Тури по Україні
Корпоративні

Релакс тур: рожеве озеро, солоне озеро, гейзер та відпочинок на морі

Ціна від
1400
грн
Тип туру
Автобусний
Маршрут
Генічеськ
Мелітополь
Тривалість туру
3 дня
2 ночі
Дата туру
Про подорож
Програма туру
Вартість

Запрошуємо вас у цікавий релакс тур узбережжям Азовського моря. Ви на власні очі побачите справжнє й неймовірне Рожеве озеро та його крайовиди. Матимете змогу відчути на собі цілющі властивості вод та грязі Солоного озера та чудотворну силу Гейзеру.

Також ми відвідаємо страусину ферму "Страус-Юг", де у вас буде можливість підзарядитися енергією у братів наших менших, поспілкуватися та погодувати дивовижних тварин і птахів, а також, при бажанні, придбати справжні страусині яйця та інші сувеніри.

lake
lake
lake

 

Програма туру
Рожеве озеро

Рожеве озеро - місце з неймовірними червоно-рожевими марсіанськими пейзажами, що знаходиться біля самого початку Арабатської стрілки у селі Приозерне. Також біля озера знаходяться залишки зруйнованого солезаводу.

Це солоне озеро лиманного походження, яке наповнюється водою з Сивашу, є найбільшим у Генічеському районі. Площа його поверхні 9.2 км². Солоність влітку досягає 22-26%. Раніше на озері видобували сіль, тому воно розділене дерев’яними стовпчикам на сектори — чеки, між ними вільно циркулює насичений соляний розчин (рапа), з якого осідає на дно сіль. Чим посушливіше літо, тим насиченіший колір озера, і навпаки, після сильних дощів яскравість озера зменшується. На дерев'яних стовпчиках виростають білі та рожеві химерні соляні друзи кристалів, та відламувати їх на сувеніри немає сенсу, вони дуже крихкі.

Фантастичний колір озеро має завдяки мікроводорості Dunaliella salina, що здатна жити у дуже солоній воді. Вона виробляє каротиноїди, які не лише надають воді червоно-рожевих відтінків, а й мають корисні властивості. Крім того, у воді міститься велика кількість мікроелементів. Тому сіль та рапа з озера вважаються лікувальними. Між чеками може бути багнюка (теж корисна), але ходити можливо (краще босоніж). За чеками під рожевою водою, густою, наче сироп (але зовсім іншого смаку), лежить товстий шар солі, там теж можна ходити, глибина не досягає навіть коліна, але будьте дуже обережні, під сіллю знаходиться мул, а соляна корка може подряпати шкіру.

Показати зображення
Солене озеро

На Арабатській Стрілці є декілька солоних озер, одне з них вже отримало назву в народі "Мертве" озеро. Майже як Мертве Море тільки в Україні і трошки поменше.

Концентрація солі в цьому озері на стільки велика, що люди, які не вміють плавати, з легкістю тримаються на поверхні озера. Всі ці чудеса природи відбуваються через солі, що сильно підвищують щільність води. Цікаве відчуття можна випробувати - коли лежиш у воді і не тонеш.

Після таких процедур люди отримують масу задоволення, також помічено що подряпини і рани, заживають швидше. Лікувальні властивості солоного озера пов'язано також зі збільшеним вмістом йоду.

Не дивуйтеся, якщо Ви побачите біля озер безліч людей обмазаних гряззю. Це лікувальна і дуже корисна грязь.

Рекомендовані об'єкти
Страусина ферма "Страус-Юг"
Вартість відвідування
Діти: 50 грн
Дорослі: 100 грн

Ферма займається виведенням великих птахів з 2002 року. За цей час тут встигли випробувати та обрати найсучасніші методи, ґрунтовані на технологіях і досвіді світових експертів. Екскурсія проводиться найцікавішими місцями, і повірте, подивитися є на що. Величезні загони, розташовані на декількох гектарах, приручені птахи, які не бояться людей. Вони точно знають, що відвідувачі принесли їм щось смачненьке і тому охоче підходять до огорожі.

Показати зображення
Гейзер в Геніческу
Вартість відвідування
Діти: 5 грн
Дорослі: 5 грн

Гейзер (гаряче або термальне джерело) - це розігріті до високої температури підземні води. Їх висока мінералізація і унікальний хімічний склад сприяють загальному оздоровленню, допомагають виліковувати хвороби. Гейзер м. Генічеськ насичений гідрокарбонатом, йодом, сульфатами та іншими корисними сполуками.

Показати зображення
ГРУПА  від 15 осіб від 30 осіб
3 дня / 2 ночі 1660 грн 1400 грн
Ціни можуть змінюватись! Перед бронюванням уточняйте вартість у менеджера!
Що входить у вартість
  • Транспортне обслуговування по маршруту
  • Проживання в пансіонаті на Арбацькій Стрілці (2 ночі, двомісні номери з усіма зручностями)
  • Страховка
Додатково оплачується
  • Рекоменовані об'єкти та екскурсії
  • Харчування