Туры для школьников
Тури для школярів
Тури для школярів із Запоріжжя

Карпатський квест: від Івано-Франківська до неперевершених Карпатських полонин, рафтінгу та релаксу

Цена от
4570 грн
Тип тура
Поїзд
Выезд из
Запоріжжя
Маршрут
Івано-Франківськ
Манява
Ворохта
Яремче
Буковель
Яблуниця
Солотвино - Кваси
Ділове
Верховина
Продолжительность тура
4 дня
3 ночи
5 дней
4 ночи
Дата тура
22.06.2024
Программа тура
Стоимость
ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Пешеходная экскурсия по Ивано-Франковску
Увлекательная экскурсия по исторической части Ивано-Франковска: площадь Шептицкого, памятник Деве Марии, дворец Потоцких, площадь Рынок, сквер А.Мицкевича, паиятник на Валах, Синагога, кафедральный собор, городская ратуша.
Манявский водопад
Стоимость посещения
Дети: 150 грн
Взрослые: 150 грн

Один из красивейших карпатских водопадов. Вода падает несколькими каскадами с двадцатиметровой скалы, собираясь у ее подножия в небольшое живописное озерцо (трансфер до водопада за доп. плату - ориентировочно 150 грн. в обе стороны).

Обзорная экскурсия по Ворохте
Осмотр знаменитых ворохтянских трамплинов и арочных железнодорожных мостов-виадуков ХІХ века. Посещение церкви Рождества Богородицы (1615 г).
Пешеходная экскурсия "Яремча - жемчужина Карпат"
Небольшой горный город Яремче — это жемчужина Карпат с удивительными пейзажами, с уникальным водопадом «Пробой» на реке Прут, рестороаном "Гуцульщина", большим сувенирным рынком, на котором можно приобрести как маленькие колоритные карпатские безделушки, так и предметы декора с гуцульской символикой.
Экскурсия на горнолыжный и SPA курорт "Букавель"
Буковель находится в Ивано-Франковской области, очень популярный, молодой курорт, ежегодно принимающий более миллиона туристов не только из Украины, но и из зарубежных стран. Его окружают удивительные по своей кпасоте горы — Черная Клева, Довга и Буковель. На Буковели созданы все условия для полноценного отдыха и развлечений. Курорт славится хорошо оборудованными трассами, удобными подъемниками и SPA-центрами.
РЕКОМЕНДОВАНІ ОБ'ЄКТИ
Гедзьо Парк Легенд
Стоимость посещения
Дети: 200 грн
Взрослые: 250 грн
Другие условия: діти до 12 років

Гедзьо Парк Легенд пропонує своїм гостям поринути у казковий світ ельфів, гоблінів, принцес та чарівників. Територія парку складається з багатьох чарівних локацій, де можна відпочити і зробити незвичайні фото всією родиною. А ще тут є гобіт-паб, міні-зоопарк, водоспади та озера, палац скарбів та магазин із тематичними сувенірами. Гедзьо Парк Легенд - це ваш шанс здійснити магічну подорож. Зайшовши сюди одразу потрапляєш у фантастичний світ ельфів, хобітів та інших чарівних істот. А почалося все з одного старенького хобіта, який оселився у карпатських лісах багато років тому. Гедзьо - саме так звали найстарішого серед жителів, який став засновником легендарного поселення, де кожен зможе відчути себе немов у іншому вимірі. Гедзьо Парк Легенд - це атмосфера магії, дивовижна природа та гармонія.

Музей мольфарства
Стоимость посещения
Дети: 50 грн
Взрослые: 80 грн

Любителям містики і магії обов’язково варто завітати до Музею мольфарства у Яремче. Він представлений предметами давнього побуту, які використовувалися карпатськими чарівниками – мольфарами. Це приватне зібрання знаходиться у приміщенні на подвір’ї приватної садиби пана Михайла, який є засновником цього унікального музею. В експозиції музею можна побачити найцікавіші експонати, які використовувались у мольфарській магії. Тут ви дізнаєтесь про історію мольфарства в Україні, а в мольфарській кімнаті вам продемонструють процес виготовлення магічних мольфарських засобів. Відвідування цього музею стане для вас магічною подією, яку ви ніколи не забудете!

