Авіатури закордон
Авіатури закордон
Індивідуальні
Спецпредложение
для туристів з України
з Австрії
з Німеччини
з Польщі

ОГО! Гранд Ісландія!

Цена от
3034 €
Тип тура
Авіа
Выезд из
Варшава
Відень
Берлін
Мюнхен
Франкфурт-на-Майні
Продолжительность тура
9 дней
8 ночей
Дата тура
03.08.2024
Программа тура
Стоимость
1 ДЕНЬ

Виліт з обраного міста

Приліт в аеропорт Кефлавік. Зустріч з гідом в аеропорту.
Ритуал посвячення у вікінги. Трансфер і розміщення в готелі

2 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Сніданок.
На вас чекає подорож до Національного парку Снайфетльсйокутль

Снайфедльсйокудль

Льодовик Снайфедльсйекюдль є головним туристичним магнітом півострова. Це місце являє собою діючий вулкан і величезний льодовик висотою 1446 метрів, який вважається одним з семи найбільших енергетичних центрів на Землі. Місцеві жителі переконують, що льодовик володіє таємничою силою, до того ж, він ще є і місцем дії знаменитого роману Жюля Верна «Подорож до центру Землі». У ясні дні його можливо легко побачити з Рейк'явіка, настільки він великий.

Гора Кіркьюфетль і водоспад

Гора-церква, отримала назву, завдяки свіоїй формі, яка схожа на купол церкви. Ідеальні пропорції зробили її найфотогенічнішою горою в Ісландії. А в більшості випадків, фотографи намагаються захопити в об'єктив фотоапарата і невеликий водоспад Кіркьюфелл, і саму красуню.

Селище Гетльнар

Постійне населення в цьому селі менше десяти жителів, дивовижно усвідомлювати, що це сонне прибережне село колись було одним із найбільших рибальських міст півострова Снайфеллснес. Залишки рибальських сараїв, побудованих поселенцями Хелнара в 11 столітті, свідчать про те, що це місто не змінилося з тих пір.

Риболовецьке містечко Арнарстапі

Невелике рибальське містечко Арнарстапі в старі часи було жвавим портом і торговим центром, обслуговуючим Західне узбережжя. Сьогодні воно, як і раніше, в літні місяці є досить завантаженою гаванню, яка обслуговує приватні невеликі рибальські та круїзні судна. Біля містечка є стежка вздовж скелястого берега, на її початку вас зустріне кам'яний велетень Бардур – напівтроль-напівлюдина. Минувши його, вона поведе до незвичайної скелі Гатклеттур, що перекладається як "скеля з дірою в ній".

Уламки затонулого корабля в Дюпалонссандурі

Це неспокійна затока з темними скелями і чорним піском на півострові Снайфелльснес. Тут колись було квітуче рибальське село, коли півострів був одним з активних торгових постів. Блискуча галька пляжу, привертає увагу колекціонерів камінчиків, але вони захищені законом і їх не потрібно виносити з пляжу. У 1948 році англійський траулер Epine GY 7 з Грімсбі зазнав аварії біля цього берега. Залишки іржавого заліза від корабля розкидані на березі і охороняються, як пам'ятник загиблим. Ми зробимо зупинку біля маяка із романтичним пейзажем, а також біля найвідомтшої чорної церкви Ісландії.

Пляж з тюленями Ytri Tunga

У це місце потрібно обов'язково завернути з дороги з двох причин: по-перше, тут, на відміну від більшості пляжів Ісландії, світлий золотистий пісок, а не чорний, що велика рідкість, а по-друге, в цьому місці живе велика колонія тюленів. Вони граються і полюють в затоці, а також цілими сім'ями відпочивають на теплих скелях.

3 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Сніданок. 
На нас очікує переїзд на північ. Вже сама дорога буде пригодою. Проїдемо і через мальовничі гори, і через лавову пустелю, де ніхто не живе і практично нічого не росте.

