Тури по Україні
Індивідуальні
Спецпропозиція
Популярний

Закарпатський вояж

Ціна від
1295
грн
Тип туру
Автобусний
Маршрут
Мукачево
Берегово
Ужгород
Лумшори
Іза
Синевир
Пилипець
Тривалість туру
3 дня
2 ночі
Дата туру
Інші дати
26.06
27.06
03.07
10.07
17.07
24.07
31.07
07.08
14.08
21.08
28.08
Про подорож
Програма туру
Вартість

Карпати, замки, палаци, вина, все найкраще, що може запропонувати гостинне Закарпаття, чекає на Вас під час цього захоплюючого автобусного туру!

carpaty
ЕКСКУРСІНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Пішохідна екскурсія "Ужгород стародавній та сучасний"
Гуляючи старими вуличках, ви опинитеся в різних історичних епохах, відкриєте невідомі сторінки європейської історії і побачите дивовижне поєднання архітектури різних часів і стилів: вулиця Корзо, Хрестовоздвиженський греко-католицький собор, палац єпископів, хасидська синагога, липова алея, чеський квартал (квартал сакур).
РЕКОМЕНДОВАНІ ОБ'ЄКТИ
Замок Шенборнів
Вартість відвідування
Діти: 20 грн
Дорослі: 25 грн
Екскурсія для групи до 30 чол.: 200 грн
Замок Шенборнів – найказковіший замок України, романтична резиденція графів Шенборнів. Будівля палацу має своєрідну родзинку: він побудований за астрономічним принципом. Це означає, що кожен елемент будівлі не лише виконує свою практичну функцію, але має і символічне значення
Замок Паланок
Вартість відвідування
Діти: 30 грн
Дорослі: 50 грн
Екскурсія для групи до 25 чол.: 150 грн
Замок Паланок - один з п'яти найбільш потужних і укріплених замків Східної Європи. Не дарма найголовнішу реліквію Угорського королівства одного разу зберігали в самому надійному місці королівства - замку Паланок. Замок приховує багато й інших таємниць... Паланок – це дубовий частокіл, яким обнесено рів на замковій горі. За ним колись жили ковалі, теслярі та інші майстри, які працювали у фортеці. Від частоколу походить і назва замку.
Комплекс "Жайворонок"
Вартість відвідування
Інші умови: 220 грн. з ос. - 2,5 год + 20 грн. оренда шафки, за дод. плату
Термальні води басейнів оздоровчого комплексу "Жайворонок" відомі на всю Україну своїми лікувальними властивостями, тому що містять різноманітні мінерали та мікроелементи. Тут розміщений єдиний в Україні унікальний критий басейн з термальною водою. Вода, якою наповняються басейни комплексу, йде прямо зі свердловин глибиною 1200 м. Тобто, вона не піддається технічній або хімічній обробці та, завдяки цьому, гості мають можливість відчути на собі цілющу силу термальної води.
Дегустація вин
Вартість відвідування
Дорослі: 60 грн
На вас чекає дегустація найкращих марочних вин Закарпаття у стародавніх винних підвалах та дегустація вин приватних господарів Берегівського району (екскурсія без дегустації - 30 грн.).
Ужгородський замок
Вартість відвідування
Діти: 25 грн
Дорослі: 50 грн
Ужгородський замок розташований в центрі міста на Замковій горі. Це унікальний зразок укріплень бастіонного типу на закарпатських землях, шедевр романського архітектурного стилю. Споруди фортеці відносяться до XII – XIII ст. Ужгородський замок розташувався на високій горі вулканічного походження, що нависає над річкою Уж. Муроване укріплення було зведено у XIII ст. на місці давньоруського городища IX—XIII ст. Протягом XIII – першої половини XVI ст. замок неодноразово витримував облоги, руйнувався й відбудовувався. Найзначнішою була перебудова замку наприкінці XVI ст., виконана під керівництвом італійських майстрів на основі новітніх досягнень тогочасного фортифікаційного мистецтва. В цей час формується планування системи замкових укріплень, що дійшло до наших днів.
Купання в чанах з лікувальною водою
Вартість відвідування
Діти: 90 грн
Дорослі: 140 грн
В підніжжі найбільшої полонини українських Карпат полонини Руна знаходиться бальнеологічний курорт Лумшори, який відомий ще з XVII ст. В ньому тісно переплелися райської краси природа і елементи пекла – величезні металеві чани, в яких Вас варитимуть на повільному вогні в мінеральній сірководневій воді. Для більшої насолоди можна чергувати “варіння” в чані і купання в холодній воді. Такий відпочинок окрім незабутніх вражень, приводить до оздоровлення опорно-рухового апарату і омолоджує організм на десять років.
Дегустація сиру
Вартість відвідування
Діти: 65 грн
Дорослі: 65 грн
На Вас чекає дегустація екологічно чистих карпатських сирів на сироварні
Національний природний парк "Синевир"
Вартість відвідування
Інші умови: вхідний квиток та екологічний збір за дод. плату
Візитною карткою Українських Карпат є незрівнянної краси озеро Синевир, знане ще в народі як "Морське око", воно вабить до себе мальовничими гірськими пейзажами та чистою кришталевою водою, в якій здавна водиться благородна форель. Озеро утворилося приблизно 10 000 років назад на висоті 989 метрів і має максимальну глибину 22 метри.
Экскурсия к водопаду "Шипот"
Вартість відвідування
Діти: 5 грн
Дорослі: 10 грн
Тут з висоти 15 метрів багатьма заворожуючими каскадами між скелями скидає води в мальовничу гірську долину один з найкрасивіших водоспадів України – водоспад Шипіт. Він бере свій початок з великого підземного джерела, т.з. "морське око", в одному з найгарніших місць українських Карпат – полонині Боржава.
ТРИВАЛІСТЬ ВАРТІСТЬ
3 дня / 2 ночі 1295 грн
Ціни можуть змінюватись! Перед бронюванням уточняйте вартість у менеджера!
Що входить у вартість
  • Транспортне обслуговування по маршруту
  • Проживання в садибах сільського туризму  (2 ночі, дво-тримісні номери з усіма зручностями)
  • Супровід гіда-екскурсовода
  • Екскурсійне обслуговування згідно програми туру
  • Страховка
Додатково оплачується
  • Проїзд залізницею до Львова
  • Вхідні квитки
  • Харчування
  • Дегустації