Авіатури закордон
Авіатури закордон
Індивідуальні
Спецпропозиція
Популярний
для туристів з України
з Австрії
з Молдови
з Німеччини
з Польщі
з Румунії
з Угорщини
з Чехії
Італія, Швейцарія, Франція, Бельгія, Нідерланди

ОГО! Італія - Швейцарія - Ліхтенштейн!

Ціна від
529 €
Тип туру
Авіа
Виїзд з
Будапешт
Варшава
Краків
Відень
Кишинів
Прага
Бухарест
Сучава
Яси
Берлін
Кельн
Мюнхен
Тривалість туру
8 днів
7 ночей
Дата туру
21.06.2024
Інші дати
21.06
22.06
23.06
28.06
29.06
30.06
05.07
06.07
07.07
12.07
13.07
14.07
19.07
20.07
21.07
26.07
27.07
28.07
02.08
03.08
04.08
09.08
10.08
11.08
16.08
17.08
18.08
23.08
24.08
25.08
30.08
31.08
01.09
06.09
07.09
08.09
13.09
14.09
15.09
20.09
21.09
22.09
27.09
28.09
29.09
04.10
05.10
06.10
11.10
12.10
13.10
18.10
19.10
20.10
25.10
26.10
27.10
Програма туру
Вартість
1 ДЕНЬ

Виліт з обраного міста

Приліт в Мілан. Зустріч із представником компанії в аеропорту.
Трансфер і розміщення в готелі. Вільний час

2 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Сніданок

Оглядова пішохідна екскурсія Міланом

Мілан - це одне з найбільших міст Італії з багатою культурною спадщиною. Оглядова пішохідна екскурсія дозволить вам побачити найвідоміші пам'ятки міста і познайомитися з його історією та культурою. Під час екскурсії, ви прогуляєтеся центральною частиною міста, відвідаєте середньовічний замок Сфорца - фортецю, яка була побудована у XV столітті для захисту міста від нападів. Сьогодні це музей зі значною кількістю картин, скульптур та інших творів мистецтва. Тут можна побачити відомий твір Леонардо да Вінчі "Остання вечеря". Пройдетеся центральною вулицею Данте. Окрім того, побачите зовні шедевр готичного мистецтва - Думський Собор, який займає центральне місце на площі. Після цього пройдете через всесвітньо відому торгову галерею Віктора Еммануїла II - величезний покритий перехід, який сполучає площу Дуомо з театральною площею Ла Скала. Галерея була споруджена в XIX столітті і має вражаючу архітектуру зі скляним дахом, на стінах якого розміщені картини та фрески. Закінчимо екскурсію навпроти легендарного оперного театру - Ла Скала, який вважається центром світової класичної музики.

Екскурсія можлива тільки для туристів, що прилітають в суботу

Вільний час або екскурсія на вибір

Музей Театру Ла Скала
Вартість відвідування
Діти: 30 €
Дорослі: 30 €

Музей Театру Ла Скала був відкритий в 1913 році з метою збереження історії та культурної спадщини театру. У музеї зберігаються цінні колекції, що представляють історію театру Ла Скала та оперного жанру в Італії взагалі. Тут ви зможете побачити експонати, які відображають різноманітні аспекти театру, включаючи костюми оперних спектаклів, архітектурні макети та декорації для сцени, музичні інструменти, фотографії, аудіо- та відеозаписи, що відображають незабутні моменти вистав. Найцікавіші експонати музею включають інтерактивну виставку, яка присвячена відомим диригентам, які керували оркестром театру Ла Скала протягом останніх століть, а також колекції, пов'язані з відомими оперними співаками, такими як Марія Каллас, Лучано Паваротті та інші. Під час екскурсії ви також відвідаєте зал Театру Ла Скала, де вам дадуть можливість детально розглянути всі деталі і розкішність інтер'єру. Ви побачите різноманітні елементи дизайну, зокрема, високі світильники, ковані деталі, вітражі і мозаїки на стелях, сцена і багато іншого. Музей Театру Ла Скала - це незабутнє місце для любителів опери та культури. Він дає можливість ознайомитися з історією цього видатного театру, побачити унікальні виставкові експонати та дізнатися багато цікавого про оперний жанр в Італії.