Скеля Хвітсеркур

Унікальна скеля Хвітсеркур – також відома як Троль Північно-Західної Ісландії. Це базальтова скеля заввишки 15 м, яка височіє над затокою Хунафлой. Скеля є місцем для гніздування чайок, бакланів і фулмарів, що створює враження, що вона постійно рухається, це ще більше підтверджує ідею, що Хвітсеркур певним чином живий. Ісландська легенда свідчить, що скеля була тролем, який жив в регіоні Страндір і хотів зірвати дзвони в монастирі Шінейраклаустур. Ісландські тролі не є християнами і не люблять звук і вигляд церковних дзвонів. На щастя, троль забув відступити до того, як сонце зійшло і перетворився в камінь. Хоча з основного ракурсу скеля більш схожа на доісторичного мамонта, який п'є воду.

Прогулянка по Акурейрі

Місто Акурейрі розташоване на найдовшому фіорді Ісландії - Ейьяфьордур, в якому цілий рік можливо спостерігати за дельфінами, морськими свинями, тюленями. Іноді можна побачити косаток, синіх китів і фінвалів – ці вже тут не часті гості. Ми спробуємо традиційне і дуже смачне морозиво, прогуляємося біля пристані круїзних лайнерів, можназазирнути в ботанічний сад. На кожному кроці нам траплятимуться «сюрпризи» – від сердечок на світлофорах до одягнутих у в'язані светри смітничків. Помічаємо і насолоджуємося милими деталями.

4 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Сніданок

Китове сафарі з риболовлею

Ми направимося в маленьке рибальське село Хауганес, звідки вирушимо в тур на кораблику Ейяфьордюром – найдовшим фйордом Ісландії. Це місце вважається одним із найкращих для спостереження за... китами! Китів можна побачити у будь-яку пору року, але пік сезону – із червня по серпень. Крім китів, тут також водяться косатки, морські свині, дельфіни. Тож будьте уважні – всі вони ховаються десь неподалік! На зворотному шляху бажаючі зможуть порибалити у водах фіорду (тривалість 3-4 години).

Гарячі ванни

Після океанічної прогулянки у вас буде можливість розслабитися у гарячих ваннах на берегу заливу, що через море впадає в Північно-Льодовитий океан. Це купання ви не забудете ніколи. Бажаючі можуть зануритися у холодні води.

5 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Сніданок.
Ми вирушаємо до Діамантового кільця Ісландії

Водоспад Деттіфосс

Його чути набагато раніше, перш ніж він постає перед очима. І не дивно - це найбільший водоспад Європи з точки зору середнього об'єму води, який скидає водоспад в секунду, при його висоті в 45 м. і ширині в 100 м. Річкова вода майже завжди темна від мінеральних покладів, а під час паводків, річка і три її водоспади часто стають, практично, чорними від вулканічних мінералів.

Водоспад Ґодафосс

Годафосс, "Водоспад богів", є одним з найбільш знакових природних скарбів Ісландії, розташованим у північно-східному регіоні країни. Він є невід'ємною частиною Ск'яльфандафльот, четвертої за величиною річки Ісландії. Годафосс каскадами протікає по вигнутому краю, охоплюючи приблизно 30 метрів в ширину і стрімко падаючи на 12 метрів вниз.

Геотермальна зона Кверір

Через високу кислотність, викликану геотермальними процесами сусіднього вулкану Крапла, в долині Наумаскард мало рослинності. Але вона несподівано барвиста: поклади мінералів в грязьових полях і скелях пофарбували долину в яскраві кольори веселки. В самій геотермальній зоні Хверір є безліч паруючих мінеральних утворень і киплячих грязьових котлів, оточених кристалами сірки різних кольорів.

Озеро Міватн

Геотермальні грязьові і сірчані джерела, вулканічні кратери, як на місяці, новостворені поля лави і трав'янисте мілководдя, що кишить водоплавними птахами - це все тендітна природа і приголомшливі місця дивовижного регіону озера Міватн, одного з найбільш геологічно активних в країні. Псевдократери озера утворилися внаслідок виверження вулканів, коли лава заливала заболочені землі. А холодна вода, зустрічаючись з киплячою лавою, викликала вибухи, які ліпили із землі ці приголомшливі форми.

