Туры для школьников
Тури для школярів
Тури для школярів із Запоріжжя

Запорізький край: Гуляйполе та Оріхів

Цена от
360 грн
Тип тура
Автобусний
Выезд из
Запоріжжя
Маршрут
Комишуваха
Гуляйполе
Оріхів
Продолжительность тура
1 день
Программа тура
Стоимость
Екскурсійне обслуговування
Залишки Микитинської фортеці

Залишки Микитинської фортеці у вигляді ровів, що утворюють у плані восьмигранну зірку, – це все, що збереглося від оборонних редутів XVIII століття, які були частиною Дніпровської лінії. Дата споруди цього оборонного редуту – 1771 рік. Своєю назвою фортеця зобов’язана генералу-фельдмаршалу Микиті Юрійовичу Трубецькому. Як і інші зміцнення Дніпровської лінії, Микитинська фортеця створювалася для відбиття ворожих нападів. Вона складалася з бастіонів із капонірами в кількості восьми штук, сухого рову і головного валу. Спочатку планувалося будівництво більш складної схеми зміцнення, але закінчення війни і приєднання південних українських земель до Росії спростили завдання. Солдати, призвані на оборону фортеці, після закінчення військових дій залишалися у цій місцевості і населяли нові землі, утворивши селище Комишуваха.

Свято-Єлисаветинський жіночий монастир
Стоимость посещения
Другие условия: добровільна пожертва

Свято-Єлисаветинський жіночий монастир - другий жіночий монастир Запорізької Єпархії, названий на честь Великої Княгині Єлисавети. Головною святинею монастиря є ікона Божої Матері "Всецариця", яка володіє даром зцілень від онкологічних недуг та інших хвороб. Ікона є точним списком з чудотворної ікони Божої Матері "Всецариця", яка знаходиться на Святій Горі Афон в грецькому Ватопедському монастирі. 

Обзорная экскурсия по Гуляйполю
Во врмя экскурсии вы познакомитесь с центром города, застроенным архитектурными сооружениями к. IX - н. XX в.в. Все эти здания хранят историю бурных событий, связанных с революционной деятельностью легендарного анархиста, главаря повстанческого движения на юге Украины Нестора Махно.
Родовой дом Нестора Махно
Стоимость посещения
Дети: 35 грн
Взрослые: 35 грн
Двор и дом семьи Махно открыт для посещений. Это по прежнему жилая одноэтажная побеленная хата. На территории двора находится памятник Н. Махно.
Гуляйпільський краєзнавчий музей з сюрпризом

Гуляйпільський краєзнавчий музей розташований в історичній будівлі колишнього банку в центрі міста Гуляйполе. Експозиція музею складається з 9 розділів з фондом 17 тис. експонатів, які розповідають про найдавнішу історію цих земель, епоху запорізького козацтва, побут селянського і міщанського житла, ремесла Гуляйпільського краю та ін. Найцікавіша частина експозиції розповідає про життя і діяльності прославленого анархіста, ватажка революційної повстанської армії Нестора Махна. Зокрема, представлена ​​легендарна тачанка - винайдена махновцями рухома вогнева точка на кінній тязі. На подвір'ї встановлено пам'ятник тачанці. На прикінці екскурсії на всіх гостей чекає сюрприз.

Знайомство з м. Оріхів
ГРУПА (ЧОЛ) 44 + 4 40 + 8 30 + 3 34 + 6 27 + 3 15 + 2
1 день 360 грн 380 грн 395 грн 415 грн 415 грн 475 грн
Цены могут отличаться! Перед бронированием уточняйте у менеджера!
Що входить у вартість
  • Автобусне обслуговування
  • Екскурсійне обслуговування
  • Вхідні квитки
  • Супровід представником фірми
  • Страховка
Дополнительно оплачивается
  • Обід
  • Добровільна пожертва в монастирі
  • Супровід медпрацівником