Тури по Україні
Тури по Україні
Індивідуальні
На власному авто
Тури на травневі свята

Весняне Закарпаття: вино, сир і терми!

Ціна від
2350
грн
Тип туру
Автобусний
Виїзд з
Київ
Маршрут
Ужгород
Косино
Берегово
Перечин
Воєводино
Лумшори
Мукачево
Тривалість туру
4 дня
3 ночі
Про подорож
Програма туру
Вартість

До цього туру можна приєднатись на своєму авто.  Для туристів які обрали пакет "На своєму авто", ми забезпечуємо інфолист з детальним описом програми туру та маршрутом,  зручне місце збору недалеко від початку екскурсійної частини маршруту, супровід представником фірми, рації для оперативного зв’язку під час руху.

Навесні на Закарпатті неймовірно чудово!
Добрі духи казкового краю поділяться всім, що мають. Буде смачно, як в мануфактурах і тутешніх сироварнях.

Вина будуть литися рікою, та такі терпкі, немов з дубових діжок. Терми, чани, дивовижні краєвиди і не тільки чекають на Вас в мальовничому Закарпатті.

І вся ця краса та смакота лише для тих, хто вирушить з нами в травневу мандрівку!

1 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
06:00

Виїзд із Києва. Переїзд в Ужгород (в дорозі 814 км)

Корчма Деца у Нотаря
Унікальна корчма-музей, основною концепцією якої став живий народний закарпатський гумор. Заклад етнографічної спрямованості відкрив в 1995 р місцевий історик, сатирик і карикатурист П. Чучка, обігравши кожну деталь інтер’єру зі своїм фірмовим гумором.
2 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Пішохідна екскурсія "Ужгород стародавній та сучасний"
Гуляючи старими вуличках, ви опинитеся в різних історичних епохах, відкриєте невідомі сторінки європейської історії і побачите дивовижне поєднання архітектури різних часів і стилів: вулиця Корзо, Хрестовоздвиженський греко-католицький собор, палац єпископів, хасидська синагога, липова алея, чеський квартал (квартал сакур).
Ужгородський замок
Вартість відвідування
Діти: 25 грн
Дорослі: 50 грн

Ужгородський замок розташований в центрі міста на Замковій горі. Це унікальний зразок укріплень бастіонного типу на закарпатських землях, шедевр романського архітектурного стилю. Споруди фортеці відносяться до XII – XIII ст. Ужгородський замок розташувався на високій горі вулканічного походження, що нависає над річкою Уж. Муроване укріплення було зведено у XIII ст. на місці давньоруського городища IX—XIII ст. Протягом XIII – першої половини XVI ст. замок неодноразово витримував облоги, руйнувався й відбудовувався. Найзначнішою була перебудова замку наприкінці XVI ст., виконана під керівництвом італійських майстрів на основі новітніх досягнень тогочасного фортифікаційного мистецтва. В цей час формується планування системи замкових укріплень, що дійшло до наших днів.

Комплекс "Термальні води "Косино"
Вартість відвідування
Інші умови: 450 грн. з ос. - 3 год, оренда шафки за дод. пл.

Косино – це сучасний оздоровчо-рекреаційний комплекс , розташований серед 200-річного дубового гаю мальовничої Берегівщини. Наявність унікального термального родовища на Берегівщині було виявлено ще в 1988 році. Згодом тут побудували перші “басейни – близнюки”, які були копією термальних басейнів міста Егер (Угорщина). З часом комплекс почав активно розбудовуватись. Зараз комплекс налічує сім різних басейнах з термальними та прісними водами. Термальна вода в басейни подається безпосередньо зі свердловини 16Т. Вона не проходить жодної фільтрації, щоб Ви сповна могли відчути її цілющі властивості.

Дегустація вина в Шато Чизай (стандартна)
Вартість відвідування
Діти: 75 грн
Дорослі: 145 грн

Це не просто можливість спробувати вина в одному із старих підвалів Закарпаття, це набагато більше! Це занурення у світ сучасного високоякісного виноградарства і виноробства. Ви отримаєте задоволення, а ще – знання, і проведете час із користю. 

