальною лінзою КВН- 49, кіно і телевізійні камери, радіоприймачі довоєнних часів, галерея ескізів декорацій телепередач та макети студій.

Музей залізничного транспорту
Вартість відвідування
Діти: 50 грн
Дорослі: 50 грн
Екскурсія для групи до 20 чол.: 100 грн

Музей історичного рухомого складу Південно-західної залізниці працює з 2011 року на вокзалі "Киев-Пассажирский". Він освітлює різні етапи розвитку залізничного транспорту в Україні: дореволюційний, радянський і сучасний. Тут представлені три паровози (серії Л, Ер, СО17), чотири пасажирських і чотири вантажні вагони, водяна колонка і семафор. Найцікавіше – пасажирські вагони класу "люкс", з кухнею, ванною кімнатою, конференц-залом і багато іншого, що можна побачити своїми очима, адже всередину вагонів й паровозів пускають без проблем. Величезний інтерес викликає устаткування вагонів-салонів для вищих чиновників: особистий вагон першого секретаря ЦК КПУ В. Щербицкого (1957 р.) і вагон прем'єр-міністра Російської імперії П. Столипіна (1910 р.), на якому він прибув в Київ в 1911 р., де і був убитий.

Музей Гетьманства
Вартість відвідування
Діти: 10 грн
Дорослі: 30 грн
Екскурсія для групи до 20 чол.: 150 грн

Це державний культурно-освітній і науково-дослідний заклад історичного профілю, центр пам'яток матеріальної та духовної культури, пов'язаних з історією і традиціями козацько-гетьманського періоду. Музей розташований у будинку відомому як "будинок Мазепи" – пам'ятці архітектури кінця XVII ст. з надбудовами XIX ст.

Музей М. Булгакова
Вартість відвідування
Діти: 60 грн
Дорослі: 100 грн
Екскурсія для групи до 10 чол.: 200 грн

Літературно-меморіальний Музей Михайла Булгакова – місце, просотане атмосферою творчості. У цьому будинку письменник ріс разом зі своєю сім'єю, й саме цей будинок став "героєм" в "Днях Турбіних". Саме тут історії реальної сім'ї Булгакових та персонажів книг письменника переплітаються в єдине ціле. Кожна кімната розповідає окремий епізод з життя Михайла, в цьому будинку приховано безліч таємниць. До експозиції музею увійшли 2500 експонатів, пов'язаних з життям і творчістю письменника. А ще будинок увійшов до 20 кращих літературних музеїв світу!

Музей О. Пушкіна
Вартість відвідування
Діти: 20 грн
Дорослі: 40 грн
Екскурсія для групи до 15 чол.: 120 грн

Музей Пушкіна знаходиться у будинку, в якому колись жив інший великий письменник М. Булгаков. Заснований він в 1999 році, в період святкування двохсотріччя поета. Експозиція спирається на колекції киянина-пушкініста Якова Бердичівського. Від'їжджаючи в Німеччину, він подарував її місту за умови, що буде створений музей. Тут ви дізнаєтеся про життя поета, познайомитеся з унікальними рукописними творами, та політичним й культурним життям того часу.

Меморіальний будинок-музей Т.Г. Шевченко
Вартість відвідування
Діти: 10 грн
Дорослі: 40 грн
Третій за часом відкриття музей, пов'язаний з життям Тараса Шевченка в Києві і другий меморіальний. Хата на вулиці Вишгороду в київському районі під назвою "Пріорка" побудована на початку 1850-х. Шевченко жив тут два тижні в серпні 1859 року у свій останній приїзд в Київ й Україну. Нині в музеї зібрані предмети побуту того часу: посуд, широко представлені глиняні вироби, національні костюми, фотографії та картини із зображеннями Кобзаря, предмети меблів й начиння.
Музей видатних діячів української культури
Вартість відвідування
Діти: 15 грн
Дорослі: 45 грн
Екскурсія для групи до 20 чол.: 90 грн

Музей видатних діячів української культури розташований в центрі Києва, на території району з незвичайною назвою Паньківщина. Саме тут, поруч, навмисно оселилися сім'ї київської інтелігенції – Тетеруки (сім'я Лесі Українки), Старицькі, Лисенки. Ці сім'ї об'єднував інтерес до української ідеї, завдяки чому вони створили на цій території культурну зону, яку представники українського руху того часу називали українським Парнасом (вартість кожного з музеїв).

ІНШІ ОБ'ЄКТИ
Океанаріум "МОРСЬКА КАЗКА"
Вартість відвідування
Діти: 160 грн
Дорослі: 220 грн
Екскурсія для групи до 15 чол.: 150 грн
Інші умови: діти до 13 років

Музей з живими експонатами – мешканцями морів і океанів планети. У океанаріумі ви побачите кораловий комплекс, хижих піраній і крокодилів, доброзичливих морських скатів, та інших представників прісноводних і морських вод. У "Морській казці" ви зануритеся в атмосферу чарівного оточення підводного світу.