Музей мольфарства з майстер-класом
Стоимость посещения
Дети: 220 грн
Взрослые: 270 грн

На вас чекає екскурсія місцем містики і магії,а також майстер-клас з приготування бограчу

Музей-фотостудія Альпеншток
Стоимость посещения
Дети: 50 грн
Взрослые: 50 грн

Ідея музею Альпеншток ознайомити відвідувачів з минулим регіону за часів Австро-Угорської імперії, Речі Посполитої та періоду перебування в складі УРСР. В експозиції музею є артефакти періоду Австро-Угорщини, знайдені на теренах Яремче. Цікавою є таблиця "Суд Повітовий", на якій надпис дублюється двома державними мовами. Також в експозиції є багато туристичних палиць для гір, туристи їх називали альпенштоками. Кожен, поважаючий себе мандрівник, в горах мав завжди при собі альпеншток для зручності в походах, на палицю набивалися шильди міст, в яких побував подорожуючий. По кількості шильдиків на альпенштоці можна було визначити рівень досвідченості мандрівника. Ще однією родзинкою музею є професійні фотосесії в автентичному одязі яремчанського регіону. Гуцули в кожному селі виділялися унікальними узорами вишивки, оздоблення та капслювання. Окрім одягу, особливу увагу гуцули приділяли оздобленню дерев’яних предметів, які різьбили, інкрустували, жирували мосяжем. Навіть звичайний стіл, зроблений майстром, ставав витвором мистецтва. Предмети музею "Альпеншток" ознайомлюють з історією міста Яремче. Оглядаючи підбірки документів, світлин, будинкових табличок і реклам можна без машини часу перенестись на 100 років назад і опинитись в чарівному курорті Яремче, де люди насолоджувались відпочинком і шукали гармонію з природою.

Парк-музей "Карпати в мініатюрі"
Стоимость посещения
Дети: 20 грн
Взрослые: 30 грн
Другие условия: діти до 6 р.

Музей був створений в 2015 році, розташований в місті Яремче в урочищі річки Жонка.  Музей під відкритим небом, надає змогу  відвідати, хоча і зменшені у 25 разів, архітектурні пам’яткі Івано-Франківщини та Закарпаття. Деякі мініатюри були відтворені за старими кресленнями та фотографіями з використанням комп’ютерного моделювання і 3D принтерів для виготовлення структурних елементів мініатюрних моделей, а також різноманітних декоративних елементів. Зокрема, мініатюри обсерваторії на горі Піп Іван і скульптури Королеви Ядвіги були відтворені саме таким чином. Загалом, станом на літо 2021 р., музей налічує 18 експонатів серед яких:

 • Обсерваторія “Білий слон” на горі Піп Іван;

 • Ресторан “Гуцульщина”, м. Яремче;

 • Міст через водоспад Пробій, м. Яремче;

 • Монастир святого пророка Іллі, м. Яремче;

 • Пам'ятник полеглим у Другій світовій війні, м. Яремче;

 • Діюча залізниця в мініатюрі: кам'яні мости-віадуки в Ворохті, залізнична станція в Татарові і гірські залізничні тунелі;

 • Церква Різдва Пресвятої Богородиці, смт. Ворохта;

 • Пам’ятник Королеві Ядвізі, c. Микуличин;

 • Скульптура Богородиці на горі Хомяк;

 • Репродукція схилів Чорногірського хребта та інше.

Похід на гору Яворник Горган
Стоимость посещения
Экскурсия для группы до 17 чел.: 1800 грн

Похід на гору Яворнік Горган - це захоплива пригода, протяжністю 10 км. Яворник Горган є найвищою вершиною Явірникового хребта, висота якої становить 1467 метрів. Ця гора - чудове місце для спостережень в Карпатах, з якої відкривається панорамний вид на сусідні гори та хребти: Синяк (1665 м), Довбушанку (1754 м) і Чорногірський масив з найвищою точкою України - Говерлою (2061 м).

