Авіатури закордон
Авіатури закордон
Індивідуальні
Спецпредложение
для туристів з України
з Молдови
з Німеччини
з Польщі
з Румунії
з Угорщини
з Чехії

ОГО! Шедеври Європи!

Цена от
945 €
Тип тура
Авіа
Выезд из
Будапешт
Варшава
Краків
Кишинів
Прага
Берлін
Кельн
Мюнхен
Бухарест
Яси
Продолжительность тура
12 дней
11 ночей
Дата тура
13.07.2024
Другие даты
13.07
03.08
21.09
Программа тура
Стоимость
1 ДЕНЬ

Виліт з обраного міста

Приліт в Мілан. Зустріч із представником компанії в аеропорту.
Трансфер і розміщення в готелі. Вільний час

2 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Сніданок

Оглядова пішохідна екскурсія Міланом

Мілан - це одне з найбільших міст Італії з багатою культурною спадщиною. Оглядова пішохідна екскурсія дозволить вам побачити найвідоміші пам'ятки міста і познайомитися з його історією та культурою. Під час екскурсії, ви прогуляєтеся центральною частиною міста, відвідаєте середньовічний замок Сфорца - фортецю, яка була побудована у XV столітті для захисту міста від нападів. Сьогодні це музей зі значною кількістю картин, скульптур та інших творів мистецтва. Тут можна побачити відомий твір Леонардо да Вінчі "Остання вечеря". Пройдетеся центральною вулицею Данте. Окрім того, побачите зовні шедевр готичного мистецтва - Думський Собор, який займає центральне місце на площі. Після цього пройдете через всесвітньо відому торгову галерею Віктора Еммануїла II - величезний покритий перехід, який сполучає площу Дуомо з театральною площею Ла Скала. Галерея була споруджена в XIX столітті і має вражаючу архітектуру зі скляним дахом, на стінах якого розміщені картини та фрески. Закінчимо екскурсію навпроти легендарного оперного театру - Ла Скала, який вважається центром світової класичної музики.

Екскурсія можлива тільки для туристів, що прилітають в суботу

Вільний час або екскурсія

Музей Театру Ла Скала
Стоимость посещения
Дети: 30 €
Взрослые: 30 €

Музей Театру Ла Скала був відкритий в 1913 році з метою збереження історії та культурної спадщини театру. У музеї зберігаються цінні колекції, що представляють історію театру Ла Скала та оперного жанру в Італії взагалі. Тут ви зможете побачити експонати, які відображають різноманітні аспекти театру, включаючи костюми оперних спектаклів, архітектурні макети та декорації для сцени, музичні інструменти, фотографії, аудіо- та відеозаписи, що відображають незабутні моменти вистав. Найцікавіші експонати музею включають інтерактивну виставку, яка присвячена відомим диригентам, які керували оркестром театру Ла Скала протягом останніх століть, а також колекції, пов'язані з відомими оперними співаками, такими як Марія Каллас, Лучано Паваротті та інші. Під час екскурсії ви також відвідаєте зал Театру Ла Скала, де вам дадуть можливість детально розглянути всі деталі і розкішність інтер'єру. Ви побачите різноманітні елементи дизайну, зокрема, високі світильники, ковані деталі, вітражі і мозаїки на стелях, сцена і багато іншого. Музей Театру Ла Скала - це незабутнє місце для любителів опери та культури. Він дає можливість ознайомитися з історією цього видатного театру, побачити унікальні виставкові експонати та дізнатися багато цікавого про оперний жанр в Італії.

