Тури по Україні
Тури по Україні
Індивідуальні
Спецпропозиція
Новорічні та різдвяні тури

Закарпатський Новий рік!

Ціна від
2800
грн
Тип туру
Автобусний
Виїзд з
Київ
Запоріжжя
Маршрут
Мукачево
Косино
Берегово
Ужгород
Перечин
Воєводино
Лумшори
Середнє
Чинадієво
Тривалість туру
4 дня
3 ночі
3 дня
2 ночі
Про подорож
Програма туру
Вартість

Кажуть, якщо 31 грудня, до півночі, потрапити на Закарпаття, станеться диво!
Добрі духи казкового краю поділяться всім, що мають. Весь рік, їсти будете смачно, як в мануфактурах і тутешніх сироварнях.

Вина будуть литися рікою, та такі терпкі, немов з дубових діжок. Дім стане кремезний, як фортеця. Та понад усе, духи хвилюються за родини, тому подарують горнятко любові, жмінечко добра і щипочку традицій, щоб були стійкими і непохитними.

А правда це, чи ні дізнається лише той, хто вирушить з нами в новорічну мандрівку!

1 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Оглядова екскурсія стародавнім Мукачевом
Історичний центр міста Мукачева: Білий палац, міська Ратуша, католицький костел Св.Мартина, будинок Грінштейна, Латоричний двір.
Замок Паланок
Вартість відвідування
Діти: 30 грн
Дорослі: 50 грн
Замок Паланок - один з п'яти найбільш потужних і укріплених замків Східної Європи. Не дарма найголовнішу реліквію Угорського королівства одного разу зберігали в самому надійному місці королівства - замку Паланок. Замок приховує багато й інших таємниць... Паланок – це дубовий частокіл, яким обнесено рів на замковій горі. За ним колись жили ковалі, теслярі та інші майстри, які працювали у фортеці. Від частоколу походить і назва замку.
РЕКОМЕНДУЄМО ОДИН З ОБ'ЄКТІВ (НА ВИБІР)
Комплекс "Термальні води "Косино"
Вартість відвідування
Інші умови: 450 грн. з ос. - 3 год, оренда шафки за дод. пл.

Косино – це сучасний оздоровчо-рекреаційний комплекс , розташований серед 200-річного дубового гаю мальовничої Берегівщини. Наявність унікального термального родовища на Берегівщині було виявлено ще в 1988 році. Згодом тут побудували перші “басейни – близнюки”, які були копією термальних басейнів міста Егер (Угорщина). З часом комплекс почав активно розбудовуватись. Зараз комплекс налічує сім різних басейнах з термальними та прісними водами. Термальна вода в басейни подається безпосередньо зі свердловини 16Т. Вона не проходить жодної фільтрації, щоб Ви сповна могли відчути її цілющі властивості.

Комплекс "Жайворонок"
Вартість відвідування
Інші умови: 220 грн. з ос. - 2,5 год + 20 грн. оренда шафки, за дод. плату
Термальні води басейнів оздоровчого комплексу "Жайворонок" відомі на всю Україну своїми лікувальними властивостями, тому що містять різноманітні мінерали та мікроелементи. Тут розміщений єдиний в Україні унікальний критий басейн з термальною водою. Вода, якою наповняються басейни комплексу, йде прямо зі свердловин глибиною 1200 м. Тобто, вона не піддається технічній або хімічній обробці та, завдяки цьому, гості мають можливість відчути на собі цілющу силу термальної води.
ЗУСТРІЧ НОВОГО 2021 РОКУ! (придбання обов'язкове)
Новорічний банкет
Вартість відвідування
Діти: 1500 грн
Дорослі: 2500 грн
Зустріч довгоочікуванного Нового 2021 року! На Вас чекає святковий стіл, професійний ведучий з цікавою програмою, діджей та різноманітні конкурси.
2 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Пішохідна екскурсія "Ужгород стародавній та сучасний"
Гуляючи старими вуличках, ви опинитеся в різних історичних епохах, відкриєте невідомі сторінки європейської історії і побачите дивовижне поєднання архітектури різних часів і стилів: вулиця Корзо, Хрестовоздвиженський греко-католицький собор, палац єпископів, хасидська синагога, липова алея, чеський квартал (квартал сакур).
Дегустация закарпатских вин в етно-велнес готелі "Унгварський"
Вартість відвідування
Дорослі: 525 грн
На Вас чекає комплексна дегустація закарпатських вин, сиру, наливки та меду. Від сомельє ви дізнаєтесь про процес виготовлення та витримки вин. Ви отримаєте задоволення, а ще – знання, і проведете час із користю. Вам буде цікаво, смачно і весело: те, що треба під час відпочинку!
3 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Перечинська сироварня
Вартість відвідування
Діти: 50 грн
Дорослі: 80 грн
Інші умови: діти без дегустації - безкоштовно

