Авіатури закордон
Авіатури закордон
Індивідуальні
Спецпропозиція
Популярний
для туристів з України
з Австрії
з Німеччини
з Польщі
з Словаччини
з Угорщини
Іспанія, Португалія

ОГО! Іспанія!

Ціна від
977 €
Тип туру
Авіа
Виїзд з
Будапешт
Варшава
Вроцлав
Катовіце
Краків
Бухарест
Відень
Берлін
Гамбург
Дюссельдорф
Кельн
Мюнхен
Штутгарт
Брюсель
Тривалість туру
8 днів
7 ночей
Дата туру
22.06.2024
Інші дати
22.06
06.07
03.08
31.08
14.09
28.09
12.10
Програма туру
Вартість
1 ДЕНЬ

Виліт з обраного міста

Приліт до Барселони. Зустріч із представником компанії в аеропорту.
Трансфер і розміщення в готелі. Вільний час

2 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Сніданок.
Виселення з готелю

Оглядова екскурсія Барселоною

На вас чекає оглядова екскурсія Барселоною з відвідуванням Готичного кварталу - Собор Святого Хреста і Святої Євлалії (зовнішній огляд), площа Святого Якова з будівлями Уряду Каталонії та Мерії Барселони, Площа Короля з Графським Замком. Ми проїдемо бульваром Грасія (Будинок Батльо і Будинок Міла) до архітектурного шедевра модернізму - Храму Святого Сімейства Антоніо Гауді (зовнішній огляд)

Переїзд до Мадриду

Прогулянка Сарагосою

На вас чекає огляд центральної площі Сарагоси і Собора Діви Марії Пілар - це незабутнє поєднання історії, архітектури та культурної спадщини, що пропонує неперевершені враження для туристів. Площа, відома як Plaza del Pilar, є серцем міста і одним із найвизначніших місць у всій Іспанії. Собор Діви Марії Пілар є величезним витвором архітектурного мистецтва, збудованим на честь Патронеси Арагону. Його незвичайна форма і величність вражають уяву: собор складається з нескінченної кількості деталей і має багато стилів, від романіки до бароко. Один із найвідоміших елементів - це колонада, що виходить на площу, усипана квітами і прикрашена величезними фігурами святих. Площа живе своїм ритмом від раннього ранку до пізньої ночі, наповнена туристами, місцевими мешканцями та атмосферою свята. Вона вражає своєю величчю та архітектурною красою, пропонуючи багато ресторанів, кафе, магазинів і різноманітних розваг.

Прибуття до Мадриду. Розміщення в готелі.
Вечеря

3 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Сніданок

Автобусно-пішохідна екскурсія Мадридом

Під час екскурсії ми проїдемо знаменитими бульварами Прадо і Реколетос, побачимо одну з візитних карток Мадрида - фонтан Сібелес і вулицю Алькала, зробимо зупинку на площі Колумба. Побачимо вируючу Гран Вія і площу Іспанії та прогуляємося Мадридом Австрійців - історичною частиною міста від Королівського палацу до площі Ворота Сонця.

Вільний час

Музей Прадо
Вартість відвідування
Інші умови: за додаткову плату

Музей Прадо розташований у прекрасній історичній будівлі, яка сама по собі вражає величчю та витонченістю. Прадо - це один з найважливіших музеїв світу, який володіє однією з найбільших колекцій іспанського мистецтва. У ньому представлені твори відомих майстрів, таких як Веласкес, Гойя, Ель Греко, Рибера, а також шедеври італійських та фламандських художників. Під час екскурсії музеєм Ви зможете насолодитися унікальними картинами, скульптурами та іншими творами мистецтва, які розкажуть про історію та культуру Іспанії та Європи. Ви побачите різноманітні жанри та стилі, від релігійних композицій до портретів та пейзажів, які вражають своєю красою та майстерністю виконання. Захоплюючий світ мистецтва, який відкривається у Музеї Прадо, зробить ваше перебування в Мадриді незабутнім.