Міланський Собор
Стоимость посещения
Дети: 25 €
Взрослые: 25 €

Міланський Собор - це справжнє диво архітектури та мистецтва. Цей катедральний храм, який розташований на площі Дуомо в центрі Мілана, був побудований у XIV столітті та завершений лише у XX столітті. Спочатку зовнішній вигляд собору може здатися вам дещо суворим, але він приховує в собі безліч неймовірно красивих деталей. Фасад собору оформлений гранітними колонами, а фігури, що прикрашають фасад, створюють враження, що вони збираються спуститися на вас з висоти. Якщо ви увійдете в собор, ви побачите безліч різноманітних мистецьких витворів, таких як статуї, вітражі та розписи. Головний алтар є найбільш вражаючою частиною собору, на якому розміщена крижмова каплиця та скульптури, виконані в стилі ренесансу. При бажанні, ви можете піднятися на дах Міланського Собору. Піднімаючись по величезних сходах, у вас буде можливість роздивитися кожен елемент архітектури собору, а також насолодитися неповторними видами на місто з висоти. Загалом, екскурсія Міланським Собором - це чудова можливість побачити найбільший собор в Італії, пізнати його історію та захоплюючу архітектуру, а також насолодитися видами на Мілан з висоти.

Поїздка на оз. Маджоре
Стоимость посещения
Дети: 55 €
Взрослые: 55 €

Озеро Маджоре розташоване в двох регіонах Італії – Ломбардії і П'ємонту, а його північна частина належить до Швейцарії. Географічне положення та комфортний клімат цілий рік зробили саме це озеро популярним у аристократичних сімей. Відомий факт - озеро Маджоре любила Савойська королівська родина. Під час поїздки на Вас чекають водна прогулянка озером.

* Поїздка на озеро Маджоре можлива з березня до кінця жовтня

Острів Ізола Белла (Isola Bella)
Стоимость посещения
Дети: 22 €
Взрослые: 22 €

У XVII столітті почесний рід міланських вельмож Борромео звернув палаючий погляд на марні камені, що біліли серед блакитної озерної гладі. Острови, що становлять близько 20 гектарів тверді, оточеної відносно спокійними водами, було вирішено перетворити на квітучі камеї. Першим було освоєно острів Ізола Белла (Isola Bella) – «Прекрасний острів». Щоб надати скелястому скелі ограновану красу знадобилися значні зусилля: з узбережжя Ларго-Маджоре було привезено все, аж до родючого шару землі. В 1632 Карл III Борромео почав будівництво палацу, який збирався піднести в подарунок своїй дружині Ізабеллі, проте будівництво затяглося на десятки років: південний фасад палацу був закінчений лише в 1958 році. Палац і сади були спочатку задумані в єдиній композиції: в результаті острів перетворився на якусь подобу корабля з садибою на носі та садом на кормі. Нині у палаці Борромео влаштовано музей, відкритий для туристів. Безліч залів великої та величної садиби Борромео прикрашені гобеленами, дорогими меблями, скульптурами, картинами, ліпниною та мозаїкою. До палацу примикає сад, який вважається найкращим прикладом барокового саду в Італії з багатоярусними майстерно прикрашеними терасами, нішами та фонтанами. Окрім рідкісних видів рослин, у тому числі й екзотичного походження, тут можна спостерігати білих павичів із чудовим оперенням.

* Поїздка на озеро Ізола Белла можлива з березня до кінця жовтня

Повернення в готель. 
Вільний час

3 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд в Любляну

Оглядова екскурсія Любляною

Любляна - столиця Словенії, розташована в центральній частині країни, між Альпами і Середземним морем. Це невелика, але дуже красива європейська столиця, відома своєю історичною спадщиною, насамперед, як місто гуманних "кишенькових" розмірів, що дуже зручно для туристів під час оглядових екскурсій. Історичний центр міста нині є повністю пішохідною зоною. Численні кафе і ресторанчики вздовж річки налаштовують на відпочинок і заражають середземноморською невимушеністю, так властивою жителям Любляни. Ми пройдемо трьома центральними площами міста, познайомимо Вас із трьома візитними картками міста: Люблянським замком, Тромостов'ям - ансамблем трьох мостів через річку Любляницю і мостом Дракона, який є символом міста. Ми зустрінемо на шляху Урсулінську церкву Святої Трійці, Францинсканську церкву Явища Діви Марії, а також Кафедральний собор і Єпископський палац.

Вільний час.
Поселення в готелі

4 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Сніданок.
Вільний час або екскурсія

Оглядова екскурсія Загребом

У Загребі, столиці Хорватії, дивовижним чином сплелися старовина і сучасність. Центр міста ділиться на дві частини. Верхнє місто все ще зберігає атмосферу Середньовіччя, його вулички оповиті завісою таємниць і секретів. Нижнє місто - це сучасний мегаполіс із хмарочосами, широкими вулицями та проспектами. Воно приваблює туристів великою кількістю облаштованих пішохідних зон, парків і затишних кафе. Розділяє ці райони Іліца - найдовша вулиця Загреба.

