Тури для школярів
Тури для школярів
Спецпропозиція

Незабутній Стамбул

Ціна від
215 $
Тип туру
Авіа
Виїзд з
Київ
Запоріжжя
Маршрут
Стамбул
Тривалість туру
4 дня
3 ночі
Про подорож
Програма туру
Вартість

Плануєте подорож? Перевірте умови в'їзду.

Навіть якщо ви повернулися з подорожі навколо світу і вирішили, що бачили все, це не так, коли в маршруті не було Стамбулу! Запрошуємо вас до міста, в якому зустрічаються Азія з Європою, міста історії, східних солодощів, колориту і, звісно, котиків.

Ми вирішили разом з вами махнути до Босфорської протоки, Голубої мечеті і Ая-Софії!

Маршрут подорожей, екскурсій і розваг побудували так, аби ви змогли побачити максимум за той час, що мине у старовинному, загадковому, незабутньому Стамбулі!

1 ДЕНЬ

Виліт в Стамбул з Києва / Запоріжжя

Прибуття в Стамбул. Трансфер в готель. Вільний час.

ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Екскурсія "У слід за історією"

Під час екскурсії ви побачите майдан Султанахмет (Ахмедіє, Іподром) - головну площу Стамбулу, розташовану в історичному центрі міста в мікрорайоні Султанахмет району Фатіх. Вона складається з двох частин: площі між Айя-Софією і Блакитною мечеттю і безпосередньо площі Іподрому (At Meydanı), на якій до нашого часу збереглися колони і обеліски, встановлені в візантійський період.

Саме тут знаходитиься Німецький фонтан Вільгельма ІІ (Alman Çeşmesi) - подарунок німецького кайзера Вільгельма II, який відвідав Стамбул в 1898. Фонтан зробили в Німеччині і в розібраному вигляді привезли і встановили на площі Іподром у 1900 році. Фонтан виконаний у неовізантійському стилі у вигляді восьмикутника і прикрашений зсередини золотими мозаїками. На внутрішній стороні купола, підтримуваного колонами, можна побачити монограму султана Абдул-Хаміда II та ініціали кайзера Вільгельма II.

Блакитна мечеть (зовнішній огляд)- одна з найвідоміших визначних пам'яток Стамбула, розташована в самому центрі старого міста. Це одна з найбільших і одна з найгарніших мечетей Стамбула. Мечеть нараховує шість мінаретів: чотири, як зазвичай, по боках, а два трохи менш високих — на зовнішніх кутах. Вона вважається одним з найвидатніших шедеврів ісламської та світової архітектури та є символом міста.

Софійський собор або Ая-Софія (Ayasofya) в Константинополі - мечеть, одна з найвеличніших архітектурних пам'яток візантійської архітектури, що збереглися донині; символ "золотої доби" Візантійської імперії та один із символів сучасного Стамбула. Вона була збудована 537 року поруч із Великим імператорським палацом як християнський собор святої Софії. Після завоювання Константинополя османами 1453 року була перетворена на мечеть. Софійський собор в Константинополі донині вражає відвідувачів розмірами та величчю.

Палац Топкапи (Topkapı - "гарматні ворота»") - головний палац Османської імперії до середини XIX століття. Його площа становить більш ніж 700 тис. м²., він оточений стіною завдовжки 1400 м. Нині палац Топкапи є одним з найвідоміших музеїв світу. Число експонатів, виставлених для загального огляду, досягає 65 000 одиниць - це лише десята частина колекції музею Топкапи (вхідні квитки за додаткову плату).

Хаммам Хюррем Султан (зовнішній огляд) - будова, історія якого налічує близько 450 років. За легендою, хаммам був збудований після скоєння замаху на життя Хюррем Султан. Ця споруда відкрила нову еру в архітектурі турецької лазні і стала першою будівлею, де жіночі та чоловічі відділення знаходилися на одній території.

ФАКУЛЬТАТИВНЕ ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Екскурсія "Стамбул: від історії до сучасності"
Вартість відвідування
Діти: 55 $
Дорослі: 55 $

Під час екскурсії Ви відвідаєте Музей "Панорама 1453" - один з найкращих високотехнологічних музеїв подібного типу в Європі. Він розповідає про штурм захисних споруд Константинополя військовими загонами султана Мехмеда ІІ. Він розташований у долині струмка Лікос, який пересох уже довгий час тому. Поруч розташовані ворота св. Романа, поряд із якими навесні 1453 року армія султана Мехмеда II змогла дістатися до тих, хто оборонявся, і повністю зруйнувати Візантійську імперію. З цього моменту розпочалася історія Османської імперії під проводом султана Мехмеда II – Фатіха ("Завойовника"). Ви зможете не тільки спостерігати сцени завоювання Константинополя, але й відчути себе їх учасником. Яскравий відеоряд і оригінальні звукові ефекти нададуть відчуття віртуальної присутності, що викликають велуку кількість незабутніх емоцій.

