Туры для школьников
Тури для школярів
Тури для школярів із Запоріжжя

Новітні технології - термінал "НІБУЛОН"

Цена от
330 грн
Тип тура
Автобус
Выезд из
Запоріжжя
Маршрут
с. Біленьке (Запорізька область)
Лисогірка
Запоріжжя
Продолжительность тура
1 день
Программа тура
Стоимость
Екскурсійне обслуговування
Садиба Миклашевського

Садиба була зведена в кінці 19 століття. Архітектором маєтку був Ф. Гаген. Він створив садибу в стилі неоренесансу і необароко. Село розвивалося і розширювалося. У ньому будували хати-мазанки, які характерні для того періоду часу, в будинках було багато вишитих рушників, вибілені стіни, вербові лавки біля будинку, орнаменти на стінах і багато іншого. У різні роки приміщення використовувалося для різних цілей. З 1835 по 1917 роки в будівлі садиби розташовувалася школа для дітей. Після революції з 1917 по 2005 тут була швейна майстерня, а сьогодні одне з них займає місцева сільська школа, а в іншому знаходиться храм Миколи Чудотворця . Садиба Миклашевського збереглася і до наших днів у чудовому стані.

Парафіяльна школа (Чинний храм Миколи Чудотворця)

На перший погляд будинок, в якому знаходиться храм, може здатися не зовсім звичним, так як саме приміщення будувалося не під церкву. Колись цей будинок був частиною садиби Миклашевського. В одному з приміщень колишнього маєтку сьогодні розташувалася місцева сільська школа, а в іншому як раз знаходиться діючий храм Миколи Чудотворця.

ПЕРЕВАНТАЖУВАЛЬНИЙ ТЕРМІНАЛ "НІБУЛОН"

Сучасний комплекс з приймання, сортування, зберігання і відвантаження зернових культур "Нібулон" - філія "Хортиця" був побудований всього за 100 днів. Комплекс оснащений найсучаснішим обладнанням і лабораторією

Оглядова екскурсія Лисогіркою

За легендою в селі Лисогірка апостол Андрій Первозванний викопав криницю, з якої можна було напитися цілющої води. Місцеві жителі впевнені, що Лиса гора (Біла гора) таїть в собі магічну силу. Піднявшись на природний оглядовий майданчик можна побачити дніпровські пейзажі неймовірної краси!

РЕКОМЕНДОВАНІ ОБ'ЄКТИ
Конный Клуб "Кавалькада"
Стоимость посещения
Дети: 50 грн
Взрослые: 50 грн
ГРУПА (ЧОЛ) 44 + 4 40 + 8 30 + 3 34 + 6 27 + 3 15 + 2
1 день 330 грн 340 грн 370 грн 365 грн 385 грн 455 грн
Цены могут отличаться! Перед бронированием уточняйте у менеджера!
Що входить у вартість
  • Автобусне обслуговування
  • Екскурсійне обслуговування згідно програми
  • Супровід представником фірми
  • Страховка
Дополнительно оплачивается
  • Відвідування кінного клубу