Міланський Собор
Вартість відвідування
Діти: 25 €
Дорослі: 25 €

Міланський Собор - це справжнє диво архітектури та мистецтва. Цей катедральний храм, який розташований на площі Дуомо в центрі Мілана, був побудований у XIV столітті та завершений лише у XX столітті. Спочатку зовнішній вигляд собору може здатися вам дещо суворим, але він приховує в собі безліч неймовірно красивих деталей. Фасад собору оформлений гранітними колонами, а фігури, що прикрашають фасад, створюють враження, що вони збираються спуститися на вас з висоти. Якщо ви увійдете в собор, ви побачите безліч різноманітних мистецьких витворів, таких як статуї, вітражі та розписи. Головний алтар є найбільш вражаючою частиною собору, на якому розміщена крижмова каплиця та скульптури, виконані в стилі ренесансу. При бажанні, ви можете піднятися на дах Міланського Собору. Піднімаючись по величезних сходах, у вас буде можливість роздивитися кожен елемент архітектури собору, а також насолодитися неповторними видами на місто з висоти. Загалом, екскурсія Міланським Собором - це чудова можливість побачити найбільший собор в Італії, пізнати його історію та захоплюючу архітектуру, а також насолодитися видами на Мілан з висоти.

Поїздка на оз. Маджоре
Вартість відвідування
Діти: 55 €
Дорослі: 55 €

Озеро Маджоре розташоване в двох регіонах Італії – Ломбардії і П'ємонту, а його північна частина належить до Швейцарії. Географічне положення та комфортний клімат цілий рік зробили саме це озеро популярним у аристократичних сімей. Відомий факт - озеро Маджоре любила Савойська королівська родина. Під час поїздки на Вас чекають водна прогулянка озером.

* Поїздка на озеро Маджоре можлива з березня до кінця жовтня

Острів Ізола Белла (Isola Bella)
Вартість відвідування
Діти: 22 €
Дорослі: 22 €

У XVII столітті почесний рід міланських вельмож Борромео звернув палаючий погляд на марні камені, що біліли серед блакитної озерної гладі. Острови, що становлять близько 20 гектарів тверді, оточеної відносно спокійними водами, було вирішено перетворити на квітучі камеї. Першим було освоєно острів Ізола Белла (Isola Bella) – «Прекрасний острів». Щоб надати скелястому скелі ограновану красу знадобилися значні зусилля: з узбережжя Ларго-Маджоре було привезено все, аж до родючого шару землі. В 1632 Карл III Борромео почав будівництво палацу, який збирався піднести в подарунок своїй дружині Ізабеллі, проте будівництво затяглося на десятки років: південний фасад палацу був закінчений лише в 1958 році. Палац і сади були спочатку задумані в єдиній композиції: в результаті острів перетворився на якусь подобу корабля з садибою на носі та садом на кормі. Нині у палаці Борромео влаштовано музей, відкритий для туристів. Безліч залів великої та величної садиби Борромео прикрашені гобеленами, дорогими меблями, скульптурами, картинами, ліпниною та мозаїкою. До палацу примикає сад, який вважається найкращим прикладом барокового саду в Італії з багатоярусними майстерно прикрашеними терасами, нішами та фонтанами. Окрім рідкісних видів рослин, у тому числі й екзотичного походження, тут можна спостерігати білих павичів із чудовим оперенням.

* Поїздка на озеро Ізола Белла можлива з березня до кінця жовтня

Прогулянка старою частиною Бергамо
Вартість відвідування
Діти: 55 €
Дорослі: 55 €