При наявності вільного часу

Каньйон Студлагіл

Каньйон із найбільшою кількістю базальтових колон в Ісландії і приголомшливої блакиті льодовиковою рікою. Він був створений, коли ця сама, колись дуже потужна, льодовикова річка пробивала собі шлях із високогір'я на північ країни. Із введенням в експлуатацію прилеглої гідроелектростанції, місцевий ландшафт різко змінився. Коли потоки ріки заспокоїлися і рівень води знизився, перед взором постав приголомшливо красивий каньйон.

6 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Водоспад Хенгіфосс

Річка Хенгіфосса, падаючи з базальтового обриву висотою 128 м., утворює третій за висотою водоспад країни. Падаючий потік води оточений шарами базальтових відкладень, між якими лежать тонкі шари яскравої червоної глини - справжній витвір природнього мистецтва! Далі вниз по річці знаходиться ще один, менший за розміром водоспад Літланесфосс, який зустрічається на шляху до головного водоспаду. А річка, врешті-решт, впадає в знамените озеро Лагарфльйоут, де мешкає міфологічний змій (50 хвилин в один бік).

Пляж Фаускасандур

Пляж Фаускасандур відомий своїм чорним піском і величезним монолітом, що стоїть окремо. Вражаючий контраст між білою піною хвиль і чорним піском робить Fauskasandur особливим місцем.

Пляж з чорним піском Стокснес

Вестрахорн на півострові Стоккснес є однією з найкрасивіших гір країни: вершини, що сягають до 454 метрів, круті скелі і пляжі з чорним піском навколо. Півострів Стоккснес також має цікаву історію. У ХІХ ст. тут знаходилось одне з перших поселень Ісландії. Це також було важливим місцем розташування британської армії під час Другої світової війни. Також завітаємо у вікінгське містечко, що було створено для декорацій фільму про вікінгів. Це поселення занурить нас у міфічну атмосферу.

Ночівля у Hofn – ісландській столиці лобстерів. Скуштуємо їх у ресторані, або навіть у складі відомих хот-догів.

7 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Льодовикова лагуна Йокюльсарлон

Льодовикова лагуна Йокулсарлон - природне диво нашого світу, що утворилося внаслідок постійного танення льодовика. Озеро росло з різною швидкістю через танення льодовиків. Зараз воно знаходиться на відстані 1,5 кілометрів від краю океану і займає площу близько 18 км2. Нещодавно воно стало найглибшим озером в Ісландії - понад 248 метрів, оскільки відступ льодовика розширив його межі. Льодовикова лагуна є частиною Національного парку Ватнайокюдль.

Екскурсія на лодці-амфібії до айсбергів
Стоимость посещения
Другие условия: за додаткову плату, попереднє бронювання

На вас чекає екскурсія на лодці-амфібії (човен із колесами) до айсбергів (тривалість 35 хвилин)

Діамантовий пляж

Діамантовий пляж - це пляж з чорним піском, розташований одразу за мостом від льодовикової лагуни Йокульсарлон. Шматки льоду - це залишки великих айсбергів з лагуни. Лід дійсно виблискує на сонці, як діаманти. Крижані брили добре виділяються на фоні чорного піску. Якщо пощастить, вим можуть трапитись дійсно великі шматки, а також чимало менших. Ви можете прогулятися навколо них і зробити кілька чудових фотографій. Приготуйтеся бути враженими найпопулярнішим пляжем Ісландії!

Каньйон Ф'ядрарглйуфур

Каньйон був створений силами природи близько 9 тисяч років тому, коли в кінці льодовикового періоду тала вода пробивала собі шлях крізь ущелини. Найбільша його глибина в деяких місцях сягає до 100 метрів. Краї стрімких скель по обидва боки річки здаються одним великим пазлом, ніби одного разу потужна сила природи їх роз'єднала, заливши прірву спокійною річкою Ф'ядра. Саме тут Джастін Бібер зняв кліп на пісню I'll show You"

А на прикінці зробимо зупинку біля поля моху. Він захищений законом і по ньому не можна ходити, але ісландці зробили спеціальні оглядові майданчики, щоб оглядати згори великі мохові поля.