Сир із липою, евкаліптом, горіхом, помідором, чорний, червоний та синій сири – ви колись таке куштували? У закарпатському місті Перечин працює Перечинська мануфактура, де виготовляють унікальні сири, які прийдуться до смаку навіть вибагливому гурману

Екскурсія до курортного комплексу "Воєводино"
Вартість відвідування
Дорослі: 50 грн
Інші умови: діти до 12 років безкоштовно

На гірських схилах, що оточують Турянську долину, серед букового лісу, розташувався курортний комплекс «Воєводино». Під час екскурсії Вас очікує знайомство з мальовничим парком Шенборна, де кожен куточок наповнений романтикою і символізмом, прогулянка навколо дивовижно красивого озера Тур з чарівним острівцем. Екскурсія в Воєводино – приголомшлива і незабутня подорож, яка перенесе вас у часи справжніх графів і подарує безліч чудових вражень.

Купання в чанах з лікувальною водою
Вартість відвідування
Діти: 90 грн
Дорослі: 140 грн
Інші умови: від 6 до 12 осіб
В підніжжі найбільшої полонини українських Карпат полонини Руна знаходиться бальнеологічний курорт Лумшори, який відомий ще з XVII ст. В ньому тісно переплелися райської краси природа і елементи пекла – величезні металеві чани, в яких Вас варитимуть на повільному вогні в мінеральній сірководневій воді. Для більшої насолоди можна чергувати “варіння” в чані і купання в холодній воді. Такий відпочинок окрім незабутніх вражень, приводить до оздоровлення опорно-рухового апарату і омолоджує організм на десять років.
Дегустація аутентичних Закарпатських блюд
Вартість відвідування
Діти: 195 грн
Дорослі: 195 грн
Обід-дегустація, під час якого Ви насолодитеся найцікавішими карпатськими стравами.
4 ДЕНЬ. ВІЛЬНИЙ ДЕНЬ.
Ужгородський замок
Вартість відвідування
Діти: 25 грн
Дорослі: 50 грн
Ужгородський замок розташований в центрі міста на Замковій горі. Це унікальний зразок укріплень бастіонного типу на закарпатських землях, шедевр романського архітектурного стилю. Споруди фортеці відносяться до XII – XIII ст. Ужгородський замок розташувався на високій горі вулканічного походження, що нависає над річкою Уж. Муроване укріплення було зведено у XIII ст. на місці давньоруського городища IX—XIII ст. Протягом XIII – першої половини XVI ст. замок неодноразово витримував облоги, руйнувався й відбудовувався. Найзначнішою була перебудова замку наприкінці XVI ст., виконана під керівництвом італійських майстрів на основі новітніх досягнень тогочасного фортифікаційного мистецтва. В цей час формується планування системи замкових укріплень, що дійшло до наших днів.
Музей архітектури та побуту
Вартість відвідування
Діти: 25 грн
Дорослі: 50 грн
Музей розташований в історичній частині міста, на південному схилі Замкової гори, поряд із середньовічним замком. Планування експозиції музею співставлене з географічною картою Закарпаття. Із заходу на схід розміщені житло та садиби лемків, бойків та гуцулів, а також по одній садибі угорського та румунського населення краю. Музейні пам'ятки включають: садиби, житлові будівлі, церкву, дзвіниця, школу, кузню, млин, ступу-сукновальня, корчму. На особливу увагу заслуговує церква з села Шелестово Мукачівського району (1777 р.) — одна з двох аутентичних лемківських церков, які збереглися на території України.