Повернення в готель

5 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд до Будапешту

тест
тест

Вільний час. 
Розміщення в готелі

6 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд до Відня

Оглядова екскурсія історичним центром Відня

Відень - місто, яке здобуло свою славу як культурна перлина серця Європи. Під час екскурсії ви потрапите в захопливу подорож у часі, де кожна вулиця або площа - це сторінка величного історичного роману. Староміська площа (Alte Markt) оточена архітектурними шедеврами. Тут ви зможете помилуватися Фонтаном Геркулеса, вражаючими фасадами будинків у стилі бароко та розкішним видом на Старий Ратушний будинок. Кафедральний Собор Святого Стефана (Stephansdom), який вражає своєю готичною архітектурою та інші визначні історичні пам'ятки Відня, що розкривають багатий культурний спадок міста.

Вільний час або екскурсія

Екскурсія в Хофбург
Стоимость посещения
Дети: 35 €
Взрослые: 35 €
Другие условия: вхідні квитки сплачуються додатково

Імператорський Палацово-Парковий Комплекс Хофбург - це грандіозний архітектурний ансамбль, що об'єднує 19 палаців і 18 будівель, зведених у різні епохи та витриманих у різних архітектурних стилях: готика, ренесанс, бароко, ампір. Загалом тут 2600 залів і кімнат. Золота зала, яка служила місцем коронації імператорів. Апартаменти Єлизавети, де вона проводила свої дні, вражають своєю елегантністю та розкішшю. Імператорські покої Франца Йосифа та Сісі, Штальплатц – старовинні конюшні, який тепер є домуванням імператорських лошат. Імператорський Хофбург – це подорож у часі, яка залишить незабутні враження та допоможе вам відчути дух величі імперії.

Розміщення в готелі. 
Вільний час або екскурсія

Автобусна екскурсія "Нічний Відень"
Стоимость посещения
Дети: 35 €
Взрослые: 35 €

Під час екскурсії "Нічний Відень" ви зможете оцінити всю красу нічного міста. Помилуватися розкішними будівлями австрійської столиці, підсвіченими неоновими ліхтарями.

7 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд до Праги

Оглядова екскурсія історичним центром Праги

Під час екскурсії на вас чекають:  Празький град, Градчанська площа, Собор Св. Віта, Королівський палац, Мала Країна, Карлів міст, Староміська площа, башта Ратуші, Вацлавська площа та інше. Старе місто (Stare Mesto) у Празі було і залишається одним із найпопулярніших і найцікавіших місць для екскурсій і відвідувань. Центром Старого Міста є Староміська площа - одна з найкрасивіших у Європі. На місці міських воріт у Старому Місті зараз розташована Порохова Вежа, виконана в пізньоготичному стилі в 1475-1500 роках. Пройдемося Целетною вулицею, яка йде від Порохової вежі в бік Празького Граду і повторимо шлях, який проходили богемські королі під час своєї коронації. У наші дні ця вулиця віддана цілком для піших прогулянок городян і туристів і насичена дуже цікавими місцями і закладами.

Вільний час або екскурсія

Прогулянка на кораблику річкою Влтава
Стоимость посещения
Другие условия: за додаткову плату

Ласкаво просимо на захоплюючу прогулянку на кораблику річкою Влтава! Ця унікальна подорож розпочинається в самому серці казкового міста Прага, де історія переплітається з сучасністю, а архітектурні шедеври оживають перед вами. Під час вашої подорожі ви маєте можливість насолодитися величезною кількістю історичних пам'яток, які простягаються вздовж берегів річки. Ви побачите старовинні мости, які з'єднують обидві частини міста, величезні культурні пам'ятки, такі як Празький замок, Собор Святого Віта та неймовірні краєвиди на величезний архітектурний ансамбль.

