Тури по Україні
Тури по Україні
Корпоративні

Полтавські вечорниці

Ціна від
1710 грн
Тип туру
Автобусний
Виїзд з
Запоріжжя
Маршрут
Полтава
Великі Будища
Великі Сорочинці
Гоголево
Опішня
Тривалість туру
2 дня
1 ніч
Про подорож
Програма туру
Вартість

Полтавський вікенд розпочинається! Ми вирушемо у нашу подорож о 6 годині.

На нас чекає зворушлива Полтава та Музей українського весілля, де кожен бажаючий зможе проявити свій акторський талант. А у с. Великі Сорочинці ми запропонуємо Вам святкову вечерю на Хуторі Гоголя.

Другий день - не менш цікавий. Ми вирушемо до Національного музею-заповідника М.В.Гоголя, де кожен бажаючий може стати учасником театралізованої екскурсії "В гостях у Гоголя". Далі відвідаємо Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному та купито сувеніри на ринку гончарних виробів. 

Ми повернемось у Запоріжжя орієнтовно о 20:30 годині.  

1 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Оглядова екскурсія Полтавою
Під час екскурсії ви побачете Круглу площу, Монумент Слави, Хрестовоздвиженський монастир, Білу альтанку, Успенський собор, Сампсоніївську церкву та інше.
Музей українського весілля с. Великі Будища (до 50 осіб)
Вартість відвідування
Діти: 7 грн
Дорослі: 10 грн
Екскурсія для групи до 50 чол.: 600 грн

Селище Великі Будища стало всесвітньо відомим завдяки фільму "Соняшники", за участю Софі Лорен, який знімали саме тут. Також ви відвідаєте Музей українського весілля, де можна не тільки побачити стародавню весільну церемонію, а й самому стати учасником обряду.

Полтавські вечорниці з вечерею
Вартість відвідування
Діти: 200 грн
Дорослі: 350 грн

Ми відвідаємо святкову вечерю-вечорниці з захопливими танцями, сміхом, жартами й піснями. Та й голодними зі столу ніхто не встане: нас почастують смачними традиційними стравами української кухні: українським борщем з пампушками, печеням, варениками з картоплею та капустою... І це лише частина страв на святоковму столі, які доведеться скуштувати цього вечора. Ну і, авжеж, не обійдеться без українського сала під чарочку міцненького, цікавих історій та теплих побажаннь від гостей.

2 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Національний музей-заповідник М.В.Гоголя
Вартість відвідування
Діти: 40 грн
Дорослі: 60 грн

Національний музей-заповідник М.В.Гоголя дарує унікальну можливість побачити гоголівську садибу очима тих, хто там дійсно жив. Ви дізнаєтеся про найцікавіші сторінки життя генія світової літератури, розвієте найбільш поширені з численних міфів, почуєте зворушливі спогади "мами" Миколи Васильовича і відчуєте присутність самого письменника! Пориньте у цей світ, ставши учасником екскурсії з елементами театралізації "В гостях у Гоголя".

Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному (екскурсійний маршрут № 2)
Вартість відвідування
Діти: 50 грн
Дорослі: 90 грн
Екскурсія для групи до 18 чол.: 200 грн

Це один із найбільших спеціалізованих керамологічних музеїв світу, аналогів якому немає у Європі. Заснований 1986 року, Музей-заповідник нині володіє унікальною колекцією, що налічує понад 60 тисяч одиниць збереження. На екскурсійному маршруті № 2 запрошуємо насолодитися неперевершеними творами давньої й сучасної кераміки. Ви маєте можливість ознайомитися з найбільшою в Європі колекцією садово-паркової монументальної глиняної скульптури (понад 300 робіт), де можна побачити справжніх гігантів (вище 5 метрів). Авторами робіт є найкращі художники-керамісти України, близького й далекого зарубіжжя (Білорусі, Молдови, Росії, Грузії, Азербайджану, Казахстану, Польщі, Сербії, Хорватії, Туреччини, Іспанії, Бразилії, США). Вам сподобаються незвичайні мешканці КЕРАМленду – території, де можна зустріти жирафа, що їсть хмари, зграйку веселих каченят, мамонтеня й пса-лавку, вітродуйчика й здивованих риб.

Ринок гончарних виробів

На ринку гончарних виробів ви зможете придбати сувеніри та товари народного промислу з кераміки. 

ГРУПА (ЧОЛ) 15 + 1
2 дня / 1 ніч 1710 грн
Ціни можуть змінюватись! Перед бронюванням уточняйте вартість у менеджера!
Що входить у вартість
  • Автобусне обслуговування
  • Екскурсійне обсулговування згідно програми туру
  • Проживання в готелі-музеї "Хутір Гоголя"
  • Харчування (1 сніданок)
  • Супровід представником фірми
  • Страховка
Додатково оплачується
  • Вхідні квитки на рекомендовані об'єкти
  • Додаткове харчування