Музей медуз
Вартість відвідування
Діти: 100 грн
Дорослі: 130 грн
Екскурсія для групи до 20 чол.: 200 грн
Інші умови: діти до 13 років

Медузи – загадкові й неймовірно красиві. Ви познайомитеся наживо з колекцією медуз і дізнаєтеся про них безліч цікавих та корисних фактів: скільки мешкає на планеті відомих людині медуз, які смертельно отруйні, та яка з них єдина безсмертна істота на планеті.

Музей фотоілюзій
Вартість відвідування
Діти: 140 грн
Дорослі: 160 грн
Інші умови: 1 зал

Це новий формат музею, в якому фотографування не лише не заборонена, але і невід'ємна частина чарівного дійства. Відвідувачі музею не просто глядачі, а повноправні учасники полотен. Тут кожен знайде щось особливо близьке саме йому, адже картини охоплюють найцікавіші для людства теми (1 зал).

Музей сиру
Вартість відвідування
Діти: 160 грн
Дорослі: 250 грн

Музей сиру – це місце, де ви не лише дізнаєтеся про сироваріння в Україні та світі, але й спробуєте "сирну історію" на смак. У експозиції музею побачите старовинні інструменти для приготування сиру – прес, унікальну колекцію сирних ножів і багато інших "сирних" родзинок.

НСК "Олімпійський"
Вартість відвідування
Діти: 50 грн
Дорослі: 100 грн
Головна спортивна і культурна арена України. З моменту відкриття після останньої реконструкції у 2011 році на стадіоні проведені понад 200 футбольних матчів у рамках Євро 2012, Ліги Європи, Ліги чемпіонів УЄФА, кваліфікації чемпіонату Європи та Кубку світу і Української Прем'єр-ліги. 26 травня 2018 НСК "Олімпійський" приймав Фінал Ліги Чемпіонів УЄФА. Тут відбулися успішні концерти популярних українських і світових музикантів, серед яких – Океан Ельзи, Мадонна, Red Hot Chili Peppers, Enrique Iglesias та інші. Під час екскурсії дізнаєтеся багато цікавих фактів з історії стадіону й оціните грандіозність і масштабність найбільшої спортивної арени України.
Виставка-музей братів Кличків
Відкриття виставки - музею , присвяченого досягненням легенд світового професійного боксу Віталія та Володимира Кличко - один з інструментів стимулювати бажання молоді до ведення здорового способу життя та зміцненню національного духу. Наші легендарні чемпіони презентували музею свої ексклюзивні трофеї , які може побачити кожен відвідувач виставки. Відвідувачі виставки можуть зануритися в атмосферу спортивного духу і заново пережити найяскравіші моменти з кар'єри легендарних українських чемпіонів. Відчути , як важлива підтримка сім'ї та наскільки міцний зв'язок між братами, дізнатися, як віра у власні сили, самовіддана і наполеглива праця перетворює мрії в реальність. Фільм і ультрасучасне мультимедійне шоу, яке транслюється на інтерактивних екранах у рамках кожної екскурсії, підготував відомий український продюсер і режисер Сергій Долбілов, який зняв понад 20 документальних стрічок про братів Кличків.
Ботанічний сад ім. М. М. Гришка
Вартість відвідування
Діти: 50 грн
Дорослі: 80 грн
Екскурсія для групи до 10 чол.: 400 грн

Національний ботанічний сад ім. М. М. Гришка НАН України входить до природно-заповідного фонду України. Це об'єкт комплексної охорони й належить до земель природного та історико-культурного призначення, що охороняються як національне надбання держави. Колекція Ботанічного саду налічує близько 12000 видів, різновидів, форм і сортів рослин.

РОЗВАГИ
Музей популярної науки та техніки "ЕКСПЕРИМЕНТАНІУМ"
Вартість відвідування
Діти: 135 грн
Дорослі: 250 грн

Музей "Експериментаніум" – це навчально-розважальний центр для людей та дорослих. Постійна експозиція налічує понад 250 інтерактивних експонатів і присвячена механіці, оптиці, електриці, магнетизму та акустиці. Окрім цього тут є анатомічний відділ, відділи “Таємниці води” і “Новітні технології”. Також в музеї ви знайдете оптичні ілюзії, головоломки, лазерний і дзеркальний лабіринти.

Електричне "Тесла шоу" в "Експериментаніумі"
Вартість відвідування
Діти: 85 грн
Дорослі: 85 грн
Хімічне "Реактив шоу" в "Експериментаніумі"
Вартість відвідування
Діти: 80 грн
Дорослі: 80 грн
Шоу "Кріо-лабораторія" в "Експериментаніумі"
Вартість відвідування
Діти: 80 грн
Дорослі: 80 грн
Шоу "Лабораторія звуку" в "Експериментаніумі"
Вартість відвідування
Діти: 65 грн
Дорослі: 65 грн
Шоу "Експерименти на кухні" в "Експериментаніумі"
Вартість відвідування
Діти: 65 грн
Дорослі: 65 грн
Фізичне шоу "Екстремал" в "Експериментаніумі"
Вартість відвідування
Діти: 65 грн
Дорослі: 65 грн
Ігровий дитячий центр Kidlandia
Вартість відвідування
Діти: 260 грн
Дорослі: 145 грн

Кідланд - дитячий парк професій. Тут більше 40 ігрових станцій. Кожна станція знайомить дітей з різними видами діяльності (близько 100 спеціальностей). Діти весело і з користю проведуть час, багато чому навчаться і збережуть яскраві, незабутні враження.