Розміщення в готелі

8 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Сніданок.
Вільний день або екскурсія

Оглядова екскурсія Дрезденом
Стоимость посещения
Дети: 65 €
Взрослые: 65 €

Дрезден - одне з найкрасивіших міст Німеччини, яке до закінчення Другої Світової Війни називали не інакше, як "Флоренція на Ельбі". Дрезден - це перлина Саксонії та одне з найвражаючіших історичних міст Європи! Прогулянка міськими вулицями, Палац-резиденція - колиска саксонських монархів, кам'яна барокова лаштунка Цвінгер з приголомшливою картинною галереєю і багато іншого можна побачити під час оглядової екскурсії Дрезденом. Приготуйтеся до захоплюючого подорожжя в часі, де величні архітектурні шедеври, культурна спадщина та неповторний колорит зливаються в одне незабутнє враження.

Дрезденська галерея
Стоимость посещения
Дети: 28 €
Взрослые: 28 €
Другие условия: Додатково - вхідний квиток

Дрезденська галерея – одна з найвизначніших художніх колекцій у світі, розташована в історичному серці Дрездена. Це місце, де культурна спадщина зустрічається з витонченим мистецтвом, ідеально підходить для шанувальників живопису та скульптури. Почнемо з архітектурного шедевру. Сама будівля галереї – це вражаючий зразок історичної архітектури, який прикрашає вулиці міста. Вона переповнена елегантністю та величчю, а її фасад вражає урочистістю. Потрапивши всередину, ви опиняєтеся в світі мистецтва та краси. Дрезденська галерея славиться своєю колекцією картин від епохи Відродження до сучасності. Ви побачите твори таких великих майстрів, як Рафаель, Тіціан, Рембрандт, та інші. Живопис вражає барвистістю та деталізацією, а величезні зали галереї створюють атмосферу захоплення та величі. Окрім живопису, в галереї представлена колекція скульптур, різноманітних декоративних мистецьких предметів та античних реліквій. Дрезденська галерея - не просто місце для огляду мистецьких шедеврів, але і вікно в історію та культуру.

9 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Сніданок.
Вільний день або екскурсія

Середньовічні замки Карлштейн і Конопіште
Стоимость посещения
Дети: 50 €
Взрослые: 50 €
Другие условия: Додатково - вхідні квитки

На нас чекає незабутня подорож до середньовічних замків Чехії. Готичний замок Карлштейн є одним із найкрасивіших і найвідвідуваніших замків країни. Він був побудований чеським королем Карлом IV 1365 року для зберігання королівських регалій і святих реліквій. Замок Конопіште був побудований за образом і подобою французьких замків у XIII столітті. Він примітний тим, що наприкінці XIX століття належав спадкоємцю Австро-угорського престолу Францу Фердинанду д`Есте. Конопіште - красивий і величний замок поблизу міста Бенешов, оточений парком з оранжереєю і розарієм. Розкішна споруда домінує над місцевістю.

10 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд до Інсбурга

Екскурсія Зальцбургом
Стоимость посещения
Экскурсия для группы до 25 чел.: 25 €

Зальцбург - це старовинне місто, яке дивує своїми вузькими вуличками і мальовничою природою, декоративними фасадами будівель і великою кількістю пам'яток. Це місто, де кожна вулиця, кожен будинок і кожна мить наповнені мистецтвом, історією і атмосферою неперевершеної краси. Старе Місто Зальцбурга внесено до списку світової спадщини ЮНЕСКО. Вулички, замасковані в середньовічній архітектурі, приведуть вас до Мірабелевого саду, де ви зможете насолодитися відмінним краєвидом на місто та гори, що оточують його. Зальцбург – це місто, що заворожує своєю неповторною аурою, і кожна зупинка екскурсії принесе вам неймовірні враження та відчуття неповторності цього місця.