Гора Яворнік Горган розташована в самому серці Карпат, і з її вершини відкривається дивовижна панорама. Ви побачите неповторні ліси, засніжені гірські вершини, зелені долини та гірські потоки, які створюють чарівні водоспади. Залиштеся зачарованими прекрасною природою Карпат і насолоджуйтеся незабутніми краєвидами з вершини гори Яворнік Горган.

 

Этнопарк "Гуцул Ленд"
Стоимость посещения
Дети: 300 грн
Взрослые: 300 грн
Другие условия: дети до 12 лет
Этнопарк "Гуцул Ленд" - это увлекательные истории о жизни и быте горцев Украинских Карпат: гуцулов, бойков и лемков. Это территория, сочетающая в себе различные площадки отдыха на территории "Буковеля", которая находится за Озером Молодости. Здесь есть скансен (этнографический комплекс под открытым небом), отличающийся от обычных музеев тем, что имеет интерактив с гостями - вы можете зайти внутрь дома, которому около 200 лет, попробовать смолоть муку из пшеницы в жерновах, соткать дорожку на настоящем ткацком станке, наблюдать, как готовится сыр в сыроварне и даже принять участие в театрализованном действе гуцульской свадьбы. Также, вы можете посетить контактный зоопарк, где живут в естественных условиях домашние, экзотические, дикие животные и птицы. И, наконец, здесь еще есть оригинальные и неповторимые фотозоны, зоны отдыха и развлечений.
Подъем на канатно-кресельной дороге
Стоимость посещения
Дети: 300 грн
Взрослые: 300 грн
Другие условия: стоимость в обе стороны
Горнолыжный курорт № 1 в Украине, где можно подняться на канатно-кресельной дороге на вершину горы Буковель (1115 м.), с которой открывается великолепная панорама Горган и Черногорского хребта.
Родельбан
Стоимость посещения
Дети: 600 грн
Взрослые: 600 грн

Всепогодна санна траса німецької фірми "Віганд" вперше розташована на території України. Віражі, повороти та стрибки надають особливу гостроту відчуттів. Атракціон надає можливість самостійно керувати швидкістю санчат, які несуть вниз по схилу одного або двох пасажирів.

Загальна довжина траси атракціону 1500 метрів. Довжина швидкісного спуску 1000 метрів. Санчата мають гальмівну систему, яка гарантує дотримання точно заданої швидкості та дистанції, забезпечуючи при цьому максимально можливу безпеку.

Тролей
Стоимость посещения
Дети: 700 грн
Взрослые: 700 грн
Другие условия: за дві ос. до 130 кг

Тролей – це швидкісний спуск на ролику по крутонахиленому тросу.

Політ на тролеї "Буковель"– це справжня повітряна пригода! За 100 секунд ви зможете пролетіти від вершини гори Буковель до самісінького центру курорту - на дах паркінгу №2.

Крім того, ми надамо вам можливість зняти на відео свій політ за допомогою екшн-камери "Go pro" та запропонуємо чудові фото на згадку.

Довжина тролею "Буковель" становить 1130 метрів з перепадом висоти більш ніж 190 м! Атракціон має 3 лінії, належить до 10-ки найдовших в Європі і є найдовшим в Україні!

Тюбінг
Стоимость посещения
Дети: 90 грн
Взрослые: 90 грн
Другие условия: за один спуск

Унікальний спуск довжиною 65м із всесезонним покриттям Neveplast, яке дозволяє досягти ковзання подібного до сніжного.  

Тюбінгова атракція розрахована на дорослих та дітей від 3-х років і є абсолютно безпечною за умови дотримання правил безпеки та вказівок працівників розваги. Покриття Neveplast забезпечує роботу спусків протягом року незалежно від погоди. 

Для катання на тюбі не потрібно особливих навичок  чи фізичної підготовки, тож уперед насолоджуватися захоплюючим катанням на тюбі!

Хаскі - Хаус
Стоимость посещения
Дети: 100 грн
Взрослые: 200 грн
Другие условия: діти до 12 р.

Запрошуємо весело та цікаво провести час у компаніі чотирилапих друзів! Дорослі та діти можуть поспілкуватися та зробити фото або відео з собаками породи «сибірський хаскі». Атракція знаходиться у юртах, біля нижньої станції витягу №14.