Кіностудія FILM.UA
Вартість відвідування
Діти: 300 грн
Дорослі: 300 грн
Екскурсія на кіностудію групи компаній FILM.UA дозволить вам повністю зануритися у світ кіно. Дивовижна прогулянка розкриє всі секрети кіновиробництва від зародження ідеї фільму до втілення її на екрані у будь-якій точці планети, зі спецефектами та об'ємним звуком. На студії знімалися відомі фільми та серіали, а також усіма улюблені передачі "Україна має талант", "Х-фактор", "Топмодель по-українськи" і багато інших.
Шоколадна фабрика "ROSHEN"
Вартість відвідування
Діти: 140 грн
Дорослі: 140 грн

Запрошуємо всіх хто бажає відвідати Київську кондитерську фабрику й вирушити у подорож до місця де народжується Шоколад. Під час екскурсії відвідувачі будь-якого віку зможуть пройти інструктаж, завітати у Виробничий цех і відділі Пакування та створити власний дизайн Шоколадного десерту.

РЕКОМЕНДОВАНІ ЗАМІСЬКІ ЕКСКУРСІЇ
Національний музей народної архітектури та побуту в Пирогові
Вартість відвідування
Діти: 40 грн
Дорослі: 80 грн
Екскурсія для групи до 15 чол.: 300 грн

Територія музею є пагористою місцевістю площею 150 гектарів, на якій розташовані понад 300 експонатів, зібраних з усієї території країни. Музей в Пирогові дає можливість прогулятися тихими вуличками унікального українського села, в якому представлені архітектурні форми і побут усіх куточків України

Національний парк Межигір'я
Вартість відвідування
Діти: 50 грн
Дорослі: 150 грн

Донедавна колишня резиденція Януковича вважалася секретною територією. Але з 23 лютого 2014 року у кожної людини є можливість відвідати екскурсії в Межигір'ї та побачити кожен куточок музею корупції своїми очима. Ви дізнаєтеся найцікавіші факти з історії північної місцевості Києва, матимете змогу прогулятися красивими місцями, завітати до «Клубного будинку Хонка» і зоопарку Межигір'я (екскурсія за дод. плату).

Зоопарк "XII місяців"
Вартість відвідування
Діти: 110 грн
Дорослі: 190 грн

Зоопарк ХІІ місяців займає територію 16 га та побудований за сучасними технологіями. Тут ви побачите більше, ніж 100 видів тварин. Серед його мешканців - білий лев Людвиг, львиці Іванна та Аіша, білий тигр Шерхан, чорний ягуар, червоні вовки Вогник та Арія, гепард генерал Ернст і його супутниця- Мадам Каррі, пума Паріс, гієни Жужа й Шашлик, камчатські ведмеді, різноманітні мавпи, верблюд Льоша, Його Величність носоріг Арчибальд Арчибальдович, антилопа канна, бізони, альпаки Ніна, Надін та Едуард, а також багато-багато інших тварин, знайомих нам з мультфільмів, багатьох з яких можна годувати з рук (вартість включає екскурсією зоопарком).

Парк Київська Русь
Вартість відвідування
Діти: 60 грн
Дорослі: 80 грн
Екскурсія для групи до 20 чол.: 400 грн

Древній Київ в Князівстві Київська Русь - це повномасштабне середньовічне місто Древній Київ V-XIII ст., столиця величної держави Київська Русь. Саме Древній Київ являється точкою відліку східноєвропейської цивілізації. Саме він за своїм величчям і впливом на людство стоїть в одному ряду з такими з величними древніми містами світу, як: Вавилон, Єрусалим, Рим, Константинополь. Вас чекає справжня подорож у часі на 1000 років назад і можливість побачити ансамбль шедеврів дерев'яного зодчества і середньовічної архітектури (майстер-класи за дод. плату).

ГРУПА (ЧОЛ) 45 + 0
1 день 1700 грн
2 дня 3400 грн
3 дня 5100 грн
Ціни можуть змінюватись! Перед бронюванням уточняйте вартість у менеджера!
Що входить у вартість
  • Оглядова пішохідна екскурсія або тематична экскурсія на вибір (3 години)
  • Супровід представником фірми (до 8 годин)
Додатково оплачується
  • Автобусне обслуговування
  • Вхідні квитки на рекомендовані об'єкти
  • Харчування
  • Проживання