Бергамо - це прекрасне італійське місто, розташоване на північ від Мілана. Воно поділяється на дві частини: нижнє місто (Città Bassa) та верхнє місто (Città Alta). Історична частина Бергамо, яка розташована на верхньому місті, вражає своєю красою та архітектурним багатством. Прогулянка по історичній частині Бергамо розпочинається з верхнього міста, оточеного мідними стінами, які відомі як Венеціанські стіни. Ці стіни оберігали місто від ворогів протягом століть і зараз стали частиною його унікальної архітектурної спадщини. Однією з найголовніших визначних точок в історичній частині є Площа Веккія (Piazza Vecchia), яка слугує серцем міста. Тут розташовані палац Дель Подеста і Кампанілья, обидва споруджені в епоху Ренесансу, і привертають увагу своєю архітектурною елегантністю. З Площі Веккія можна розгледіти Кафедральний собор Бергамо (Cattedrale di Bergamo), який вражає своєю величчю та деталями. У соборі можна побачити цінні витвори мистецтва та реліквії. Ще однією важливою архітектурною пам'яткою є Кріпінья (La Rocca), стародавня фортеця, розташована на пагорбі, з якої відкривається чудовий вид на місто та околиці. Прогулянка вузькими вуличками історичної частини Бергамо дозволяє вам насолоджуватися аутентичною атмосферою міста, розглядаючи красиві будинки, фонтани та невеличкі кафе, де можна скуштувати місцеві страви. Загалом, історична частина Бергамо - це місце, що зачаровує своєю красою, ідеальне для прогулянок, фотографій та відчуття атмосфери італійської історії та культури.

Повернення в готель.
Вільний час

3 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Сніданок.
Вільний час або екскурсія

Екскурсія до Верони
Вартість відвідування
Діти: 60 €
Дорослі: 60 €

Верона - одне з найдивовижніших міст у світі, батьківщина Ромео та Джульєтти. На екскурсії ви побачите амфітеатр Арена, він на 40 років старший за Колізей і краще зберігся. Арку Гаві, римського періоду, що чудово збереглася античні ворота Борсарі. Площа зелених лотків із ринком, середньовічної колоною, ганебним стовпом, палацами з фресками. Поховання роду Делла Скала є вершиною готичного мистецтва. Побачите дім Ромео і пройдетеся тією дорогою, якою він ішов на побачення до Джульєтти. Постоїте під її балконом і загадаєте бажання.

Поїздка на оз. Гарда
Вартість відвідування
Діти: 10 €
Дорослі: 10 €

Екскурсія до Верони передбачає додаткову можливість відвідування озера Гарда в одному з найзнаменитіших європейських озерних курортів із природними термальними джерелами-містечку Сірміоне. У вас буде можливість викупатися і скуштувати найсмачніше морозиво.

Повернення в готель

4 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд до Цюриха

Ліхтенштейн

Ліхтенштейн – невеличке князівство в Альпах  (площа біля 160 кв. км.) із цікавою історією. Завдяки унікальній за своєю красою природі цю країну вже давно облюбували туристи : свіже повітря, чисті альпійські озера і гори за вікном кожного будинку. Тут створені усі умови для як любителів активного відпочинку так і для бажаючих відпочити від шаленого темпу мегаполісів. Під час прогулянки ви огляните історичний центр столиці Князівства - м. Вадуц. Тут можна побачити красивий Вадуцский замок, який був побудований у XIII столітті і зараз є резиденцією князів, а також Ратушу Вадуца, яка датується XV віком та зберігає багато історичних артефактів.

Оглядова екскурсія історичного центру Цюриха

Історичний центр Цюриха – це місце, де переплітаються епохи та стилі, де кожен камінь та будівля мають свою історію та душу. Старе місто, збудоване у середньовіччі, зберігло свій колорит та неповторний шарм до наших днів. Народжені у давнину будинки з червоної цегли, камінні вежі, готичні катедральні споруди, які височіють на фоні неба – все це відображає велич та могутність міста, яке пережило багато історичних подій. Прогулюючись вулицями Цюриха, можна помітити багато деталей, що свідчать про минулі часи: затишні брами, кам'яні засіки, які зберігали місто від ворожих нападів, та золоті монограми на гранітних стінах будинків. Кожна вулиця та майданчик розкриває свою історію та атмосферу, які неможливо передати словами. Серед звивистих вуличок історичного центру Цюриха можна знайти безліч затишних кафе та ресторанів, які запрошують відпочити та насолодитись вишуканими стравами. А з вечора вулиці оживають світлом, творчістю та музикою. Концерти, виставки та театральні постановки, що проходять у старовинних будівлях, додають Цюриху чарівної аури та романтики. Історичний центр Цюриха – це місце, де можна відчути дух минулого, зануритись у магію старовинного міста та насолодитись творчим духом і сучасністю.