Стандартна дегустація вина включає:
1) Екскурсію територією Шато Чизай
2) Тур по "Музею винороба Чиза"
3) Відвідини виносховища, візит до витриманих вин
4) Дегустацію вин від професійного сомельє

АБО

Дегустація вина в Шато Чизай (елітна)
Вартість відвідування
Діти: 75 грн
Дорослі: 240 грн

Це не просто можливість спробувати вина в одному із старих підвалів Закарпаття, це набагато більше! Це занурення у світ сучасного високоякісного виноградарства і виноробства. Ви отримаєте задоволення, а ще – знання, і проведете час із користю.

Елітний дегустаційний тур:
1) Екскурсію територією Шато Чизай
2) Відвідини виносховища, де ви отримаєте знання про те, як у сучасному світі творять Вино
3) Тур по "Музею винороба Чиза"
4) Дегустацію вин від професійного сомельє тільки елітних та ексклюзивних вин + Закарпатський крафтовий сир
5) Візит на виробництво в цех розливу (за технічної можливості)

3 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Перечинська сироварня
Вартість відвідування
Діти: 50 грн
Дорослі: 80 грн
Інші умови: діти без дегустації - безкоштовно

Сир із липою, евкаліптом, горіхом, помідором, чорний, червоний та синій сири – ви колись таке куштували? У закарпатському місті Перечин працює Перечинська мануфактура, де виготовляють унікальні сири, які прийдуться до смаку навіть вибагливому гурману

Екскурсія до курортного комплексу "Воєводино"
Вартість відвідування
Дорослі: 50 грн
Інші умови: діти до 12 років безкоштовно

На гірських схилах, що оточують Турянську долину, серед букового лісу, розташувався курортний комплекс «Воєводино». Під час екскурсії Вас очікує знайомство з мальовничим парком Шенборна, де кожен куточок наповнений романтикою і символізмом, прогулянка навколо дивовижно красивого озера Тур з чарівним острівцем. Екскурсія в Воєводино – приголомшлива і незабутня подорож, яка перенесе вас у часи справжніх графів і подарує безліч чудових вражень.

Купання в чанах з лікувальною водою
Вартість відвідування
Діти: 90 грн
Дорослі: 140 грн
Інші умови: від 6 до 12 осіб
В підніжжі найбільшої полонини українських Карпат полонини Руна знаходиться бальнеологічний курорт Лумшори, який відомий ще з XVII ст. В ньому тісно переплелися райської краси природа і елементи пекла – величезні металеві чани, в яких Вас варитимуть на повільному вогні в мінеральній сірководневій воді. Для більшої насолоди можна чергувати “варіння” в чані і купання в холодній воді. Такий відпочинок окрім незабутніх вражень, приводить до оздоровлення опорно-рухового апарату і омолоджує організм на десять років.
Дегустація аутентичних Закарпатських блюд
Вартість відвідування
Діти: 195 грн
Дорослі: 195 грн
Обід-дегустація, під час якого Ви насолодитеся найцікавішими карпатськими стравами.
4 ДЕНЬ. ЕКСКУРСІНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Замок Паланок
Вартість відвідування
Діти: 50 грн
Дорослі: 100 грн

Замок Паланок - один з п'яти найбільш потужних і укріплених замків Східної Європи. Не дарма найголовнішу реліквію Угорського королівства одного разу зберігали в самому надійному місці королівства - замку Паланок. Замок приховує багато й інших таємниць... Паланок – це дубовий частокіл, яким обнесено рів на замковій горі. За ним колись жили ковалі, теслярі та інші майстри, які працювали у фортеці. Від частоколу походить і назва замку.

Виїзд в Київ (в дорозі 814 км)

ТРИВАЛІСТЬ ВАРТІСТЬ
4 дня / 3 ночі 4450 грн ("Все включено")
4 дня / 3 ночі 2350 грн ("На своєму авто")
Ціни можуть змінюватись! Перед бронюванням уточняйте вартість у менеджера!
Що входить у вартість
  • Транспортне обслуговування по маршруту (пакет "Все включено")
  • Екскурсійне обслуговування згідно програми туру
  • Проживання в готелі 2-3-х містні номери
  • Сніданок
  • Супровід представником фірми
  • Страхування (пакет "Все включено")
  • Рації для оперативного зв’язку під час руху (пакет "На своєму авто")
Додатково оплачується
  • Вхідні квитки
  • Додаткове харчування
  • Доплата за одномісне розміщення