Тури по Україні
Відпочинок на морі
Спецпропозиція
Популярний

А ми на морe! (Асканія Нова, Кам'яна могила + відпочинок на морі)

Ціна від
2750
грн
Тип туру
Автобусний
Маршрут
Мелітополь
Асканія-Нова
Тривалість туру
4 дня
3 ночі
Дата туру
Інші дати
22.08
Про подорож
Програма туру
Вартість

Ми зустрінемо кожного туриста на залізничному вокзалі м. Запоріжжя та о 8 годині вирушемо до унікального пам'ятника первісного мистецтва - Кам'яна Могила, одного з 7 природних чудес України! Далі ми продовжемо нашу подорож до Біосферного заповідника "Асканія-Нова" імені Фрідріха Едуардовича Фальц-Фейна. Асканія Нова - це найстаріший степовий резерват миру, і такаож одне з 7 природних чудес України, що входить в сотню найбільш відомих заповідних територій планети ...

km3-1
km2-1.jpg
askan

Ми також проведемо незабутній відпочинок на узбережжі Азовскького моря, де у Вас буде унікальна можливість відвідати справжній гейзер, та завітаємо в гості до зворушливих тварин в приватному зоопарку Пилишенко. Ми поверемось в Запоріжжя орієнтовно о 18 годині.

askan
chap
zoo

 

 

Екскурсійне обслуговування
Історико - культурний заповідник "Кам'яна Могила"

Десятки тисяч туристів прагнуть відвідати унікальний пам'ятник первісного мистецтва - Кам'яну Могилу, що розташована у заплаві річки Молочна, поблизу селища Мирне Мелітопольського району Запорізької області. На Кам’яній Могилі сконцентроване доісторичне скельне мистецтво, датування якого охоплює проміжок часу від палеоліту до середньовіччя. Комплекс петрогліфів, виявлених на пам’ятці, перевищує тисячу одиниць і відзначається різноманітністю образів і стилів їх виконання. Фактично кожна історична спільність, що мешкала у Північному Причорномор’ї, зафіксувала на плитах Кам’яної Могили власну ідеологію та мистецьку традицію.

Показати зображення
Біосферний заповідник "Асканія - Нова"

Біосферний заповідник "Асканія-Нова" ім. Фрідріха Едуардовича Фальц-Фейна - найстаріший степовий резерват миру, одне з 7 природних чудес Україна, що входить в сотню найбільш відомих заповідних територій планети ... До складу заповідника входять дендрологічний парк загальнодержавного значення і зоопарк, колекція тварин якого є національним надбанням України.

Показати зображення
Рекомендовані об'єкти
Екскурсія "Ретрофотосафарі"
Вартість відвідування
Діти: 150 грн
Дорослі: 150 грн

Екскурсія можлива за попереднім замовленням для осіб старше 7 років. Це екскурсія на автомобілі, яка продовжується біля 2 годин. Екскурсанти знайомляться з напіввільним утриманням диких тварин. Для їх утримання відведено 2320 гектарів. Ви зможете побачити сайгаків, бізонів, оленів, зебр, антилоп канна, муфлонів, страусів та багато інших тварин. 

Показати зображення
Гейзер в Геніческу
Вартість відвідування
Діти: 5 грн
Дорослі: 5 грн

Гейзер (гаряче або термальне джерело) - це розігріті до високої температури підземні води. Їх висока мінералізація і унікальний хімічний склад сприяють загальному оздоровленню, допомагають виліковувати хвороби. Гейзер м. Генічеськ насичений гідрокарбонатом, йодом, сульфатами та іншими корисними сполуками.

Показати зображення
Приватний зоопарк Пилишенко
Вартість відвідування
Діти: 50 грн
Дорослі: 100 грн
Це місце де пліч-о-пліч з людьми живуть дивовижні істоти – грізні і зворушливі, люті і водночас дуже лагідні та беззахисні леви. Ми почуємо історії про знаменитих мешканців зоопарку Самсона і Катю, подивимося на колишніх міністерських тигрів Чіпу і Чапу, почастуємо варенням і яблуками клишоногих ведмедиків Мішу, Машу, Коливана, Шпунтика і їх нову сусідку Симону. Зоопарк Пилишенко неможливо порівнювати зі звичайним зоопарком, тут панує атмосфера тепла, любові та турботи. Побувавши лише одного разу хочеться повертатися сюди знову і знову .
ГРУПА (ЧОЛ) 0 + 0
4 дня / 3 ночі 2750 грн
Ціни можуть змінюватись! Перед бронюванням уточняйте вартість у менеджера!
Що входить у вартість
  • Зустріч педставником фірми на залізничному вокзалі м. Запоріжжя
  • Транспортне обслуговування по маршруту
  • Екскурсія по історико культурному комплексу "Кам'яна Могила" та біосферному заповіднику "Асканія-Нова"
  • Проживання в пансіонаті на Арбацькій Стрілці (3 ночі, двомісні номери з усіма зручностями)
  • Харчування (3 сніданки)
  • Страховка
Додатково оплачується
  • Рекоменовані об'єкти та екскурсії
  • Додаткове харчування