Вільний час.
Розміщення в готелі

5 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Сніданок.
Вільний час або екскурсія

Рейнський водоспад та Штайн ам Райн
Вартість відвідування
Діти: 65 €
Дорослі: 65 €

Під час поїздки ви побачите Рейнський водоспад - безсумнівно один з найкрасивіших природних об'єктів в Європі. Його масштабна краса та величезний потік води, що впадає з висоти, залишають незабутнє враження на всіх, хто має щастя побачити його своїми власними очима. Стовп води, що здіймається високо в небо, утворює міцний гучний шум, який можна почути на значній відстані. Він переповнює повітря гучним гуркотом, а від бризок води на обличчя відчуваєш прохолоду та свіжість. Водоспад знаходиться в прекрасному місці - на території живописного національного парку, де навколо нього розкинулися красиві зелені сади, що роблять це місце ще більш чарівним. Також відвідаєте одне з найбільш привабливих туристичних місць у Німеччині - Штайн ам Райн. Це мальовниче місто, яке розташоване на березі річки Рейн, відоме своєю красою та архітектурними пам'ятками. Це місто, де кожен будинок, кожна вулиця та кожна площа зберігає свій власний характер і кожен куток сповнений історії. Центр Штайн ам Райна заповнений вуличками з традиційними будинками, прикрашеними квітами, а на площі Ратуші та Церкви святого Себастьяна розташовані музеї та кафе з привітним персоналом.

Екскурсія історичною частиною Люцерна
Вартість відвідування
Діти: 65 €
Дорослі: 65 €

На вас чекає незабутня подорож в часі, яка перенесе вас у середньовічну Європу. Люцерн - це одне з найбільш красивих міст Швейцарії, з багатою історією та культурою. Місто розташоване на березі озера та оточене Альпами, що робить його ще більш привабливим для туристів. Ви відвідаєте площа Weinmarkt, яка відома своїм готичним архітектурним стилем та романтичними кав'ярнями. Побачите Ратушу та міст Kapellbrücke - найстаріший дерев'яний критий міст в Європі, й одну з головних пам'яток Швейцарії та символ міста Люцерна. В його середині знаходиться каплиця. 

Вільний час.
Повернення в готель

6 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд в Берн

Прогулянка Берном

Берн - це столиця Швейцарії, місто з довгою історією та культурою, яке знаходиться на північному заході країни. Під час прогулянки з супроводжуючим центром міста ви матимите можливість побачити основні пам'ятки, ведмежий рів з живими ведмедями, Годинникову вежу, що датується 13 століттям та найвищий собор країни - Бернський Собор, який був побудований у 15 столітті та відомий своєю величною архітектурою та красивими вітражами.

Дегустація сира Грюєр
Вартість відвідування
Діти: 10 €
Дорослі: 10 €

Місто Грюєр - це крихітне середньовічне містечко, розташоване в західній частині Швейцарії, в кантоні Фрібур. Місто прекрасне своїм автентичним середньовічним виглядом - це характерне містечко в одну вулицю на пагорбі зі старовинними будиночками і над усім замком. Замок Грюєра — один із найвідоміших у Швейцарії, як і сироварня, на якій роблять сир Грюєр. Це один із найпопулярніших сирів для традиційного швейцарського фондю, так що навіть у літній сезон на вас чекає характерний запах розплавленого сиру, що доноситься від ресторанів. Під час подорожі, ви зможите продегустувати сир Грюєр, всесвітньо відомий своєю унікальною рецептурою та смаком.