На Вас чекає прогулянка парком Мініатюрк, що є унікальним музеєм, який дозволяє всього за кілька годин побачити більшість визначних пам'яток Туреччини. Його часто називають маленькою моделлю великої країни, і не дарма: у зменшеному розмірі на території парку представлені найцінніші пам'ятки. Мініатюрк - музей, де кожен бажаючий може побачити багату спадщину цивілізацій, що колись процвітали на території нинішньої держави. Парк розташований на березі затоки Халіч, яку європейці називають Золотий Ріг. Музей включає 135 макетів - мініатюрних копій турецьких історичних пам'яток (62 об'єкти Стамбула, 60 — Анатолії, 13 — відомі пам'ятки та архітектурні об'єкти періоду Османської імперії, створені за межами сучасної Туреччини). Колекція виконана із вологостійких матеріалів у масштабі 1:25. Уся територія парку Мініатюрк поділена на 3 рівноправні зони. Частина макетів копіюють споруди, що існують досі, інші експонати — копії будівель, які давно стерті з лиця землі.

А також Ви побачите сучасний Стамбул з висоти пташиного польоту, відвідавши Хмарочос Sapphire з незабутнім Skyride 4D. Хмарочос Сапфір (Istanbul Sapphire) - до 2016 року був одним з найвищих будівель у Стамбулі та Туреччині. Загальна висота із шпилем – 261 метр. Будівля йде на 10 поверхів під землю і має 56 ярусів над землею. Тут знаходяться торгівельний центр, елітні квартири, кафе та ресторани, але найцікавіше - оглядовий майданчик, звідки відкриваються чудові оглядові види на Стамбул. Незвичайна оглядова скляна тераса округлої форми розташовується майже на вершині башти Сапфір (236 метрів - 55 поверх). Коли потрапляєш у засклений простір із оглядом у 360⁰, просто захоплює дух від неймовірних краєвидів Стамбула. З північної частини майданчика на вас чекають види Босфору, зі східної – величного мосту Мехмеда Фатіха довжиною близько 1,5 км (ця переправа сполучає європейський та східний береги міста). 

Skyride 4D - це захоплюючий фільм-симуляція польоту на гелікоптері, що стартує з оглядового майданчика хмарочоса Сапфір і пролітає над основними пам'ятками Стамбула, такими як Собор Святої Софії, Палац Топкапи, Дівоча вежа, Цистерна Базиліка та інші.

Вартість включає: трансфер, вхідні квитки, послуги гіда.

Шоппінг центр + Океанаріум
Вартість відвідування
Діти: 30 $
Дорослі: 30 $

На Вас чекає пізнавальна екскурсія тематичним океанаріумом. Вона дозволить набагато ближче познайомитися з підводним світом, незвіданим до кінця і до цього дня. Акваріум поділений на 16 географічних зон, кожна з яких населена підводними жителями різних регіонів світу. Близько 1500 видів і 15000 морських і земних жителів живуть у цьому морському оазисі. Родзинка океанаріуму - величезний акваріум з акулами, скатами, тунцями і іншою великою живністю, куди можна зробити занурення в супроводі інструктора.
Тут знаходиться ще одне дивовижне місце - тропічний дощовий ліс, вірніше зал, де в точній копії відтворена його імітація. тропіках. Але не бійтеся промокнути, там на кожному кроці передбачені парасольки!

Завдяки вдалому розташуванню Океанаріуму у великому торговому центрі на набережній, Ви також зможете відвідати велику кількість магазинів, відпочити в кафе або ресторані.

Вартість включає: трансфери, вхідні квитки в Океанаріум, обід, послуги гіда.

Прогулянка Візитними картками Європейського Стамбулу
Вартість відвідування
Діти: 45 $
Дорослі: 45 $
Інші умови: Додатково: вхідні квитки на Галатську вежу

Під час прогулянки ви побачите і відвідаєте:

Гранд базар (Капали-Чарши, Золотий ринок) - один з найбільших критих ринків у світі. Всередині ринку розташовується 61 вулиця, 4400 крамниць, 2195 ательє, 18 фонтанів, 12 мечетей, 12 складів, одна школа, одна лазня, кілька кафе і пунктів обміну валюти, і навіть кладовище. Асортимент товарів Капали Чарші надзвичайно великий — ювелірні вироби та прикраси, антикваріат, шкіра, текстиль, килими, туристичні сувеніри, вироби з кераміки та дерева тощо.