Полонина Перцы (экскурсия+дегустация)
Стоимость посещения
Дети: 250 грн
Взрослые: 350 грн
Вас ожидает фирменная экскурсия по Полонине Перцы с дегустацией сыров и наливок, а также музыкальный мастер-класс
Полонина Перцы (мастер-классы)
Стоимость посещения
Дети: 170 грн
Взрослые: 170 грн
Приглашаем Вас посетить мастер-классы по кузнечному делу и кулинарии
Дегустация на Полонине Перцы
Стоимость посещения
Дети: 100 грн
Взрослые: 100 грн
Вас ожидает фирменная дегустация сыров и наливок
Фото в гуцульской одежде на Полонине Перцы
Стоимость посещения
Дети: 100 грн
Взрослые: 100 грн
Сфотографируйтесь в настоящей гуцульской одежде на память про Полонину Перцы
Баня на Полонине Перцы (2 часа)
Стоимость посещения
Экскурсия для группы до 4 чел.: 1000 грн
Вас ожидает гуцульская luxury SPA среди хвойного леса
Пешохідна екскурсія "Стежкою Довбуша"
Стоимость посещения
Дети: 40 грн
Взрослые: 80 грн

Олекса Довбуш, мабуть, одна з найбільш неоднозначних постатей в українській історії. Хтось вважає його героєм, хтось – банальним розбійником, хтось – народним месником. Але одне можна сказати точно: фігурою він був помітною і значущою. Тому прогулянка стежкою Довбуша, яка бере свій початок у заповідному урочищі Дрибка, це своєрідна екскурсія сторінками життєвої історії Олекси й історії України в цілому. Ви дізнаєтеся багато цікавого під час цього походу, а може бути, саме вам вдасться знайти легендарний скарб, захований героєм-розбійником…

 

Для туру 5 днів 4 ночі (на вибір)
Стежками природних див
Стоимость посещения
Дети: 250 грн
Взрослые: 250 грн
Экскурсия для группы до 30 чел.: 8300 грн
Другие условия: рекреаційний збір

Ця екскурсія - незабутня подорож по захоплюючих місцях Закарпаття, де природа розкриває свою неперевершенуи красу. Починаємо з мальовничого Солотвина, що отримало свою стару назву від румунського "Слатіна" -"ропа" – солона вода. З давніх часів тут видобували сіль, а після затоплення водою однієї з шахт утворилася соляна водойма.

Відвідаємо озеро Кунігунда, яке називають Мертвим морем Закарпаття, оскільки його вода за лікувальними властивостями аналогічна воді ізраїльського моря. Кількість солі тут в десятки разів перевищує Чорне та Середземне моря. Купання в озері корисне для лікування захворювань шкіри, нервової системи, артритів, радикулітів. Дно озера вкриває слабо сульфідна грязь, яку застосовують при лікуванні псоріазу, урологічних захворюваннях, органів руху та нервової системи.

Побачимо Труфанецький водоспад - який є не тільки вражаючою природною красою, але й одним з найвищих водоспадів каскадного типу в українських Карпатах. Його висота сягає 36 метрів, і коли вода стрімко спадає вниз по скелях, створюючи ряд каскадів, він залишає незабутнє враження на всіх, хто його бачить. Ця висота робить Труфанецький водоспад одним з видовищ, які варто побачити в українських Карпатах. Коли ви стоїте під його потужним струмком, ви почуваєтеся малесенькими поруч із величчю природи. Водоспад дарує вам можливість насолодитися майстерно впорядкованими каскадами, де вода ллється низкою ступенів, створюючи враження безмежної краси та могутності.

Джерело мінеральної води "Буркут" у с. Кваси отримало свою назву від слова «буркутування» – бурління води. У селі розташовано безліч «квасних» джерел з високим рівнем газованності. Мінеральна вода схожа на Боржомі, Арзни і Єсентуки. Вона покращує обмін речовин, благотворно впливає на функції опорно-рухової системи, виводить зайві солі з організму.

Центр Европы
Добро пожаловать в деловой центр Европы. Деловой, потому что здесь живут деловые люди, а центр, потому что здесь установлен каменный знак, на котором написано: "Постоянное, точное, вечное место. Очень точно, со специальным прибором, изготовленным в Австро-Венгрии, по шкале меридианов и параллелей, установлен центр Европы. Год 1887 ".