Переїзд в Італію

Подорож в Монтре
Вартість відвідування
Діти: 10 €
Дорослі: 10 €

Монтре - це мальовниче місто, розташоване на березі Женевського озера в кантоні Во. Це відоме курортне місто, яке приваблює відвідувачів своїми визначними пам'ятками, чудовими парками та садами, а також неймовірною красою природи. На вас чекає найдовша озерна набережна, історії та пам'ятники талантів Фредді Мерк'юрі і не тільки. А також найбільш відвідувана визначна пам'ятка Швейцарії -Шийонський замок

Розміщення в готелі в регіоні П'ємонт

7 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Сніданок. 
Переїзд в центр Турину

Пішохідна екскурсія Турином
Вартість відвідування
Діти: 10 €
Дорослі: 10 €

Турин - столиця ХХ зимових Олімпійських ігор та місце знаходження знаменитої Туринської плащаниці. Під час прогулянки історичним центром Туріна ви побачите історичний центр Туріна в стилі Бароко, Площу Кастелло - серце міста, Палаццо Реалі, королівський палац Савойської династії та Палаццо Мадаме, Кафедральний Собор з капеллою Сакра Сіндоне, де зберігається Туринська плащаниця, Моле-Антонелліана.

Вільний час або екскурсія

Королівський Палац
Вартість відвідування
Діти: 35 €
Дорослі: 35 €

Королівський Палац – визнаний однією з найрозкішніших королівських європейських резиденцій. Королівські апартаменти, роботи улюблених придворних архітекторів Королів Савойя, імена яких сьогодні входять в історію світової архітектури. Королівська Збройова Палата славиться 62 кольорами мармуру, в ній зберігається одна з найбагатших колекцій світу холодної та вогнепальної зброї. Ви побачите єдину в своєму роді експозицію піших та кінних обладунків з особистої колекції короля Карло Альберто. Перебуваючи в Королівському Палаці, ви зможете потрапити до капели думського Собору, побачити найзнаменитіший купол бароко Гуаріно Гуаріні, де зберігалася Плащаниця до 1997 року.

Переїзд до Мілану. 
Розміщення в готелі

Тільки для туристів, що заїжджають в неділю

Екскурсія на оз. Комо
Вартість відвідування
Діти: 55 €
Дорослі: 55 €

Саме на цих мальовничих берегах з давніх-давен селилися аристократи і знаменитості. У давньоримські часи – Пліній та Вергілій, у XIX столітті – царі та імператори, балерини та співачки, композитори та скульптори, у наш час – режисери, актори, футболісти та підприємці. Недарма на берегах озера Комо знімалося безліч чудових фільмів: "12 Друзів Оушена", "Казино Рояль" з Деніелом Крейгом, "Зоряні Війни"... Адже тут приваблює все - краса пейзажів і вілл, давня історія та багатство культури, всесвітньо відоме мистецтво виробництва шовку, незабутнє почуття єднання з вічним, прозора чистота гірського повітря. Спочатку ви огляните історичний центр міста Комо з його Соборами, стародавніми площами та вузькими вуличками, а потім зробите ранковий променад від Храму Алессандро Вольта та до уславленої вілли Ольмо, насолодитися озером! І звичайно, щоб зробити чудові фотографії з найкрасивішого озера світу!

8 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю.
Трансфер в аеропорт вильоту

Оберіть тур
Ціни можуть змінюватись! Перед бронюванням уточняйте вартість у менеджера!
Що входить у вартість
 • Авіапереліт
 • Зустрічі в аеропортах представником компанії (під всі рейси аеропорт Мальпенса)
 • Транспортне обслуговування згідно програми туру
 • Екскурсійне обслуговування згідно програми туру (Мілан, Цюрих)
 • Проживання у готелях 3*
 • Сніданки
 • Ручна поклажа розміром до 40×20×25 см
Додатково оплачується
 • Факультативні екскурсії 
 • Вхідні квитки в рекомендовані об'єкти
 • 1 місце багажу 20 кг (ціна уточнюйте у менеджерів)
 • Туристична страховка на період туру
 • Навушники на протязі всієї програми
 • Місце в 1 ряді автобуса
 • Місця в 2 ряді автобуса
 • Місця в 3 ряді автобуса
 • Мсця в решті рядів автобуса
 • Доплата за одномісне розміщення
 • Вечері
 • Усі тур. збори
 • Трансфер з/до аеропорта Мілан Бергамо