8 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Чорний пляж Рейнісф'яра

Коли вулканічна лава вимивається потужними язиками океанічних хвиль, утворюється абсолютно чорний пісок. Саме з такого чорного базальтового піску складається півтора кілометрова смуга пляжу Рейнісфіяра. Додайте до цього шестигранні базальтові колони ("пальці троля"), ніби виточені ельфами, грот і скелі Рейнісдрагар, що виринають з води, і отримаєте справді магічне місце. Чарівне місце, де час наче застигає! Сюди хочеться повертатися знову і знову! Рейнісдрангар настільки зачаровує, що він був показаний у 7 сезоні серіалу "Гра престолів"; ви можете побачити його в кількох сценах, знятих у "На північ від Стіни".

Водоспад Сельяландсфосс

Сельяландсфосс - один із найгарніших водоспадів Ісландії. Він каскадом спадає з крутих скель, що дає можливість прогулятися за водоспадом. Звідти відкривається вражаючий вид на сам водоспад і околиці. Водоспад живиться талими водами зі знаменитого льодовикового вулкана Ейяфьядлайокудль. Цей потужний водоспад каскадом спадає на красиву галявину. Головним магнітом водоспада є стежка, що пролягає за водяною завісою. Звідти відкривається справді унікальний вид на водоспад (можливо за гарної погоди).

Водоспад Скоуґафосс

Талі води льодовика Ейяфьядлайекюдль (де розташований і однойменний вулкан) дають початок річці, яка дбайливо несе льодовикові води десятки кілометрів, а наближаючись до океану, скидає їх зі схилу вниз широкою стіною водних мас найвищого водоспаду в Ісландії. Вода розсіюється на мільйони дрібних бризок і крапель, утворюючи в ясну погоду веселку, іноді, навіть подвійну. Біля водоспаду є стежка наверх, до оглядового майданчику, звідки відкривається зачаровуючий вид.

Дорогою милуємося краєвидами на вулкани Ейяфьядляйокудль та Катла. Один із них поставив Ісландію на туристичну мапу світу, а інший досі активнийта може вивергатись найближчі роки

Прогулянка Рейкʼявіком

На нас чекає прогулянка найпівнічнішою столицкею світу, де ви побачите відому за численними фотографіями церкву Хатльгрімскіркья - найвища будівля Рейкʼявіка, пройдемося по вулиці з веселкою і, звичайно, подихаємо морським повітрям на набережній.

Геотермальний СПА-комплекс "Блакитна лагуна"
Стоимость посещения
Другие условия: за додаткову плату

Ісландія може побалувати свого туриста, не тільки красою природи, але і її цілющою силою. Щоб її відчути, пропонуємо відвідати Блакитну Лагуну - унікальне геотермальне джерело посеред чорного лавового поля, яке відоме не тільки молочно-блакитними мінеральними водами, але і СПА процедурами. National Geographic оцінив його, як одне з 25 чудес світу. Пориньте в тепло в геотермальній лагуні на березі Північного Атлантичного океану. Відчуйте розслаблення, милуючись кольоровим заходом сонця. Та отримайте задоволення під час унікального SPA-ритуалу з семи кроків.

9 ДЕНЬ

Трансфер в аеропорт

Выберите тур
Цены могут отличаться! Перед бронированием уточняйте у менеджера!
Що входить у вартість
 • Авіапереліт
 • Зустріч в аеропорту представником компанії
 • Транспортне обслуговування згідно програми туру
 • Екскурсійне обслуговування згідно програми туру
 • Проживання у готелях 3* та у котеджах (оснащені кухнею) на природі із барбекю і/або джакузі
 • Сніданки на базі готелей
 • Ручна поклажа розміром до 40×20×25 см
Дополнительно оплачивается
 • Факультативні екскурсії 
 • Вхідні квитки в рекомендовані об'єкти
 • 1 місце багажу 20 кг (ціна уточнюйте у менеджерів)
 • Туристична страховка на період туру
 • Харчування (окрім сніданків у готелях, де вони включені)
 • Тур. збори