Єгипетський базар (Mısır Çarşısı) - ринок, розташований в старій частині Стамбула, в районі Еміненю; другий за величиною ринок міста після Капали-Чарши. На його території знаходиться близько 80 крамниць, основний асортимент яких становлять солодощі, прянощі і лікувальні трави, спеції, делікатеси з сухофруктів і м'яса, молочні продукти. Отримав свою назву "Єгипетський базар", оскільки його було побудовано в 1660 році за наказом Турхан-султан з доходів від Османського еялету Єгипет. 

Майдан Еміненю (Eminönü Meydani) - один з яскравих і колоритних куточків міста. Розташована в центрі однойменного району, вона не має чітких меж, що іноді навіть призводить до певної плутанини. Зазвичай вважається, що з північного боку вона обмежена Галатским мостом, з південно-східноого - Єгипетським базаром і Новою мечеттю, із заходу - Мечеттю Рустема-паші, і частково омивається водами бухти Золотий Ріг. Саме тут розташована пристань, від якої відходять пороми в усі кінці міста.

Район Каракей - історичний район Стамбула, який приваблює туристів своїми численними вуличками і цікавими пам'ятками. Каракей - суперечливий район. З одного боку, це важлива промислова частина округу Бейоглу. Там знаходяться банки, підприємства, страхові фірми і найбільший порт міста. З іншого боку, Каракей - молодіжний квартал, де вечорами панують веселощі та радість. З району відкривається чудовий вид на бухту Золотий Ріг. Однією з визначних пам'яток району Каракей вважається кафе-кондитерська Гюллюоглу, якій більше 200 років. Тільки там можна скуштувати справжню турецьку пахлаву. А Рибний ринок здивує Вас різноманітністю найсвіжіших морепродуктів.

Галатську башту (Galata Kulesi) — середньовічна вежа в історичній частині Стамбула на високому пагорбі району Галата. Це одна з яскравих історико-архітектурних пам'яток міста, яку видно майже з усіх точок центральної частини міста. Башта, яка дійшла до нашого часу, побудована в 1348 - 1349 роках генуезцями, які захопили візантійські райони, як оборонне укріплення і мала назву "Башта Ісуса". Своє нинішнє ім'я башта отримала за часів Османської імперії. Висота вежі 61 метр, висота над рівнем моря — 140 метрів, внутрішній діаметр — 9 метрів, зовнішній — 16,45 метра, товщина стін — 3,75 метра. У верхній частині башти розташовані ресторан, нічний клуб, в якому проводять фольклорне турецьке шоу, та оглядовий майданчик. У башті діють два ліфти, які піднімають відвідувачів нагору (вхідні квитки додатково).

Прогулянка вулицею Істікляль - це пішохідна зона в серці міста. Якщо подивитися на вулицю зверху, то можна побачити, що вона має форму бумеранга. Місцеві жителі кажуть, що Істікляль була перенесена з вулиць Парижа чи Відня.

Площа Таксим - одна з найважливіших пам'яток Європейської частини Стамбула і саме "густонаселене" туристами і місцевими жителями місце міста. Таксим - місце, звідки починається легендарна вулиця Істікляль, де розташовані найкращі готелі і відомі ресторани міста, місце, де щодня проходять мільйони людей. У центрі площі знаходиться 12 метровий монумент "Республіка".

Вартість включає: трансфери, послуги гіда.

4 ДЕНЬ

10:00 вісилення з готелю. Вільний день. Трансфер в аеропорт Стамбула. 

Виліт до Києва / Запоріжжя 

ГРУПА (ЧОЛ) 10 + 1 10 + 2 15 + 1 15 + 2
4 дня / 3 ночі 220 $ 240 $ 215 $ 225 $
Ціни можуть змінюватись! Перед бронюванням уточняйте вартість у менеджера!
Що входить у вартість
  • Трансфер аеропорт-готель-аеропорт
  • Проживання в готелі в історичному центрі в районі Султанахмет
  • Екскурсійне обслуговування згідно програми туру
  • Сніданки (згідно кількості ночей в готелі)
  • Медична страховка
Додатково оплачується
  • Авіаквитки (орієнтовна вартість з Києва - від 160$; із Запоріжжя - від 135$)
  • Факультативні ексукрсії
  • Вхідні квитки
  • Додаткове харчування
  • Особисті витрати