АБО

Заміська екскурсія до Верховини
Стоимость посещения
Экскурсия для группы до 30 чел.: 5500 грн

Екскурсія до Верховини - незабутнє подорожжя в мальовничі Карпати, що знаходяться у західній частині України. Верховина - це привітне гірське село, яке відоме своєю красою природи, багатим культурним спадком та гостинністю місцевих жителів. Починаючи екскурсію до Верховини, ви маєте можливість насолодитися величними гірськими пейзажами, зеленими долинами, кришталево чистими річками та водоспадами.Екскурсія до Верховини також пропонує можливість досліджувати культурну спадщину цього регіону. Ви зможете відвідати місцеві музеї, де вам розповідатимуть про історію Карпат і життя місцевих жителів. Також ви познайомитесь з народними ремеслами. Екскурсія до Верховини - це чудова можливість зануритися у прекрасну гуцульську культуру, насолодитися неперевершеними гірськими краєвидами та відчути мальовничість Карпат. Ви познайомитесь з історією, традиціями та гостинністю місцевих жителів, а також зарядитеся енергією і відкриєте нові горизонти.

 

Галерея гуцульських традицій та обрядів
Стоимость посещения
Дети: 40 грн
Взрослые: 50 грн

Музей "Галерея гуцульських традицій та обрядів" - це приватний музей, розташований у Верховині, який має на меті збереження та презентацію гуцульських традицій та обрядів. Він пропонує відвідувачам унікальну можливість поглибитися у світ гуцульської культури та ознайомитися зі звичаями, обрядами та народними прикметами, що сформувалися на Гуцульщині протягом багатьох століть і продовжують існувати й нині.                                                                                                                                                                                  У музеї "Галерея гуцульських традицій та обрядів" ви матимете можливість ознайомитися з різноманітними гуцульськими традиціями та обрядами. Крім того, ви зможете спробувати одягнути гуцульське вбрання та зробити фотографію, щоб залишити пам'ять про цю особливу подорож (за додатковк плату).

Також в музеї проводяться майстер-класи з гуцульської кухні, де ви зможете навчитися готувати традиційні страви на печі (за додатковк плату). 

Одним з цікавих елементів музею є зцілення живою ватрою. Цей обряд відображає віру гуцулів у цілющу силу вогню та його здатність очищати та оновлювати. Ви матимете можливість спостерігати цей обряд і відчути його особливу енергетику (за додатковк плату).

Відвідуючи музей "Галерея гуцульських традицій та обрядів", ви зможете побачити, почути та відчути неповторну атмосферу гуцульської культури, відкрити для себе унікальні традиції.