Музей Тиссена-Борнемісса
Вартість відвідування
Інші умови: за додаткову плату

Відвідування музею Тиссена-Борнемісса в Мадриді - це захоплююча подорож у світ мистецтва, яка запрошує Вас на відкриття витончених шедеврів відомих майстрів з різних епох та стилів. Музей розташований у прекрасному палаці на вулиці Пасео дель Прадо, що само по собі вражає своєю архітектурою та історичним значенням. У колекції музею представлені твори мистецтва з різних періодів і культур, починаючи від ренесансу і закінчуючи сучасністю. Під час візиту Ви зможете помилуватися картинами відомих художників, таких як Карлос Ван Дер Вейден, П'єтро Перуджіно, Клод Моне, Ван Гог, та багатьох інших. Експозиція музею розкриває перед Вами величезний спектр тем, стилів і технік, що відображають різноманітність та багатство світового мистецтва. Завдяки своїй розмаїтості та якості експонатів, музей Тиссена-Борнемісса стає місцем, яке варто відвідати для всіх, хто цінує мистецтво та культурну спадщину.

4 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд в Толедо

Оглядова екскурсія по Толедо

Толедо - це місто, перебуваючи в якому, здається, що час зупинився. В 1986 році все місто було включено до переліку об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Історія цієї місцевості починається ще в Бронзовому столітті але вважається, що Толедо, як місто, заснували римляни приблизно в 192 році до н.е. Пізніше його завоювали вестготи, мусульмани і, нарешті, в XI столітті християни.  Усередині міських стін Толедо протягом багатьох століть уживалися представники 3-х релігій: християни, мусульмани та іудеї. Від кожної епохи в Толедо досі зберігаються сліди в архітектурі, культурі, ремеслах, гастрономії. Сьогодні, Толедо є невеликим містом у тіні свого сусіда Мадрида. Але своя красива архітектура, собори, церкви, мечеті, синагоги, а також унікальний стиль Мудехар, робить його неперевершеним. План міста залишається незмінним ще з тих самих часів, вулиці, будинки, все збереглося як у давні часи. Під час екскурсії ми побачимо старовинні мости Алькантара і Святого Мартіна, пройдемося звивистими вуличками Єврейського Кварталу, побачимо один із чудових пам'ятників Трьом Культурам Толедо - синагогу Санта-Марія-Ла-Бланка.

Переїзд до Сивільї.
Розміщення в готелі. Вечеря

5 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Сніданок.
Виселення з готелю

Оглядова екскурсія центром Севільї

Під час оглядової екскурсії центром Севільї Ви прогуляєтеся лабіринтами вулиць єврейського кварталу Санта Крус. Цей чарівний район сповнений таємниць, кольорів і неповторної атмосфери. Вузькі вулички, вкриті рясними рослинами і квітами, ведуть вас через століття історії, розповідаючи про багату культурну спадщину Севільї. Ви побачите величні архітектурні споруди, затишні площі та чарівні пам'ятки, які здатні зачарувати будь-кого, відвідаєте Кафедральний собор. Після знайомства з культурною спадщиною Севільї Ви вирушите на набережну Гвадалквівіра, де вас чекає Золота Вежа - символ міста, що вражає своєю маєтністю та красою. Після цього Вам належить відвідати прекрасну Площу Іспанії, що славиться своєю величезною площею, витонченою архітектурою та вражаючою красою. Ця оглядова екскурсія дарує вам можливість насолодитися всіма гранями культури, історії та краси Севільї, залишаючи незабутні враження та надихаючи до подальших відкриттів.

Кафедральний собор

На Вас чекає відвідування Кафедрального собору Севільї, який є однією з найбільш вражаючих архітектурних споруд у Європі. Собор вражає своїю величчю і розкішшю, а внутрішнє оздоблення залишає без слів. Під час відвідування Ви побачите славнознамениту Гірлянду, могутній орган та розкішні алтарі, а також могилу Христофора Колумба.

Вільний час. Переїзд в Гранаду.
Розміщення в готелі. Вечеря

Фламенко шоу
Вартість відвідування
Інші умови: за додаткову плату

Фламенко є одним із символів Іспанії. Це не просто танець, спів чи гітара, це життя, яке проживають артисти на сцені. Він сповнений емоцій, пристрасті, болю і нікого не залишить байдужим. Якщо ви хочете зрозуміти країну, зрозуміти іспанців, вам просто необхідно на власні очі побачити фламенко.

