Туры по Украине
Тури по Україні
Корпоративні

Натхнення Дніпропетровщини: сад пряних трав

Цена от
435 грн
Тип тура
Автобусний
Выезд из
Запоріжжя
Маршрут
Дніпро
Продолжительность тура
1 день
О путешествии
Программа тура
Стоимость

 Під час подорожі Ви відвідаєте Спаський розплідник декоративних рослин.

На вас чекають екскурсія по м. Дніпро та прогулянка яхт-клубом Січ або набережною.

Повернення у Запоріжжя орієнтовно о 19годині.

Екскурсійне обслуговування
Обзорная экскурсия по г. Днепр
Днепр - это яркий и неповторимый город! За несколько часов увлекательной экскурсии вы узнаете про историю и увидите все разнообразие города. А также сможете "почувствовать" историю города, отыскав бронзовые минискульптуры, символизирующие историю славного города Днепр. Вы найдете 8 минискульптур: "Мост Александра Поля", "Дирижер Гурген Карапетян", "Марафонец Днепра", "Печенье "Днепр", "Зачетная книжка студента", "Днепровский трамвай", "Фанат Днепра" и "Днепровская ракета". Каждая скульптура, какой бы она ни была, имеет свое поверье. В основном - это краткие изречения, которые охватывают жизни людей и помогают поверить в то, чего желает сердце. Маленькие симпатичные фигурки ждут вас, поэтому осталось только дождаться путешествия и можно отправляться на поиски мини-символов города Днепр!
Яхт-клуб "Сич"
Вас ждет прогулка по красивой, зеленой территории яхт-клуба, ручные птицы и животные. Все животные и птицы (кроме павлинов) бегают прямо по дорожкам и полянам яхт-клуба (со своей едой нельзя, фотографироваться нельзя).
Спаський розплідник декоративних рослин

«Спаський Питомник», є лідером в Україні за обсягом вирощування пряних кулінарних, ефірних трав та декоративних рослин.  Особливістю Спаського розсадника є колекція пряних трав, найбільша в Україні. Пропонуємо поринути у незвичайний та запашний світ ароморослин.

Під час екскурсії ви  дізнаєтєся не тільки про сучасні сорта знайомої м'яти, меліси та чебрецю. А і познайомляться з екзотичними пряними травами про які, навіть і не чули. Зможєтє навчитися принципам садового дизайну та, завдяки отриманим знанням, самостійно створити пряну клумбу у себе вдома. Гості також довідаються які трави-спеції в кулінарії додають смаку м'ясу, а які морепродуктам. Які лікарські трави допоможуть заспокоїти серце та подолати стрес, а які налаштуватися на романтичну вечерю.

В кінці екскурсії, на вас чекає чай Relax з собою в подарунок та ароматне чаювання з дегустацією чаїв і м'ятним печивом."


 

ГРУПА (ЧОЛ) 44 40 30 36 27 15
1 день 435 грн 455 грн 470 грн 475 грн 495 грн 590 грн
Цены могут отличаться! Перед бронированием уточняйте у менеджера!
Що входить у вартість
  • Транспортне обслуговування
  • Екскурсійне обслуговування згідно програми туру
  • Вхідні квитки
  • Супровід представником фірми
  • Страховка
Дополнительно оплачивается
  • Особисті витрати