4 ДЕНЬ. ФАКУЛЬТАТИВНЕ ЕКСКУРСІНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ((ДЛЯ ТУРУ 4 ДНІ / 3 НОЧІ, МІНІМАЛЬНА ГРУПА 7 ОСІБ)
Середнянські винні підвали
Вартість відвідування
Діти: 80 грн
Дорослі: 150 грн
Інші умови: діти без дегустації
Винні підвали у Середньому — найстаріший і найбільший центр виноробства в Закарпатті. Підвали були закладені 1557 р. Їх загальна довжина склала 4,5 км. Спочатку підвали грали роль підземного притулку при нападі ворогів, однак поступово перетворилися на виносховище. Тунелі висічені в туфі — пористій породі вулканічного походження. Усередині постійно підтримується температура 12С, що є ідеальними умовами для витримки вина. Середнянські вина були відомі багатьом монархам Європи, їх постачали до двору російського царя Петра I. У радянські часи на основі підвалів був створений радгосп-завод "Середнянський", що прославився знаменитими марочними винами "Середнянське", "Перлина Карпат", "Троянда Закарпаття". Зараз завод належить АПФ "Леанка". На вас чекає цікава екскурсія, дегустація високоякісних середнянських ординарних, марочних та десертних вин.
Замок тамплієрів
Замок тамплієрів у Закарпатті – Середнянський замок, а точніше його руїни, в селищі Середнє, яке знаходиться недалеко від Ужгорода. За легендою це єдиний в Україні замок християнського лицарського ордену тамплієрів і входить до 100 чудесних замків, палаців та фортець України. Він являє собою характерну для Європи ХІІ ст. чотирикутну башту-донжон заввишки 20 м та товщиною в 2,6 м. Середнянський замок вважається єдиною фортифікаційною спорудою Закарпаття, в якій в незакінченому вигляді залишились риси романського стилю. Праобразом цієї твердині були давньоримські прикордонні сторожові вежі на Дунаї та Рейні.
Замок Сент-Міклош
Вартість відвідування
Діти: 10 грн
Дорослі: 25 грн
Інші умови: (підйом канатною дорогою - за дод. пл.)
Старовинна фортеця «Сент-Міклош» була свідком однієї з найдраматичніших історій кохання в Європі. Середньовічна фортифікаційна споруда зведена в XIV ст. волею барона Перені, та має безліч таємниць. Господарі можуть показати декілька подвійних стін, що утворюють таємні переходи
Замок Шенборнів
Вартість відвідування
Діти: 20 грн
Дорослі: 25 грн
Замок Шенборнів – найказковіший замок України, романтична резиденція графів Шенборнів. Будівля палацу має своєрідну родзинку: він побудований за астрономічним принципом. Це означає, що кожен елемент будівлі не лише виконує свою практичну функцію, але має і символічне значення
ГРУПА (ЧОЛ) 0 + 0
3 дня / 2 ночі 2800 грн
4 дня / 3 ночі 3750 грн
Ціни можуть змінюватись! Перед бронюванням уточняйте вартість у менеджера!
Що входить у вартість
 • Зустріч педставником фірми на залізничному вокзалі м. Ужгород
 • Транспортне обслуговування по маршруту
 • Екскурсійне обслуговування згідно програми туру
 • Проживання в готелі 2-3-х містні номери
 • Сніданок
 • Страховка
Додатково оплачується
 • Вхідні квитки
 • Факультативні екскурсії
 • Додаткове харчування
 • Доплата за одномісне розміщення
 • Факультативне екскурсійне обслуговування 4й день
 • Новорічний банкет - обов'язково