 

Розміщення в готелі в Інзбурзі.
Вільний час

11 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд до Венеції

Оглядова екскурсія Венецією

Венеція - це унікальне місто на півночі Італії, збудоване на 118 островах в Лагуні Венеціянської затоки Адриатичного моря. Місто відоме своїми каналами, гондолами, палацами та музеями, і є одним з найбільш популярних туристичних місць у світі. Під час оглядової екскурсії Венецією ви зможете побачити такі визначні місця, як:

 • Майдан Святого Марка - найбільший майдан Венеції, домінують на якому башта камбанаріо і кафедральний собор Святого Марка.
 • Палац Дожів - палац, де раніше резидували Дожі - глави Венеційської республіки.
 • Понте-Веккіо - найстаріший міст в Венеції, який з'єднує дві частини міста через канал Гранде.
 • Академія - музей мистецтва, який містить велику колекцію венеціанських картин різних епох, включаючи твори Тіциана та Тінторетто.

Крім того, ви зможете відвідати майстерню з виготовлення скла та поспостерігати за роботою майстра-склодува, а також придбати справжнє венеціанське скло. Ну і, звичайно ж, не забувайте про гондоли - екзотичний вид транспорту Венеції, прокатившись на яких ви неодмінно поринете в далеке минуле Венеціанської Республіки. Венеція - це місто, яке варто відвідати, щоб насолодитися атмосферою італійської культури, красою каналів та мистецтвом.

Собор Святого Марка
Стоимость посещения
Дети: 16 €
Взрослые: 16 €

Собор Святого Марка (Basilica di San Marco) - це одна з найбільш відомих визначних пам'яток у Венеції. Він знаходиться на майдані Святого Марка та є символом міста. Під час екскурсії в Собор Святого Марка вас вразять дивовижний фасад собору, на якому розміщені різні скульптури та мозаїки та його інтер'єр, де ви зможете побачити величезні куполи, статуї, мозаїки та фрески. Особлива увага приділяється Палацу капітанів, де зберігаються цінні артефакти, такі як Кірхеровий глобус та дивовижний триптих П'єтра Ломбардо. З Тераси собору відкривається вражаючий вид на майдан та місто Венеція. Особливо вражаючі внутрішні мозаїки та фрески собору, які прикрашені золотом та іншими дорогими матеріалами. Екскурсія в Собор Святого Марка є відмінною можливістю дізнатися більше про історію та культуру Венеції та насолодитися її визначними пам'ятками.

Острів Святого Лазаря
Стоимость посещения
Дети: 43 €
Взрослые: 43 €

Острів Святого Лазаря - це чудове місце для екскурсії у Венеції, яке знаходиться на південному заході від головного острова. Цей острів має багату історію та культурну спадщину, що робить його привабливим для відвідувачів. Острів Святого Лазаря відомий своїми музеями та художніми галереями. Один з найбільш відомих музеїв на острові - Музей Сучасного Мистецтва, який має велику колекцію сучасного мистецтва та проводить часті тимчасові виставки. Крім того, на острові розташовані Національний музей кераміки та Галерея мистецтва Гука. Також на острові можна знайти численні пляжі, де можна відпочити та насолоджуватися прекрасним видом на Венецію. Один з найбільш популярних пляжів на острові - пляж Вапоретто, який можна легко дістатися на вапоретто (водному транспорті).

Вільний час.
Переїзд до Мілану. Розміщення в готелі

12 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю.
Трансфер в аеропорт

Выберите тур
Цены могут отличаться! Перед бронированием уточняйте у менеджера!
Що входить у вартість
 • Авіапереліт
 • Груповий трансфер аеропорт-готель-аеропорт (під всі рейси аеропорт Мальпенса)
 • Транспортне обслуговування згідно програми туру
 • Екскурсійне обслуговування згідно програми туру (Мілан, Любляна, Будапешт, Відень, Прага, Венеція)
 • Проживання у готелях 3*
 • Сніданки
 • Ручна поклажа розміром до 40×20×25 см
Дополнительно оплачивается
 • Факультативні екскурсії 
 • Вхідні квитки в рекомендовані об'єкти
 • 1 місце багажу 20 кг (ціна уточнюйте у менеджерів)
 • Туристична страховка на період туру
 • Навушники на протязі всієї програми
 • Місце в 1 ряді автобуса
 • Місця в 2 ряді автобуса
 • Місця в 3 ряді автобуса
 • Мсця в решті рядів автобуса
 • Доплата за одномісне розміщення
 • Усі тур. збори
 • Трансфер з/до аеропорта Мілан Бергамо