Музей "Дедова Аптека"
Стоимость посещения
Дети: 50 грн
Взрослые: 60 грн
На протяжении веков в Карпатах жило много знахарей - знатоков народной медицины. Свои знания они передавали из поколения в поколение. Так эти знания дошли и до наших времен. Во время экскурсии музейный аптекарь расскажет вам о целебных свойствах карпатских трав, зелья и ягод. У вас будет возможность попробовать все на вкус, на ощупь, на запах. Вы услышите правдивые истории о народной медицине на Гуцульщине, когда-то и сейчас. Здесь вам откроют тайны о странных настойках со змеями, мухоморами и пчелами и расскажут, как они спасали жизни людей. Также вас ждет дегустция чая, 3-х видов настоек для взрослых или 2-х видов ягодных сиропов для детей и обустроенная фото зона.
Музей "Тени забытых предков"
Стоимость посещения
Дети: 40 грн
Взрослые: 50 грн
Узнать о большой гуцульской любви Ивана и Марички, а также сфотографироваться в гуцульской одежде можно в доме-музее кинофильма "Тени забытых предков".
Музей "У трембитаря"
Стоимость посещения
Дети: 40 грн
Взрослые: 50 грн
В музее гуцульского быта "У трембитаря" экспозиция ознакомит с происхождением гуцулов, их бытом, обрядами и традициями. В музеи представлена традиционная гуцульская одежда (ее можно даже примерить), музыкальные инструменты Гуцульщины. В зале "Гуцульский быт" где можно увидеть ткацкие станки, точилку, жернова, столярный станок, маслодельню.
Музей быта и музыкальных инструментов им. Романа Кумлика
Стоимость посещения
Дети: 40 грн
Взрослые: 50 грн
Частный музей открыт Романом Кумлыком 7 января 2000 и расположен в семейном доме. Хозяин собирал материалы в течение 30 лет. Это - предметы быта, давняя гуцульская одежда, орудия труда, денежные знаки разных времен и много интересного о жизни гуцулов. Особой гордостью музея является коллекция музыкальных инструментов.
Музей Гуцульской Магии
Стоимость посещения
Дети: 50 грн
Взрослые: 50 грн
Основная идея музея гуцульской магии заключается в следующем: каждый человек на земле является неделимым единством Человеческого Духа, Души и Тела. Именно целостность Человеческого Духа, Души и Тела создает гармонично развитую личность, которую Иван Франко называл словами «Целый Человек». О неделимоом единстве Духа, Души и Тела человека знали еще наши далекие предки, и на этой основе строили свой здоровый образ жизни и свою народную медицину, которая действительно имеет магическую силу.
Музей-садиба Галинки Верховинки (Музей "Вишиванка")
Стоимость посещения
Дети: 100 грн
Взрослые: 100 грн
Расположенный в Ильцах музей-усадьба "Вышиванка" – это частная коллекция поэтессы и собирательницы гуцульских артефактов Галинки Верховинки (Яцентюк). Подобранные с большой любовью изысканные и уникальные старинные вещи рассказывают здесь о тайнах жителей карпатского региона. Экспонаты для музея хозяйка собирала на протяжении пяти лет. И сейчас его коллекция насчитывает более 500 предметов. Основу экспозиции составляют вышитые изделия, аутентичные вещи, инструменты и предметы быта из всей Гуцульщины.
Музей-сыроварня «Хата-стая»
Стоимость посещения
Дети: 40 грн
Взрослые: 50 грн
Интересной локацией музея является специально оборудованное место, где «молоко делают» - так по-здешнему говорят о приготовлении сыра. Для этого во дворе с тыльной стороны здания расположен разный инвентарь - от котелка над открытым огнем в различных бочек, которые необходимы для приготовления и хранения овечьего сыра. В самом доме есть коридор и две комнаты с аутентичным одеждой и вещами бытового потребления. Самая старая часть строения - комната с печкой, где собраны вышитые рубашки и полотенца, посуда (тарелки, кувшины), ковры и т.д.
Рафтінг річкою Чорний Черемош
Стоимость посещения
Дети: 500 грн
Взрослые: 500 грн

Серед любителів пригод, екстремального відпочинку та нових відчуттів все більшої популярності набуває рафтинг це сплав гірською річкою не великими надувними човнами - рафтами, байдарками, рідше - катамаранами та на каноє із кваліфікованим інструктором. Безпеку під час сплаву забезпечую інструктор-спеціаліст, який має навики для супроводу туристів на воді. Завдяки цьому, таким видом відпочинку можуть займатись і новачки, що ніколи не тримали у руках весло. Сплав на гірських річках є командним видом відпочинку, а тому  сплави проводяться групами  4-12 людей. Кожна група супроводжується інструктором - професіоналом. Спорядження надається.

ГРУПА (ЧОЛ) 40 + 3
4 дня / 3 ночі 4570 грн
5 днів / 4 ночі 6600 грн
Тип билета Плацкарт Купе
Детский 648 грн 1365 грн
Взрослый 820 грн 1820 грн
Цены могут отличаться! Перед бронированием уточняйте у менеджера!
Що входить у вартість
 • Екскусійне та транспортне обслуговування згідно програми туру
 • Проживання в садибі, номера зі зручностями
 • Харчування (3 сніданки, 3 пізні обіди)
 • Страховка
Дополнительно оплачивается
 • Проїзд залізницею
 • Вхідні квитки в рекомендовані об'єкти
 • Факультатвині екскурсії
 • Проїзд громадським транспортом
 • Залізничні квитки в купе підвищеної комфортності