6 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Сніданок.
Виселення з готелю

Відвідування палацово-паркового ансамблю Альгамбра

Під час відвідування палацово-паркового ансамблю Альгамбра Ви отримаєте неповторний досвід, який переносить вас у часи мавританської Іспанії, коли Гранада була столицею Емірату Гранадського та знаменитим місцем наукових, літературних і мистецьких досягнень. Спершу Ваш погляд захопить краса самого палацу Альгамбра - символу Гранади, що прекрасно вписаний у пейзаж Сьєрра-Невада. Вирушаючи на екскурсію, Ви перенесетесь у світ екзотичних садів, кришталевих фонтанів і величних палаців, де кожен куток проповідає мавританську культуру та мистецтво. Стіни палаців прикрашені складними стукатурками, інкрустованими дерев'яними стелями, а старовинні арабські написи додають атмосфери таємничості. Одним із головних місць в ансамблі Альгамбри є фортеця Алькасаба, де Ви зможете насолодитися захоплюючими панорамними видами на місто та сусідні гори. Тут ви також відчуєте магію історії цього місця, яке служило як резиденція для багатьох монархів і правителів.

Огляд центру Гранади

Прогуляємось центром Гранади. Нова Площа (Plaza Nueva) - це одна з центральних площ Гранади, де панує вишукана атмосфера та розкішна архітектура. Площа відома своєю старовинною красою, вишуканою облаштованою зоною і кафе, які затишно розташовані на її периферії. Вона є місцем, де можна насолодитися атмосферою міста, спостерігаючи за місцевим життям та відпочивати у чудових кафе та ресторанах. Пам'ятник Колумбу та Ізабеллі Католицькій (Monumento a Colón y los Reyes Católicos) - це символічна статуя, що стоїть на виході зі Старого Міста. Вона вшановує Христофора Колумба та королівське подружжя Ізабеллу Католицьку та Фернандо ІІ. Цей пам'ятник є важливим історичним символом, який нагадує про здійснення великих відкриттів та визначних подій у світовій історії. Собор Тріумфу (Catedral de la Anunciación) з королівською каплицею - це архітектурний шедевр, що вражає своєю величчю та розкішшю. Хоча зовнішній огляд собору може залишити без слів, його королівська каплиця - справжнє диво іспанського ренесансу. Цей архітектурний шедевр вражає своєю деталізацією та величчю і пропонує можливість пізнати архітектурне дійство Іспанії середньовіччя.

Вільний час. Переїзд до Валенсії
Зупинка на обід

Прибуття у Валенсія ввечері.
Поселення в готелі

7 ДЕНЬ

Сніданок.
Виселення з готелю

Оглядова екскурсія Валенсією

Під час оглядової екскурсії Валенсією, Ви потрапите у вражаючу подорож через час і простір, що розкриває всю красу та культурну спадщину цього прекрасного міста. Ми почнемо з історичного центру, де зустрічає нас символ міста - брама Серранос. Ця велична брама, споруджена у середині 14 століття, відкриває шлях у серце Валенсії. Поруч розташована площа Діви Марії, де можна помилуватися красою фонтанів і архітектурою старовинних будівель. Продовжуючи екскурсію, ми відвідаємо площу Королеви, яка славиться своєю величністю та красою. Тут Ви зможете насолодитися переглядом палацу прекрасних мистецтв та історії. Кафедральний собор з дзвіницєю Мікалете, музей кераміки та Шовковаа Біржа, і, на завершення, ансамбль "Місто Науки і Мистецтва", який вражає своєю сучасною архітектурою та культурними здобутками. Все це чекає на Вас та дарує можливість пізнати культурну та історичну спадщину Валенсії, насолодитися її красою та відкрити для себе нові архітектурні та культурні перлини.

Вільний час.
Переїзд до Барселони. Поселення в готелі

8 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю.
Трансфер до аеропорту

Оберіть тур
Ціни можуть змінюватись! Перед бронюванням уточняйте вартість у менеджера!
Що входить у вартість
 • Авіапереліт
 • Зустрічі в аеропорту представником компанії та трансфер а/п - готель - а/п (під всі рейси з 08:00 до 20:00)
 • Транспортне обслуговування згідно програми туру
 • Екскурсійне обслуговування згідно програми туру
 • Проживання у готелях 3* та 4*
 • 7 сніданків, 3 вечері. 1 обід
 • Ручна поклажа розміром до 40×20×25 см
Додатково оплачується
 • Факультативні екскурсії
 • Вхідні квитки
 • Аудіогіди на протязі всієї програми 15 євро
 • Доплата за одномісне розміщення
 • особисті витрати
 • Індивідуальний трансфер під рейси з 20:05 до 08:00
 • 1 місце багажу 20 кг (ціна уточнюйте у менеджерів)
 • Туристична страховка на період туру
 • Тур. збори